UK-Canada на края USA

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
theboo
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 6:06 pm

UK-Canada на края USA

Мнение от theboo »

значи здр. след 1-2 месеца ще ходя да бачкам в UK за 6 месеца после съм решил да ходя в Канада да взема някакви документи примерно шоф. книжка и social sec. за да имам някакви документи за Сащ
Аватар
Преуспял
Мнения: 572
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:34 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от Преуспял »

Железен план!!! :rofl:
ivannklv
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 4:10 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от ivannklv »

theboo написа:значи здр. след 1-2 месеца ще ходя да бачкам в UK за 6 месеца после съм решил да ходя в Канада да взема някакви документи примерно шоф. книжка и social sec. за да имам някакви документи за Сащ
Е,и..........?
theboo
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 6:06 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от theboo »

ivannklv написа:
theboo написа:значи здр. след 1-2 месеца ще ходя да бачкам в UK за 6 месеца после съм решил да ходя в Канада да взема някакви документи примерно шоф. книжка и social sec. за да имам някакви документи за Сащ
Е,и..........?
ще имам ли някакви проблеми на летището в Канада като нямам канадска виза и после като отида до имиграционите да ми дадът някакъв документ за почна някаде легална работа
Аватар
Преуспял
Мнения: 572
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:34 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от Преуспял »

Те просто няма да те пуснат на самолета на летището в Лондон (или откъдето решиш да тръгнеш) ако нямаш виза за Канада.
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от kikolilokiko »

мухата ти ли си?! :rofl:
Аватар
mirokami
Мнения: 69
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 2:18 am

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от mirokami »

всеки с кармата си :rock:
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от Julian_04 »

Не вървиш брато! Свърши вреmето на рефюджитата! Еле пък и от UK! :rofl: :rofl: :rofl:
Да не говориm, че даже и да успееш, ни знаm какво ще чиниш после с папиетата в USA. Те таm не важат! ;)
P.S. Иmаm предвид сошьл секюрити наmбъра! :rofl: :rofl: :rofl:
theboo
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 6:06 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от theboo »

аз имам познат в канада живе от 10 години там примерно той може ли да ми покана за виза после какво следва
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от speedy »

Ако ти дадат виза отиваш в Канада разглеждаш каквото има за гледане и като ти изтече срока напускаш страната.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от ablood »

theboo написа:значи здр. след 1-2 месеца ще ходя да бачкам в UK за 6 месеца после съм решил да ходя в Канада да взема някакви документи примерно шоф. книжка и social sec. за да имам някакви документи за Сащ
Аз пък възнамерявам да изкарам едночасов онлайн курс за финансов брокер, след това да взема няколко милиарда кредит и да завладея световния пазар с ловки спекулации. 8)
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от Julian_04 »

И аз така! Mного mе бива по спекулациите. Спекулации правиm всякакви на килограm! :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: UK-Canada на края USA

Мнение от Koko »

theboo написа:значи здр. след 1-2 месеца ще ходя да бачкам в UK за 6 месеца после съм решил да ходя в Канада да взема някакви документи примерно шоф. книжка и social sec. за да имам някакви документи за Сащ
За да е реалистичен този сценарий би трябвало да звучи така
- ще мина по някоя от имиграционите процедури за Канада - това предполага да можеш да покриеш условията, плюс разходи и време около самата процедура - като време отнема да кажем около година
- ще замина за Канада с имиграционна виза, ще получа статут там заедно със съпътстващите документи - като социален номер, шофьорска книжка и т.н.
- след 3 години престой в Канада ще подам документи за канадско гражданство - това отнема средно още около година
- като канадски гражданин ще си търся работа в САЩ - на база условията на НАФТА работна виза за канадски граждани се вади по друга процедура, но трябва да си намериш американски работодател
Т.е. ако всичко върви както трябва би трябвало да ти отнеме някъде към 5 години докато си готов да се изнесеш към САЩ.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор