От Букорещ ми разказаха играта

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Мнение от vnenovbg »

Намира се на Попа в София . :twisted:
Всеки прави , каквото може !
mimo
Мнения: 47
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:32 am

Мнение от mimo »

Ei,Kpetrov!Tuk gi boli onazi rabota za tvoite diferencialni uravnenia.Izobsto nikoi ne me e pital kato si tarsih rabota ,dali reschavam diferencialni uravnenia.I ti kazvam uchi si frenskia i ne rzsajdavai mnogo,che tuk ne e kakto si mislisch.I ne zbravai rodnia si pravopis,che nisto ne se znae.Istoriata na emigraciata e palna s nai-razlichni primeri...I ti jalaia uspeh!!!I ne badi mnogo nadmenen!
A propo-kogato az gi reschavach tezi uravnenia,ti si bil peut étre v zabavachnicata!
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

Като му 'жАлаеш' успех, поне пиши на кирилица.
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

mimo,ей вуйчо К.Петров си е естествен и нормален пич,ти че си заядлива ***** никой не ти е виновен и че щом си в К анада си хванал дедо ми за макарите,а иначе ако ми беше на сгода с удоволствие бих ти избил зъбите за да правиш по лесно свирки в България на магистралата,такива като теб нещастници и комплексари е срамно дори Албанец да се нарекат.
Аватар
Mi-na
Мнения: 163
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 6:20 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Mi-na »

Мимо, когато правиш забележки на някого, не е лошо да погледнеш първо себе си. Петров може да бърка правописа, но поне си признава грешките, а ти като го правиш на въпрос се постарай да не ги допускаш. Колкото до надменността- мисля, 4е го биеш по вси4ки параграфи. Спусни малко въздух, да не се спукаш с това надуване.
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

mimo, ти си бил голям кавал, както казва Botzo "Ти от къде се пръкна?"
Човека споделя, че има проблем, а ти му се лензиш насреща, я се стегни малко!!!!
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

mimo написа:Ei,Kpetrov!Tuk gi boli onazi rabota za tvoite diferencialni uravnenia.Izobsto nikoi ne me e pital kato si tarsih rabota ,dali reschavam diferencialni uravnenia.I ti kazvam uchi si frenskia i ne rzsajdavai mnogo,che tuk ne e kakto si mislisch.I ne zbravai rodnia si pravopis,che nisto ne se znae.Istoriata na emigraciata e palna s nai-razlichni primeri...I ti jalaia uspeh!!!I ne badi mnogo nadmenen!
A propo-kogato az gi reschavach tezi uravnenia,ti si bil peut étre v zabavachnicata!
Poznai ot 3 pati kak se pishe être
Последно промяна от pomiar на Пон Ное 29, 2004 1:14 pm, променено общо 1 път.
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
ЗОРИ
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 30, 2004 3:59 pm
Местоположение: Дивия Запад

Мнение от ЗОРИ »

mimo написа:Ei,Kpetrov!Tuk gi boli onazi rabota za tvoite diferencialni uravnenia.Izobsto nikoi ne me e pital kato si tarsih rabota ,dali reschavam diferencialni uravnenia.I ti kazvam uchi si frenskia i ne rzsajdavai mnogo,che tuk ne e kakto si mislisch.I ne zbravai rodnia si pravopis,che nisto ne se znae.Istoriata na emigraciata e palna s nai-razlichni primeri...I ti jalaia uspeh!!!I ne badi mnogo nadmenen!
A propo-kogato az gi reschavach tezi uravnenia,ti si bil peut étre v zabavachnicata!
Чудя се как е възможно човек, който бълва такова количество простотии, да се заяжда за една объркана буква! И то с хора, които в момента имат проблем. Не знам накъде отива този форум, но вече май започва да прилича на "кречеталото".
Освен това математическото мислене наистина е важно за реализацията в Америка (не знам за Канада).

Сем. Петрови, съжалявам за бюрократичния проблем с Посолството. Какво да се прави, бюрокрацията навсякъде е една и съща, навсякъде стават такива грешки. Сигурна съм, че всичко ще се оправи, но изисква време, нерви, разправии. Пожелавам ви скоро всичко при вас да се изясни. Успех!
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

mimo написа:Bukurest se pische s " U" .Opravi si pravopisa che posle tozi frenski ste ti izleze prez......,kato ne znaesch dobre balgarski!!!
:lol: :lol: :lol:

А български така ли се пише бре "bAlgarski"

и аиде стига с глупости си се занимавал, не пиша в научно издание, че да си проверявам по 100 пъти написаното.

КРАЙ

PS мерси на всички за защитата :oops:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

Kpetrov написа:
mimo написа:Bukurest se pische s " U" .Opravi si pravopisa che posle tozi frenski ste ti izleze prez......,kato ne znaesch dobre balgarski!!!
:lol: :lol: :lol:

А български така ли се пише бре "bAlgarski"

и аиде стига с глупости си се занимавал, не пиша в научно издание, че да си проверявам по 100 пъти написаното.

КРАЙ

PS мерси на всички за защитата :oops:
ей,пич,дано да ти се оправят нещата,пиши пак какво развитие има по тях
Успех!!!!!!!
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

ОФФФФФ Всичко е ОК

Dear Mr.Petrov,
Please be advised that you application was received by our office on
October , 2004. Confirmation of receipt was sent to the address that
you indicated on your application as a "mailing address". It was
returned to our office by the Bulgarian post due the incorrect mailing
address.
Kindly provide us with your correct mailing address so that we could
send you your letter of confirmation.

Thank you.

Как ми опънаха нервите не е истина
Тия пощи толкова ли немогат да разберат едно POST RESTANT
Последно промяна от Kpetrov на Пет Апр 29, 2005 5:03 am, променено общо 1 път.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

pozdravlenia,idi pii 2 biri za uspokoenie-deistva....uspeh..........
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Заключено