Balgari v Nunavut

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
parjenite kiufteta
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 12:04 am

Balgari v Nunavut

Мнение от parjenite kiufteta »

Niakoi znae li dali ima balgari v Nunavut?Znam,che predi niakolko godini sa zaminali grupa balgari,no ne znam dali sa tam ili sa se premestili niakade drugade.Zaplatite sa super golemi i darjavata podpomaga novozaselvashtite se.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Ne sam chuval da ti kaja, moje i da ima edin dvama entusiasti. I na mene mi haresvat zaplatite tam, osven tova te osvobojdavat ot dosta danaci, zatova che jiveesh tam, shtoto ne e lesno, povyarvay mi. Zimata e otvrat i mnogo tamnina, a i tam nyama nishto be chovek, samo led, beli mechki i eskimosi. Ti poraboti nyakolko meseca, ama gleday predi da pochne surovata zima da se premstish v civilizaciyata po na yug. Az sashto bih rabotil v nunavut v kraen sluchay vremenno, no da se zaselya tam za postoyanno, opazil me Bog. Dano naistina da ne ti se nalaga da stoish tam dalgo vreme. Uspeh!
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Re: Balgari v Nunavut

Мнение от vladi »

parjenite kiufteta написа:Niakoi znae li dali ima balgari v Nunavut?Znam,che predi niakolko godini sa zaminali grupa balgari,no ne znam dali sa tam ili sa se premestili niakade drugade.Zaplatite sa super golemi i darjavata podpomaga novozaselvashtite se.
Shte chakame info za tazi prikazna strana kato se zaselish, zashtoto za neia samo legendi se nosiat no ne poznavam nikoi bival tam
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Абе,кюфтета,ти да не би сериозно да си го мислиш това за Нунавут?Защото аз съм живяла по тези широчини,но в много много по-цивилизовано място...Ако се отличава,то ще да е само в по-лоша насока...Отсега мога да ти кажа,че освен кака ти Поля-ентусиастка,която едва издържа 2 години,други луди няма да намериш по тоя край.Извинявай,но за никакви пари не се връщам на подобни климатични условия.За другите-въобще мълча-в Нунавут такива няма,да не говорим за престъпност,алкохолизъм,език,който в нито една школа няма да научиш,антисанитария и антикултура,липса на цивилизован живот.Да изреждам ли още?
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Дали пък няма да ти е полезно:

http://www.gov.nu.ca/Nunavut/English/jobs/
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Мнение от Любо »

Здравейте приятели!
След всички ужасии за тази провинция, някой може ли да даде някои по-конкретни цифри за тези големи заплати и разните му там други преференции, както и каква работа има там?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

Любо написа:Здравейте приятели!
След всички ужасии за тази провинция, някой може ли да даде някои по-конкретни цифри за тези големи заплати и разните му там други преференции, както и каква работа има там?
Виж линка посочен от Joy.
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

Nunavut

Мнение от No667 »

Snoshti gledah po Ctv edin reportaj za Nunavut,tam ima ekskimosi deto ne govoriat angliiski dori,a edna samo govoreshe i tia prevejdashe.
Vsichko beshe zaledeno i s motorni sheini po leda,diva ledena pustosh.
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Мнение от Любо »

Здравейте приятели :D
Joy, проверих този линк, който ми даваш, но нищо конкретно не открих там. Пише само за бонуси и надбавки, но нищо конкретно няма.
Моля ако някой знае нещо по-конкретно като цифри да каже! :D
naydennaydenov
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:16 am

Мнение от naydennaydenov »

Любо написа:Здравейте приятели :D
Joy, проверих този линк, който ми даваш, но нищо конкретно не открих там. Пише само за бонуси и надбавки, но нищо конкретно няма.
Моля ако някой знае нещо по-конкретно като цифри да каже! :D
Любо, колкото и да са им по-високи заплатите не си заслужава.
Избери някое по-нормално място в Канада.

Успех!
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Lyubo, kak da nyama zaplati be gradski, ya pak otvori linka i ogleday hubavo, click-vash vrhu saotvetnata poziciya i ti izliza godishna zaplata, a drugoto s bonusite to e otdelno. Za human Resources Assistant primerno, deto tuk na yug edva li shte vzemesh poveche ot 2 bona i neshto na mesec, tam davat pone 5 primerno. No, Nayden e prav, zaplatite moje da sa dvoyni i troyni ako shtesh, ama tam e edin golyam iceberg!
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Любо
Мнения: 84
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:06 pm
Местоположение: Toronto,ON,CA
Обратна връзка:

Мнение от Любо »

Благодаря ви приятели.
Знам, че там не е добре, но тъй като Канада за мен не е много позната, именно за това се интересувам от всичките и региони, съответно условия на живот, работа, заплащане и много други.И тъй като няма как да получа достоверна информация от другаде, питам във форума, надявайки се, че хората, които живеят вече там ще знаят повече и ще го споделят. За съжаление обаче на някои въпроси вместо интересуващата ме информация получавам съвети и препоръки от сорта: "Не си струва. Опитай друго!" Сигурно е така, както ми го казвате, но не виждам какъв е проблема просто да се дискутират въпросите. Така или иначе ако не сега, като дойда на място ще разбера това, което ме интересува. Просто исках да получа тази информация преди още да съм пристигнал.
Все пак Благодаря! :D
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

Изображение
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ОБАЧЕ ГЕРБА ИМ Е МНОГО ГОТИН,С ТАЗИ МЕЧКА...
Заключено