медицински от 21Март,а днес изненада-искат нова ренг.снимка

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Angie1
Мнения: 99
Регистриран на: Нед Ное 23, 2003 8:47 am
Местоположение: Varna

медицински от 21Март,а днес изненада-искат нова ренг.снимка

Мнение от Angie1 »

епопеята и при нас продължава. направихме успешно медицинските си на 21 Март, успешно минаха и през Букурещ, но днес от МОМ ни звънят и ни изненедват неприятно че 1я от нас трябва да се запъти отново от Варна за София само на 1 ренгенова снимка:)
някои други има ли подобен случай?!
няма да признаят ренгенова снимка направена във Варна, нали?!
simon
Мнения: 63
Регистриран на: Нед Юни 27, 2004 9:46 am
Местоположение: Quebec
Обратна връзка:

Мнение от simon »

Zdraveite
Ima mnogo takiva slu4ai,taka 4e tova izobshto ne e problem i niama miasto za pritesnenie.Ima hora koito dori sa pravili i po 3 snimki.taka 4e ia napravete i vsi4ko shte e nared.po prinzip gi praviat ne zashtoto ima problem a zashtoto niakoi ne si e svurshil hubavo rabotata.na men mi praviha 2 ra zashtoto mi bil uveli4en 4erniat drob i ne se vigdal zeliat i samo za niakolko santa aide pak nova.uspeh.
Ako spazvash vsi4ki pravila,gubish zialoto udovolstvie.
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

РАЗКАРВАНЕ

Мнение от Doktora »

Единдтвено частната болница ВИТА е оторизирана в БГ да прави необходимите изследвания за заминаващите за Сев. Америка.
Така,че за съжаление ще се наложи да се разходите до Софето отново.
Дано нямат забележки относно следващата ви снимка.
Късмет!
Yordan-g
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Окт 30, 2004 5:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Yordan-g »

И при нас беше необходима втора рентгенова снимка на съпругата ми. Медицинските ги направихме на 29.03.05.,а втората снимка на 14.04.05.В момента сме в очакване на писмо за визи. 8)
sabian
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 8:26 am
Обратна връзка:

Мнение от sabian »

И мен днес също ме поканиха на нова фото сесия -> сигурно съм фотогеничен. :lol: Медицинските направих на 25 март и лично Савчева ми каза че снимката ми е излязла много добре и всичко е ок. Абе да не ги губят тия снимки някъде по трасето :shock: Започвам да си мисля че когато се затрупат с работа чиновниците и решават да протакат като върнат малко хора за нова снимка. Всички снимащи се май сме правили медицински в края на месец март :shock:
Историята се прави от хората, които открито и смело излизат на сцената на живота. Тя не говори нищо за тези, които са мълчали, когато е трябвало да говорят.
free
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 12:51 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от free »

А не само от края на март..!
Има и от началото на април -на 6.04.направихме медицинските/които чакахме 5 месеца !!!/и според Савчева бяха много хубави /снимките/.
После след 20 дена от Виена поискаха нова снимка-и Пловдив -София-щрак -готово и сега си чакаме ПИСМОТО ЗА ВИЗИ.
:thumbsup:
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Мнение от Aries »

Има ли някой, който да е наясно с пътя на медицинските? Всичко е обвито в мистерия и загадъчност.
Когато натиснеш МОМ за повече информация си признават, че всъщност нямат такава.
Аватар
ety
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:48 am
Местоположение: Vancouver/ plovdiv

Мнение от ety »

Тези от МОМ само взимат пари за кореспонденцията, т.е. за изпращане на медицинските. И за информация мога да Ви кажа, че въпросната д-р Савчева е в отпуска до петък - 13.05.2005 и ако пак имате проблем със снимката ще се наложи ново разкарване. За това по-добре питайте във Вита кога ще е добре да отидете.
Някой знае ли после кой изпраща снимките в Румъния или Виена?
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Мнение от Aries »

МОМ София общува единствено с IOM Букурещ. Така че, пътя на снимката ще е Вита -> МОМ София -> IOM Букурещ (от където най-вероятно искат снимката) -> Виена -> Букурещ (само потвърждение за съгласие за издаване на виза).
Ако някой знае нещо повече нека да казва.
Angie1
Мнения: 99
Регистриран на: Нед Ное 23, 2003 8:47 am
Местоположение: Varna

Мнение от Angie1 »

dnes priyatelyat mi preletya Varna - Sofia again:) i si napravi iskanata nova snimka. Sav4eva naistina e v otpiska no ya zamestva druga doktorka. iznenadata bila samo 1 - poiskali oste 1 pasportna snimka, a toi ne si nose6e i sega ste prastame dopalitelno ot Varna, stoto te "slivi" imaha v ustata da ni predupredyat.
tova e za momenta i dano da e poslednoto prepyatstvie 4e ve4e naistina gubim tarpenie:)))
Sole
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 9:26 am

Мнение от Sole »

Dokolkoto sam 4uvala ima mnogo takiva slu4ai za rentgenova snimka, rentgena im e skapan i postoianno daval niakakvi senki, i az se pritesniavah kak 6te izliazat na6ite. no i si mislia, 4e si go praviat i za pari, za6toto na poznata (lekar) deteto i' u4i v canada, i kato e hodila za vyprosnite medicinski na neia i kazali, 4e ne e nared snimkata i triabva da povtori 9koeto struva pari), i tyj kato majkata sy6to e s takava specialnost pomolila da vidi snimkata i pitala koe ne e nared, kazali, 4e eto tuka razbirate li imalo sianka. majka i' pitala ama kakva sianka be kolega, tova e "edi kakvo si" na trahejata i po4nala da se razpravia. taka ili ina4e nalojilo se praviat pak snimka i posle si minalo vsi4ko normalno.
taka 4e ne se pritesniavaj - triabva da otide6 pak, no sym sigurna 4e posle vsi4ko 6te e nared, uspokoj se!
Angie1
Мнения: 99
Регистриран на: Нед Ное 23, 2003 8:47 am
Местоположение: Varna

Мнение от Angie1 »

thanks za uspokoenieto:) nie ve4e ya napravihme vaprosnata snimka i sega otnovo zapo4vame da 4akame za tai dalgoo4akvanoto pismo za vizite:)))
Заключено