problem sas sasedite

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
andriana
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Мар 19, 2005 8:07 am

problem sas sasedite

Мнение от andriana »

zdraveite, imam goliam problem sas sasedite. horata si prikazvat visoko, a stenite sa tanki i vsichko se chuva.ta vecher do 1 chasa im slucham razgovorite i ne moga da spia, nito da ucha , a sutrin triabva da stavam v 6 chasa. ima li nesto koeto moze da se napravi ???
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

:wink: да смениш апартамента
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ами да дойда да те преспивам ,а преди това да им вдигнем малко шум/на съседите/ за реванш. :D :D :D
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

bateto написа:Ами да дойда да те преспивам ,а преди това да им вдигнем малко шум/на съседите/ за реванш. :D :D :D
:D Бате недей така произволно да обещаваш, че не се знае къде ще си паркираш...колата :wink:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: problem sas sasedite

Мнение от Mark »

andriana написа:zdraveite, imam goliam problem sas sasedite. horata si prikazvat visoko, a stenite sa tanki i vsichko se chuva.ta vecher do 1 chasa im slucham razgovorite i ne moga da spia, nito da ucha , a sutrin triabva da stavam v 6 chasa. ima li nesto koeto moze da se napravi ???
:")) ako e samo problem s "prikazwaneto", to ti moje6 da se s4ita6 za kasmetliika. Ne6toto, koeto moje da se naprawi e da se gowori s tiah, posle s konsierja, posle s policiata, no samo za goworene, nadali niakoj 6te te wzeme na seriozno.

Moja sawet e ako sa razbrani da gowori6 s tiah, no drug faktor w celia slu4aj e twojata precenka kolko wisoko triabwa da si goworiat spored teb.
Az ne smiatam, 4e ima na4in da gi nakara6 da ne si goworiat sled 11 4asa.

Abe - lo6a rabota, ako ne se razberete s dumi, po-dobre si nameri nowo jili6te, kadeto e kakto go iska6.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Хрумна ми една идея.Предлагам на млади дами следната услуга -Укротяване на опърничави съседи срещу минимално заплащане,като за целта използвам пълен набор от предпазни средства включително и замитане на следи и всякакви вещвственни доказателства,като например използване на такси до адреса на клиентката и други по деликатни способи гарантиращи 100% нежелани последствия и изненади. :D :D :D
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: problem sas sasedite

Мнение от Koko »

andriana написа:zdraveite, imam goliam problem sas sasedite. horata si prikazvat visoko, a stenite sa tanki i vsichko se chuva.ta vecher do 1 chasa im slucham razgovorite i ne moga da spia, nito da ucha , a sutrin triabva da stavam v 6 chasa. ima li nesto koeto moze da se napravi ???
В блока който живея имаме съсед който много обича да слуша силно музика, особено през уикендите, и за съжаление оплакванията не дават никакъв резултат.

Можеш също да погледнеш и тази стара тема:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=1108
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Оплакваш се на суперинтенданта, той ги предупреждава, ако не спрат пишеш две-три писма до собственика на билдинга, накрая той те кара да започнеш да документираш нарушенията - кой ден до колко след 11, дава им предупреждение сда напускат, а ако съдят твоя дневник и писмата са доказателство за нарушението. Отнема много дълго време :?. Опитай да спиш в хола :idea:.
Циганите - на Сатурн !
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Опитай се да спиш в хола. :( :( :(
Ми точно от теб не очаквах подобно тъпо предложение. :(
-Намери си гадже и съм сигурен,че няма да ги чуваш,най много те да се оплачат от теб. :D
canada2003
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 9:09 am
Местоположение: Montreal

Za shumnite sasedi !

Мнение от canada2003 »

Ponege i az imah sashtite problemi no az zapochnah s politsiata .Doidoha dva pati i mi kazaha sledvashtia pat da si tarsia sobstvenika na bloka i s nego da si reshavam problema .
Ama az moga da ti dam drug savet kupi si tapi za ushi s tiah mogesh i da spish i da chetesh .
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

аз пък как искам да чувам някакви признаци на живот в блока след 19,00ч. :cry:
...мразя мастика без айрян...
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

bateto написа:Опитай се да спиш в хола. :( :( :(
Ми точно от теб не очаквах подобно тъпо предложение. :(
-Намери си гадже и съм сигурен,че няма да ги чуваш,най много те да се оплачат от теб. :D
Да, супер идейно, да се заселят над твоята спалня, може ли :twisted: ?
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Takeda
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Фев 21, 2006 5:29 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Takeda »

Emi po dobre da smenish kvartirata ot kolkoto da se razpravqsh...ne si struva vsi4kite qdove :dogrun:
Shtqh da stana poet,ama bqh mnogo zaet !
Аватар
Optimist Creed
Мнения: 325
Регистриран на: Пет Май 21, 2004 11:40 am
Местоположение: Вече далеч от Quebec :-)

Re: problem sas sasedite

Мнение от Optimist Creed »

andriana написа:zdraveite, imam goliam problem sas sasedite. horata si prikazvat visoko, a stenite sa tanki i vsichko se chuva.ta vecher do 1 chasa im slucham razgovorite i ne moga da spia, nito da ucha , a sutrin triabva da stavam v 6 chasa. ima li nesto koeto moze da se napravi ???
A бе май много си изнежен. Както чета по-горе, хората си говорят високо ,а НЕ ВИКАТ.

То за туй има еднофамилни къщи.
Нали знаеш "Който не обича да го бутат в автобуса ... си купува кола." :wink: .
Не е лесно да си оптимист в Кебек, но ако въпреки това преуспееш там, може да се похвалиш, че си го направил по по-трудния начин. Евала и ашколсум!
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Re: problem sas sasedite

Мнение от LaRue »

andriana написа:zdraveite, imam goliam problem sas sasedite. horata si prikazvat visoko, a stenite sa tanki i vsichko se chuva.ta vecher do 1 chasa im slucham razgovorite i ne moga da spia, nito da ucha , a sutrin triabva da stavam v 6 chasa. ima li nesto koeto moze da se napravi ???
Aз бих се включил в мохабета.
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
Заключено