...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Botzo

...

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 10:48 pm, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Приятел ти май ме бъзикаш,защо си ми откраднал историята,това се случи с мен точно преди една година ,само че аз се пристраших и отидох на специалиста по вадене на зъби,който въпросната докторка горещо ми препоръча/в клиниката на ъгъла на Шербрук и Атутър/,само че въпросните 80д. дето ми ги каза въпросната доктор С./тоя каз е най ефтин/ се оказаха на финала 250 с лекарството 300.Е верно обслужването беше на супер ниво,само сестрата с... дето не ми направи,но от шока ме изпусна упойката.
Ей ти да не си станал врачка ,че ги познаваш тия неща.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

e добър ден,тъга :D аз на зъболекар не съм ходил, ама от разказа ти става ясно че и стоматологията е като медицината. ми да, няма логика да е по-различно. сега ти остава нищо друго освен да платиш и да се молиш богу горещо да не се разболяваш тук :idea:
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 10:48 pm, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Aз това го писах миналата година ,но е забравено.Мен ме хвана яд ,че уж говори с доктора и ми каза 80 , а на финала 250 с лекарството 300,човка каза ,че това си му е стандартната тарифа за без усложнения.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Аз пък наобратно, имам много добър опит с Юлияна Петрова от доста години насам, макар и да съм нейният най-непослушен клиент :) и я препоръчвам на всеки, офисът и се намира на Парк, пишете ми ЛС за телефоните.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

kato stana duma za Zabolekar - prosto nqma na4in da ne se wku4a-sega istoriqta e ot Germany
Minalata godina kam kraq na iuli mi prawixa 2 plombi -estestweno 4e me pitaxa dali ne iskam da si doplatq po 10 EUR na plomba za da polzwat nqkakaw super materiql -stot zdrawnata kasa plastala do edi kakwa si suma- wikam si 20EUR -nqma problemi - plastam.
posle mi prawixa nqkakwo po4istwane na wenzite ili de da zanm kawo to4no -iamlo bakterii i taka natataka -
towa mi obqsnixa 4e kasata ne go plastala -ta 70EUR si bqxa za moq smetka.
da ama sled izwesno wreme- tam deto mi bqxa plombite -ako xranata e po twarda wzexa da me bolqt zabite kato daw4a -otiwam az -i se zapo4na-ta nqkakwi preparati , ta posle drugi -abe -wsqka sedmiza za okolo 2 meseza i polowina. efekt =0
ta stana koleda i me otswirixa -kazaxa mi ako te boli ela sled nowa godina. Az popitax kolegite -i za moe u4udwane- abe ti kawo iskasch -towa e polovenieto- taka e tuka w Nemsko-Zdraweopazwaneto i zabolekarite sa za bogatite.
Tuka imalo pogoworka- Bogatite xora po zabite ste gi poznaesch-imat kinti -zabite im sa nared.
samo da dobawq - w BG za nistonite pari za zdrawna zastraxowka e normalno da ne polu4i 4owek neobxodimoto -amatuka-az plastam
malko nad 1000 BGL na Mesez -nali wivdate zifrrata-1000 lewa i nakraq nisto .
popitax -ako 4owek ne e dowolen-kade move da se opla4e- okaza se 4e nqma takawa instituziq -schansa e 1 kam 10 000 da ti obarne nqkoi wnimanie.
ta taka- predpolagam 4e xorata ot Bg towa ste im mine pokrai u6ite -4owek taka e usroen 4e towa koeto ne mu ponasq -dori i da e istina do otswirwa. no towa si e FAKT.
qwno nawsqkade po sweta - zdraweopazwaneto e samo za bogati :-)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

no comments
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Sashe, ne sa zle zabarite. Az sym dowolen zasega ot mojta zabarka, pipa mnogo vnimatelno, profesionalna izrabotka kato srawnim s BG. Pyk za cleaninga da ne goworim, takowa chistene mi naprawiha (sredno okolo chas), ta sega sym kato holiwudska zwezda. Naprawo im se chudia na higienistite, tolkowa gadno bachkane za tolkoz malko pari. Ako i drugite im doktori biaha takiwa, medecinata im shteshe da e naistina number 1. Na wsichko otgore ne me ostawiat na mira dokato ne mi izbumkat cialata zastrahowka. Wse edni pregledi, chistene, plombichki i pr. Obiknoweno mechtata na zabaria e da ti izvadi wsichkite zybi, i da gi naprawi otnowo. Ima wsiakakwi zabari, dobri, i po-nekadyrni, ima i nelegalni rusnaci deto za 40 kinta ti prawiat plomba, ot ciment, piasak i C200 maj :lol: . No wse pak e dalawera da imash dental coverage, shtoto pone ti slediat zabite i prawiat wednaga. Ako imash i po-goliamo pokritie, stawa i za koroni i mostowe. Inache bez zastrahowka derat jako, ocobeno ako e neshto po-seriozno, chuwal sym za ceni mezhdu 800-1500 za root kanals, ceni - spored klienta.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

poumpy написа:no comments
Пумпи, що без коментар, аз очакваш точно ти да кажеш нещо като по-вътрешен човек :wink: Например - верно ли е това дето Велико го казва - като видят че имаш застраховка и гледат да ти оправят всякакви неща дето може и да не са всъщност за оправяне, само и само да "глътнат" застраховката ?
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

Lub0 написа:Аз пък наобратно, имам много добър опит с Юлияна Петрова от доста години насам, макар и да съм нейният най-непослушен клиент :) и я препоръчвам на всеки, офисът и се намира на Парк, пишете ми ЛС за телефоните.
Любо, недей толкова да я препоръчваш Юлияна, че и сега за Май
часовете са заети, а ако се увеличат българите в Монреал сигурно
за пломба ще чакам по година :D
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

yahoo, да прав си, взимам си думите назад, вече забравих и адреса и телефоните :)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

yahoo написа:... Юлияна, че и сега за Май
часовете са заети, а ако се увеличат българите в Монреал сигурно
за пломба ще чакам по година :D
Ami ne e li po-lesno prosto da ne 4aka6 tam :")) a da si drugade, kadeto stawa max za sedmica ?
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Появиха се реклами на още двама български зъболекари, ама нищо не знам за тях. Ако някой се пробва с някой от тях и има впечатления, да свирка.
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Re: Наследниците на БГ стоматология в Монреал ???

Мнение от kosciuszko »

nikoi li niama zastrahovka v tozi forum, che samo se razp[raviate koi dentist kolko struva

Botzo, pak ste hodia v Buenos Aires v nachaloto na January, nesto da ti donesa?
Заключено