Планът в Бъдещето на Форума ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Plamen

Мнение от Plamen »

Марк, незнам какъв ти е проблема, но да ти кажа честно не си спомням нещо лично тебе да съм те обиждал или да съм ти искал пари. Знаеш ли че вече доста време, АЗ и още няколко, които вече се отказаха, плащахме и продължаваме да плащаме за правото на някои от вас да ни обиждат и да си изкарват яда срещу нас публично. До сега поне 100 пъти съм получавал въпроса "Абе защо не си се отказал?" и то точно заради постинги като твоя.
Зннам, че хората съдят за другите по себе си, но все пак не всички сме еднакви. Бих могъл да ти отговоря, че не е твоя работа и с това да приключа, но аз не съм такъв човек и винаги приемам както критиките, така и похвалите с еднакво уважение. За това ще ти отговоря.
Кой ти каза, че не печеля от форума...много те е излъгал. Аз печеля и то повече отколкото можеш да си представиш. В България оставих много добри приятели и те ужасно ми липсват, но чрез форума и работат ми по подпомагането на нуждаещи се от помощ намерих толкова много приятели, че даже на моменти се чудя дали някой от тях не се сърди че рядко се обаждам...
Освен това мога да те уверя, че дори и да "комерсиализираме" нещо, то в никакъв случай няма да стане без обща дискусия и гласуване каква реклама да се пусне. И гарантирам, че никакъв ИМИГРАЦИОНЕН ИЛИ ДРУГ ПЛАТЕН ПОСРЕДНИК няма да намери място в НАШИЯ Форум.
И още нещо. Не съм Левски /и надали мога да бъда/, но много ми се иска да видя някой ден българите изпълнили парка "Лафонтен" да се усмихват едни други и да питат новодошлите имат ли нужда от нещо...като гледам ще си умра с тая мечта.... :?
А ти, приятелю Марк, ако има нещо с което да съм накърнил чуствата ти или нещо лично имаш към мене просто ми пиши или ми се обади...знаеш как да ме намериш. И да ти кажа, аз съм прост човек и разсъждавам просто. Ако ми кажеш с 2 думи за какво иде реч /право куме в очи/ ти гарантирам че няма да се разочароваш.
Извинете ме за дългата тирада, но явно има някаква закономерност в тия неща...поне един път на 6 месеца ми се налага да правя отчетно /за избори не говорим, защото съм несменяем :wink: / събрание и да обяснявам кое и защо се прави.
Plamen

Мнение от Plamen »

Освен това искам да добавя че ми изгоря захранването оня ден и понеже от работа не върви много да пиша такива дълги писма ми се наложи спешно да дам 60 долара /вместо да речем 40/ за да си купя ново захранване, та да мога да отговоря на "обвиненията" в политическо мълчание... :twisted:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

...
Последно промяна от Mark на Вто Юли 29, 2003 11:27 pm, променено общо 1 път.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

...
Последно промяна от Mark на Вто Юли 29, 2003 11:27 pm, променено общо 1 път.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Plamen

Мнение от Plamen »

[quote="Mark
Uwajaemi Bat Plamene - az ne iskah nikakwi Dalgi Pisma - iskah celite na foruma - s dwe dumi - kato SSTTOO.
A kakwi zahranwania, kato ima postingi, otgowaria6ti na pohwali za sajta ?

Taka i ne razbrah za6to si pomisli, 4e te obijdam ? s koja moja replika go kazwam ?[/quote]
И не разбрах защо някой от "The Management" не каза твърдо - смятаме сайта да си остане информационен, дивиденти не черпим от никъде, и нямаме плканове да се облагодетелстваме занапред ?

И аз се възхищавам на дело като това - да се организира и поддържа сайт, който е от полза на много Българи. Но и си задавам въпроса ? Наистина ли е без облагодетелстващи цели в Бъдещето
Правилно...н еме обиждаш /или поне не директно/, а я ми кажи тебе какво те наведе на мисълта, че нещо ще се промени...може би факта че вместо да платя много пари /и да запазя някои удобства за вас/, аз презпочетох да пререгистираме сайта и да останете 2 дни без форум...или може би че вместо да си гледам отпуската и кефа, аз стоях по нощите да ви настройвам форума...Просто ми е кофти когато се използват политически маниери от рода на "ениджмента" "някои хора" или други такива безвкусни изрази...Нещата трябва да са по мъжки. Питай какво те мъчи /ама директно/ и ще получиш отговор. Пък и нещо много изведнъж ти дойдоха тия мисли, та си мисля аз че нещо има друго...знам ли. Както и да е. ако не си доволен- по същество какво точно не ти харесва, ако искаш да ти кажа какво ще стане след 10 години- сори...баба Ванга я няма, а аз не ставам за тая работа... :wink:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

...
Последно промяна от Mark на Вто Юли 29, 2003 11:28 pm, променено общо 1 път.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Plamen

Мнение от Plamen »

1. Niamam problem, no jawno waprosa mi, koito e tolkowa prost, 4e dori i prost 4owek bi go razbral, e neudoben.
ОК. Схванах ти мисълта. Няма проблем.

2. Koi ste tezi niakolko - kaji gi, da gi pohwalim i tiah, za6to samo ti da si sred hwalenite?
Явно не четеш...Изброени са. Бях забравил за ЗУЗУ и Гудис, но Стоян ми напомни. Стигат ли ти...има и още...както и ти каза едни чез други не можем.

3. Mnogo neto4en namek, nikoga ne sadia za horata po sebe si !
Нищо не намеквам. Изразявам се директно.

4. Ami ti to4no towa mi kazwa6 .
не разбрах какво, но няма значение.

5. Posledno - ama s ni6to nikoj ne me e nakarnil !
Това е добре. Надявам се да е така.

За мене темата е закрита. Ако искаш нещо да уточним- знаеш ми телефона. Иначе си прав...за нищо изписах една кофа мастило...явно твърде гузно приемам нещата...
Ако поне с малко съм ти отговорил на въпроса- ОК...ако не...кофти.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Da wzemem da zarowim tomahawkite, i da izpu6im lulata na mira ???

Ako znaeh kakwo 6te stane, niama6e da pitam, no ... .

AKo se poznawahme ot powe4e, 6tiahme da znaem koj kak reagira na razli4ni ne6ta, no taka pak tuk se opoznawame.

A waprosa za bade6teto 6te go izbistrim nasame.

Stawa li ? :beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Plamen

Мнение от Plamen »

За това мразя писането...когато си говориш с човека можеш да усетиш нюансите в гласа...а те са половината диалог. Може и да съм отговорил малко рязко...Свърши ми отпуската, жената и децата са далече, боли ме глава, скапа се захранването... :shock: :wink:
Майтап. По-важното е че никой не е пострадал...
Няма какво да заравяме...смятам че сме си поговорили и ако сме сложили мако повече пипер на манджата ще трябва да си го изядем... :wink:. А иначе винаги съм се радвал когато някой пита...и ако има и емоции значи обекта на питането не му е безразличен...знам че с тебе е така що се отнася до сайта и форума.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Wsi4ko e dobre, kogato swar6wa dobre ! :beer: :beer: :beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Plamen

Мнение от Plamen »

Сеге вече и мениджмънта може да пие една бира и да си ляга спокойно... :beer:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Пламене, Марк,...искам и аз да се включа в братската прегръдка между вас! :D
А сериозно казано, хубаво е да не се карате, а да се видите и да се уточните на по бира, че с тия компютри ще почне 3-тата световна война... :D
:beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено