Възмутен съм.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Възмутен съм.

Мнение от bateto »

Извинявам се първо,че пиша в този форум ,но след многобройните опити да открия ;Отдел жалби; реших да си споделя мъката точно тук,където ще бъда чут от най много посетители.
Та така да не увъртам и да карам направо-Възмутен съм от случващото се на последък в този форум.Форумът от общественна некомерсиална единица с благородна цел се е изродил в Бит пазар.Поета е една масова кампания за рекламиране на частни бизнеси ,кето може да се констатира не само в подфорум Малки обяви,но и в останалите под форуми.Прави ми впечетление ,че зачестиха завоалраните обяви с търговска цел,например на въпроси къде мога да намеря българка фризьорка,българин автомеханик,българско сирене и др. продукти,българска самолетна агенция кави ли не още предлагани услуги от българи за българи се отговаря мнго охотливо,цитират се имена на хора, фирми,телефони и адреси,даже и референции с рекламна цел се дават.
В този смисъл с възможно най благия и учтив тон си позволявам да запитам модераторите-На вас господа тези факти не ви ли вадят очите та не вземате никакво отношение да прекратите тази порочна практика,нали Ние мнозинството сме избрали Вас малцинството да поддържате в ред ;Конституцията; на Форума или може би сте подкупени от различни влиятелни фигури като фризжорки,автомонтьори,бакали,казанджии и билетопродавачки и ако наистина е така питам къде е еднаквия аршин който постоянно размахвате като разгневен показалец или борческа бухалка:
-Защо тук в този форум за едни кучета и котки може ,а за прасетата на Дочо Булгуров/разбирай Батето/ не може,ами кажете КОЛКО и аз ще си платя както всички останали ,а не да ми триете комерсиалните рекламни обявления,които всъщност са толкова безобидни ,преследвайки една единственна цел да ви държа будни и да ви вдигам отвреме на време кръвното налягане.
Айде бъдете живи и здрави и през новата година и ако има конкретна оферта знаете как да ме намерите.
Батето :D :D :D
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Батка, кво да ти кажа..............
Без коментар.Мисля,че нямаше смисъл да го пишеш.
Не променяш нищо.
Кво ти пука?Живей си живота и си кротувай,че има и по-лошо.
Така приятелски ти казвам.........
С най-добри чувства:
Док.......... :beer:
TROUBLEMAKER
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Бате, не се ядосвай, бе, човек! И мен този род писания ме дразнят, ама освен да ги отминавам и никога да не стъпвам при разни такива смешници друго не ми остава.
Аз имам друго питане - къде в Монреал се срещат свестни българи - да не са на социал, да са интелигентни, възпитани, да имат разнообразни интереси, да живеят пълноценен живот, да работят нещо нормално ( не пици и вестници на черно), да не слушат чалга, да обичат купони , да обичат да пътешестват по други страни , да пият ракия и да ядат шкембе - чорба......ех, мечти. Моля, ако някой такъв човек ме прочете нека ми пише на лични. Много ще се радвам да се запознаем. :D
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

mama_kenga написа:...Аз имам друго питане - къде в Монреал се срещат свестни българи - да не са на социал, да са интелигентни, възпитани, да имат разнообразни интереси, да живеят пълноценен живот, да работят нещо нормално ( не пици и вестници на черно), да не слушат чалга, да обичат купони , да обичат да пътешестват по други страни , да пият ракия и да ядат шкембе - чорба......ех, мечти. Моля, ако някой такъв човек ме прочете нека ми пише на лични. Много ще се радвам да се запознаем. :D
lele male, az predpo4itam da 4eta reklamite na dejnosta na niakoj, otkolkoto pisania ot roda : koito raboti na 4erno ne e swesten, kojto e na social ne e swesten...
Az li4no mnogo mrazia hora, koito ne uwajawat truda na drugi hora, ina4e, mama_kenga 6tiah da ti napi6a li4no saob6tenie, samo, 4e niamam ni6to protiw 4algata :")))

Uspeh w tarseneto na swestni Balgari !
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

mama_kenga написа:Аз имам друго питане - къде в Монреал се срещат свестни българи - да не са на социал, да са интелигентни, възпитани, да имат разнообразни интереси, да живеят пълноценен живот, да работят нещо нормално ( не пици и вестници на черно), да не слушат чалга, да обичат купони , да обичат да пътешестват по други страни , да пият ракия и да ядат шкембе - чорба
АЗ :mrgreen:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Възмутен съм.

Мнение от Mark »

bateto написа:....ами кажете КОЛКО и аз ще си платя както всички останали...
Батето :D :D :D
Ami bateto, za6to ne si plati6, ami se prawi6 na wazmuten ?
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Ami moze da se napravi edno podforumche deto da se mestat takiva neshtica deto vlizat v sferata na reklamata. Neshto kato Junk za reklami :)
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

mama_kenga написа: Аз имам друго питане - къде в Монреал се срещат свестни българи - да не са на социал, да са интелигентни, възпитани, да имат разнообразни интереси, да живеят пълноценен живот, да работят нещо нормално ( не пици и вестници на черно), да не слушат чалга, да обичат купони , да обичат да пътешестват по други страни , да пият ракия и да ядат шкембе - чорба......ех, мечти. Моля, ако някой такъв човек ме прочете нека ми пише на лични. Много ще се радвам да се запознаем. :D
За Монреал не знам но на 250 км. на север се намират такива.
Пък нали се славим и с прословутото :lol: '' la qualité de vie'' :lol:
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Информацията е ценна стока.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Bis, това за Кебек сити го знам. :D Намерихме 2 такива хора - преместиха се в Монреал от вашия град.
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Мнение от kosciuszko »

Mark написа: koito raboti na 4erno ne e swesten, kojto e na social ne e swesten...
Az li4no mnogo mrazia hora, koito ne uwajawat truda na drugi hora,
imenno tezi koito jiveiat na social i rabotiat na cherno ne uvajavat truda na tezi koito rabotiat chestno i plastat danacite, za da moje marzelivcite na social da si jivurkat
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

kosciuszko написа:
Mark написа: koito raboti na 4erno ne e swesten, kojto e na social ne e swesten...
Az li4no mnogo mrazia hora, koito ne uwajawat truda na drugi hora,
imenno tezi koito jiveiat na social i rabotiat na cherno ne uvajavat truda na tezi koito rabotiat chestno i plastat danacite, za da moje marzelivcite na social da si jivurkat
Towa w 4erwenoto ne sam go napisal as, a sam go citiral, ima goliama razlika.

Ti, kosciuszko, kade si ? W BG ili w CA ?

Po twojata logika, wsi4ki, polzwa6ti benefiti, dadeni ot prawitelstwoto ne uwajawat truda na danakoplatcite ? :")))

Za towa, 4e niakoj zloupotrebiawat s benefitite - samo darjawata e otgoworna, ne tezi, koito go prawiat. Ako nakarat niakoj da warne Sociala za edna godina nazad, ako go hwanat da polu4awa pari, i ako se nau4at drugite, nadali 6te ima mnogo zloupotrebiawa6ti, no politikata na prawitelstwoto wkliu4wa i towa,za6toto moje da si zadade6 waprosa : koj 6te raznasia flajersi pri -20 gradusa za 7 dolara na 4as na bialo, koi 6te nosi pici, koj 6te dwiji manifakturite na Canada, ako ne bednite imigranti bez osobeni 6ansowe za realizacia w parwite godini ot prestoja im tuk (a za niakoj ot tiah i poslednite). Tuk e palno s agencii za rabotnici na 4erno, koito si dejstwat bez nikakwi problemi, a ti izkara horata na Social prestapnici.
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

IvHaydu написа:Информацията е ценна стока.
Не, информацията е най-скъпо платената стока :wink:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
anakim
Мнения: 117
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2003 5:59 am
Местоположение: Canada Quebec Montreal

Мнение от anakim »

Имам един въпрос към всички вас: Защо винаги има някой на когото му пречи нещо?Ние БЪЛГАРИТЕ винаги гледаме в канчето на другия и после мрънкаме!!!!Хора живейте си с полужителна нагласа и си помагайте така на всеки ще му е по лесно!!!!! :D :D

Мноооогоооо късмет на всички!! :D
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

anakim написа:Имам един въпрос към всички вас: Защо винаги има някой на когото му пречи нещо?Ние БЪЛГАРИТЕ винаги гледаме в канчето на другия и после мрънкаме!!!!Хора живейте си с полужителна нагласа и си помагайте така на всеки ще му е по лесно!!!!! :D :D

Мноооогоооо късмет на всички!! :D
Щото винаги има нагли копелета и тъпи пАтки, които си мислят, че са побратими с Господ и са тооолкова велики, че останалите бедни скапани нещастни изроди трябва да се самоубиват поне 5 пъти в секунда, и то по особено жесток начин, за да не мърсят със скверния си дъх тяхната духовна и телесна аура...
Надути боклуци, незнаещи, че краят им е в пресата... :D :D
:beer: :beer: :beer: :beer:
Последно промяна от IvHaydu на Съб Яну 07, 2006 12:44 pm, променено общо 1 път.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено