Имиграция help

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
expectamen
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2018 6:02 am

Имиграция help

Мнение от expectamen »

Здравейте,
Имам желание да се преместя да живея в Канада. Бих искал да попитам има ли някакъв вариант от организация, фирма или от човек да помогнат с осигуряване на работа? Както се казва "някой да ти подаде ръка в началото".
ARES
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:28 am
Местоположение: МАРС

Re: Имиграция help

Мнение от ARES »

:D Ако има6 документите за легално пребиваване веднага ти намирам работа ;) Монреал и регион!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Имиграция help

Мнение от Koko »

expectamen написа:Здравейте,
Имам желание да се преместя да живея в Канада. Бих искал да попитам има ли някакъв вариант от организация, фирма или от човек да помогнат с осигуряване на работа? Както се казва "някой да ти подаде ръка в началото".
Влез във Фейсбук и потърси групата "Имиграция по програмата на Манитоба", може би там ще могат да ти помогнат, с уговорката при всички случай трябва да минеш по някоя от имиграционните програми, или да намериш работодател който да те вземе на работа и да ти извади работна виза.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
expectamen
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2018 6:02 am

Re: Имиграция help

Мнение от expectamen »

ARES написа::D Ако има6 документите за легално пребиваване веднага ти намирам работа ;) Монреал и регион!
Там е проблема, че нямам никакви документи :(.
expectamen
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2018 6:02 am

Re: Имиграция help

Мнение от expectamen »

Koko написа:
expectamen написа:Здравейте,
Имам желание да се преместя да живея в Канада. Бих искал да попитам има ли някакъв вариант от организация, фирма или от човек да помогнат с осигуряване на работа? Както се казва "някой да ти подаде ръка в началото".
Влез във Фейсбук и потърси групата "Имиграция по програмата на Манитоба", може би там ще могат да ти помогнат, с уговорката при всички случай трябва да минеш по някоя от имиграционните програми, или да намериш работодател който да те вземе на работа и да ти извади работна виза.
Благодаря, ще погледна тази група. Като цяло идеята ми беше работодател да ми осигури работа плюс работна виза. Насочил съм се към Торонто или Ванкувър.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Имиграция help

Мнение от Koko »

expectamen написа:
Koko написа:
expectamen написа:Здравейте,
Имам желание да се преместя да живея в Канада. Бих искал да попитам има ли някакъв вариант от организация, фирма или от човек да помогнат с осигуряване на работа? Както се казва "някой да ти подаде ръка в началото".
Влез във Фейсбук и потърси групата "Имиграция по програмата на Манитоба", може би там ще могат да ти помогнат, с уговорката при всички случай трябва да минеш по някоя от имиграционните програми, или да намериш работодател който да те вземе на работа и да ти извади работна виза.
Благодаря, ще погледна тази група. Като цяло идеята ми беше работодател да ми осигури работа плюс работна виза. Насочил съм се към Торонто или Ванкувър.
Трябва да имаш търсена професия, комбинирана с висока и рядко срещана квалификация, за да може потенциалният канадски работодател да докаже че не може да намери такъв специалист на местният пазар.
Ако уточниш в каква област точно търсиш работа, ще получиш и по-точни отговори какви са ти шансовете за работа на база работна виза.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
ARES
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 10:28 am
Местоположение: МАРС

Re: Имиграция help

Мнение от ARES »

;) Аман от тарикати, така ако може някои да ти осигури вси/ко е най добре.
Има си процедури за имиграция във всяка провинция :facepalm:
Публикувай отговор