медицински изследвания?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
SOULRIPPER
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Авг 15, 2007 7:06 am

медицински изследвания?

Мнение от SOULRIPPER »

Здравейте съфорумци!
Искам да попитам в какво се състоят медицинските изследвания и какво търсят/изследват точно?
В какъв срок след изпращане на докс в Букурещ се изпращат формуляри за медицинските изследвания (ориентировъчно разбира се)!
Благодаря предварително!
rugby is the source
selenak
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Юни 15, 2007 4:00 am

Re: медицински изследвания?

Мнение от selenak »

SOULRIPPER написа:Здравейте съфорумци!
Искам да попитам в какво се състоят медицинските изследвания и какво търсят/изследват точно?
В какъв срок след изпращане на докс в Букурещ се изпращат формуляри за медицинските изследвания (ориентировъчно разбира се)!
Благодаря предварително!
здравейте, ние бяхме на изследвания на 15. 02 - 2 месеца след подаване на документите към букурещ. Изследванията са за кръв - за заразни болести и на урина - да не би да имате някакви възпаления. Правят и ренгенова снимка като гледат за туберколоза. Това е. Не е лошо както пишеше във форума да пиете много вода преди изследванията, за да може да ви се изчисти урината.
Пожелаваме ви бърза процедура и не се притеснявайте.
14.12.2007 - изпратени док. Букурещ
31.01.2008 - получени баркодове
14.02.2008 - направени медицински
21.02.2008 - ОК медицински
07.03.2008 - покана за визи
26.03.2008- визи
07.04.2008 - кацнахме в Канада
Аватар
thebull
Мнения: 263
Регистриран на: Пет Окт 12, 2007 8:08 am
Местоположение: Монреал

Мнение от thebull »

да пиете много вода преди изследванията, за да може да ви се изчисти урината.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Без да се заяждам, но такава дивотия не бях чел скоро. Кръв се взема на гладно и жадно. Никакви кафета, закуски, цигари и тям подобни. Не е добре да се пие алкохол предната вечер. Кръв се взема на гладно и жадно.

Внимавайте: Не яжте закуски поръсени с маково семе (не знам дали ги има такива още) минимум десет дена преди теста за наркотици.

Колкото до това да ви се изчисти урината, ако отделяте белтък, кръв или пясък пиенето на вода няма да помогне.
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

TheBull ти си шефа :)
Ама все пак пиенето на минерална вода е препоръчително.
Не трябва да си хапвал това е вярно,но за водата от къде го измисли ,че не трябва и да си пил.
Но ти недей пи,а даже и не дишай много че и въздуха е отровен :)
SOULRIPPER
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Авг 15, 2007 7:06 am

Мнение от SOULRIPPER »

мерси на всички за отговорите-сега остава да чакам:)
Позрави и хубава нова седмица!
rugby is the source
Аватар
thebull
Мнения: 263
Регистриран на: Пет Окт 12, 2007 8:08 am
Местоположение: Монреал

Мнение от thebull »

Dparo u TaHq не съм искал да изглежда да съм шеф или нещо подобно. Нито да бъда нападателен. Обаче това за водата наистина е пълна дивотия. Ако това ще накара хората да са по-спокойни ОК. Два пъти годишно минавам пълни медицински изследвания, защото работата ми е такава. Ако човек е здрав няма да има проблеми, но ако нещо му открият мисля че одобрението му за виза ще е по-малкия проблем.
Но ти недей пи,а даже и не дишай много че и въздуха е отровен
И ви моля Dparo u TaHq да спазвате добрия тон. Благодаря за което. А минералната вода е полезна, но е хубаво да се сменя от време на време. (Извинявам се за offtopic)
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

ай стиа ве
от кога пък почнаха и наркотестове да правят :shock: :lol:
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

thebull ,самоиронизирах се но неуспешно :)-извинявам се за неуспешното ми чувство за хумор :drink:
Наистина ако човек е здрав всичко ще е наред,ако е болен и минералната вода няма да му помогне.Не ставаше навъпрос за лечение с минерална вода.
Преди време, когато сериозно се занимавах с един вид спорт и се подържаха килограми и ходихме на изследвания водата беше част от програмата.Всичко останало си беше тренировка.
Така че аз като с добро здраве и от опит съм ЗА водата Изображение
,която обаче трябва да се приема малко повече от нормалното поне 2-3 дни преди деня на изследвания и в самия ден.

thebull ,по-другата неделя няма ли да дойдеш на Алба да се чукнем с минерална вода :roll: :D
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Не мисля, че водата се пие точно за изчистване на урината, но когато ние правихме нашите изследвания във Вита и се обаждах там предварително и ми казаха, че е препхоръчително да се пие много вода преди изследванията, всъщност в деня на изследванията. Нямам обаче никаква представа за какво.
Аватар
thebull
Мнения: 263
Регистриран на: Пет Окт 12, 2007 8:08 am
Местоположение: Монреал

Мнение от thebull »

:?: :?: :?: Не правят ли тестове за наркотици на медицинските :conf: :conf: :conf:

Странно. Както и да е, каквото искат това да правят.

Dparo u TaHq всичко е наред.

Иначе за водата моята чуденка остава. В транспортна болница винаги ми казват никакви течности. Обясниха ми че ако се пие вода кръвта се разрежда и се губи истинската концентрация на кръвта. Става въпрос да не се пие непосредствено преди това (сутрин - тогава се взема кръв), а не от предния ден. То ще пукна в тази жега. Иначе вода ми препоръчват да пия повече заради песъчинките, но те не се чистят за три - четири дена.
Абе тука няма ли някой доктор да каже?
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Ние повече от месец никакво месо не хапваме,и повече от половин година само минерална вода пием (до колко е минерална наистина...).Основно ястието е плодове и зеленчуци,макарани,сирене,яйца и кашкавал и тренировки (за мен).
Няма песъчинки,няма натоварване на сърцето с мазни храни :)
Да вземем сертификатите,медицинските са една формалност,когато човек е здрав.
Успех на всички и по-бързо в канада,че живота си минава...
thehellgirl
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 11:36 am
Местоположение: Монреал

Мнение от thehellgirl »

Здравейте,
Искам да попитам дали само в София се правят медицинските иследвания, или има оторизирани клиники и в други градове - например Варна :lol: :wink:
Живей така, сякаш на земята е рай!

25.02.2009 Varna - Paris - Montreal
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Само в София :roll:
selenak
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Юни 15, 2007 4:00 am

Мнение от selenak »

ами ние когато ходихме на изследвания бяхме закусили много добре и пихме и кафе и нямаше проблеми. Кръв се изследва само за заразни болести - спин и други такива, така че храната няма отражение.

За урината го казах неслучайно. Когато ние правихме изследванията се оказа че имаме левкоцити в урината. Тогава докторката ни каза да изпием 2-3 литра вода, която съответно те кара бързо да ходиш до тоалетна и тогава не се намират тези левкоцити.

Всеки сам си избира как точно да се яви на изследвания, но това го казвам от нашият опит.
14.12.2007 - изпратени док. Букурещ
31.01.2008 - получени баркодове
14.02.2008 - направени медицински
21.02.2008 - ОК медицински
07.03.2008 - покана за визи
26.03.2008- визи
07.04.2008 - кацнахме в Канада
Аватар
botevista
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 10:27 pm
Местоположение: Montreal ,Canada

Мнение от botevista »

абе хора кво се шашкате за тези медецински??? Кви са тия диети и количества вода? Но прекомерното наливане или дехидратиране може и да ви изиграе шега на кръвните(най-много да ви карат да си правите нови и да ви загубят време). Ще Ви премерят кръвното,кръв за венерически и туберколоза(не си мислете че някой ще Ви прави пълна кръвна картина)очен тест и разбира се рентгенче,при който има голям шанс да се получат кофти снимки и да Ви върнат за нови и да си ги платите разбира се. Щом аз с моят страх от лекари и слушалки девто вдигам кръвно и пулс при преглед минах от раз..........
ЛЮБОВТА НА ХОРАТА ПРАВИ ЕДИН ОТБОР:
БОТЕВ 1912 !!!!
Публикувай отговор