Зъболекар ми трябва!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Зъболекар ми трябва!

Мнение от todor++ »

Ама много спешно, че не се търпи вече! Ако някой знае някой БГ зъбар, но да е добър, желателно е!
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Не че знам нещо по темата, ама едно леко търсене показа:

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=10161

и един коментар по темата, който би бил полезен (дали може да му се вярва не знам):

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=10517
todor++
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 1:13 am
Местоположение: Южната част на Северния полюс

Мнение от todor++ »

Съжалявам, че съм повторил или потретил темата, но като го боли човек ЗЪБ, едва ли му е до търсачката (направо му се умирга)!
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Е нищо де няма да те глобяваме :-) дано се оправиш скоро щом е зле работата...
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Dr. Val Simeonov.....600 SherbournSt. suite 611 tel4169260005Emergency cell 4167371126
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

potrebitel, човека май е в Квебек - много скъп ще му излезе тоя доктор :-)
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Sazaliavam togava ne moga da pomogna!
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Пръпоръчвам ти да отидеш не ветиринар!!!Защото нещастници като тебе,дето нямат елементарното уважение към човека който ще им облекчава болката и ги наричат със обидният епитет "зъбар",заслужават само това!И дано Канада ви облагороди малко,защото иначе си оставаш тъмен балкански субект.
И още нещо ,в живота си съм срещал много хора от най-различни професии и не знам да съм си позволявал да унижавам някого по този начин ,но явно си е до възпитание! :twisted:
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Но всъщност какво се чудя аз,отношението към собственото ти здраве може да си проличи от изказвания от типа"требва ми зъбар"!Явно твоето собствено здраве,Тодоре,е толкова ничтожно понятие и е толкова незначително,че хората които се грижат за него........просто са "зъбари" или " докторя".Но това всъщност е ясно още от мига когато написа "не с етърпи вече",явно си от тези които до последно търпят за да спестят някой лев.Колко такива са минали през мене,дето в устата им гробница(защото именно в такова състояние са устите на хората нямащи елементарното уважение към медицинската професия),само че като влизат в кабинета са първи мазници...........и определено знаят как да те нарекат "Докторе"........само че само докато те гледат в лицето ,а зад гърба ти се осмеляват да изразят яда си в безсилното"зъбар" просъскано през зъби! :evil:
Аватар
Mi-na
Мнения: 163
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 6:20 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Mi-na »

Д-р Юлияна Петрова
5177 av. du Parc
лечение, хирургия, протезиране
514 277 78 88
за спешни случаи 514 242 62 33
вярно е, че дава часове за след няколко месеца, но ако се касае за спешен случай, реагира много бързо.
На нас ни се наложи да я потърсим заради синът ни, които по принцип изпитва ужас от зъболекари, но при нея ходи без да протестира.
мразя да ме настъпват по опашката!
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

Mi-na написа:Д-р Юлияна Петрова
5177 av. du Parc
лечение, хирургия, протезиране
514 277 78 88
за спешни случаи 514 242 62 33
вярно е, че дава часове за след няколко месеца, но ако се касае за спешен случай, реагира много бързо.
На нас ни се наложи да я потърсим заради синът ни, които по принцип изпитва ужас от зъболекари, но при нея ходи без да протестира.
Ако за час през декември, даден още през юни са само "няколко месеца"... като ми дойде часа вече съм забравил какво точно щях да ремонтирам :D
А сега като на приятел ми даде час само за ... края на март :roll:
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Какво ме направихте вие бе хора, толкова ли няма други зъболекари :-) явно изключителен специалист трябва да е тази докторка... не мога иначе да си обясня 4-5 месеца чакане за оправяне на зъб...
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Tia sigurno e od tia deto mnogo obi4at emigranti! Te sa hubavi ama samo kato sa martvi....
kakвото потърсило,такова намерило
petrova
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 6:24 pm

Мнение от petrova »

Napulno podkrepyam Kwon-Do.
Nyakolko pati mi se e nalagalo da polzvam uslugite na zabolekar, no nikoga ne sam si pomislyala da hodya pri nelegalno praktikuvachti. Prosto nyamam tolkova pari za da minavam "po-evtino". Ot nyakolko godini sam v Canada, no izbyagvam uslugite na Bulgari, koito izpolzvat drugi Bulgari. Po moi nabludenya na nachencite zabolekari, zastrahovateli,
prodavachi na stoki i uslugi im kuca "service a la clientele" kam sanarodnicite. Za drugite im klienti ne znaya. Edinstveno bih razbrala horata, koito ne znayat fr ili angl da tursyat uslugite na tezi nachenci.
Ne mislya, che cenite im sa po-niski. Ili kakto se kazva "bezlaten obed nyama".
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Az da si kazha moeto...Imam zastrahovka/in/.Dobra e ne enuzno da se molia na sulio pulio deto koj gi znae zabolekari li sa ili kasapi!No ako ne6to zabolekaria mi zbarka....to berno davam go pod sad vednagi4ka!
kakвото потърсило,такова намерило
Заключено