КУРСОВЕ ПО МОДЕРЕН И КЛАСИЧЕСКИ БАЛЕТ ЗА ДЕЦА И ВЪЗРАСТНИ!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

КУРСОВЕ ПО МОДЕРЕН И КЛАСИЧЕСКИ БАЛЕТ ЗА ДЕЦА И ВЪЗРАСТНИ!

Мнение от Joy »

По молба на Жени Иванова-опитен преподавател от бившия Дворец на децата в София, пускам обявата за набиране на желаещи.

Курсове по модерен и класически балет за деца и възрастни в NDG.

Прием след 2 годишна възраст.

За всякаква допълнителна информация, се обръщайте лично към нея на тел. (514) 369-0912

Резервирайте сега!
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Re: КУРСОВЕ ПО МОДЕРЕН И КЛАСИЧЕСКИ БАЛЕТ ЗА ДЕЦА И ВЪЗРАСТН

Мнение от bgmontreal »

JOY написа:По молба на Жени Иванова-опитен преподавател от бившия Дворец на децата в София, пускам обявата за набиране на желаещи.

Курсове по модерен и класически балет за деца и възрастни в NDG.

Прием след 2 годишна възраст.

За всякаква допълнителна информация, се обръщайте лично към нея на тел. (514) 369-0912

Резервирайте сега!
надявам се сега да не се почне с конспирации, защото аз пък знам за много наши сънародници, които ...
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

:D Много хубав аватар имаш! :D
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

for the love of God,
ne si zapisvaite momchencata na balet....
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
sara
Рошава гарга
Мнения: 888
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 2:49 pm
Местоположение: на клон монреалски

Мнение от sara »

KolioBalkanski написа:for the love of God,
ne si zapisvaite momchencata na balet....
:dent: :lol: :lol: :lol:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Под модерен балет, Кольо, се разбират съвременни модерни танци (като на Бритни Спиърс и т.н.) :wink: Остаряваш!
Какво по-секси от един добре танцуващ мъж!
Или нека си ходят "дървени" и захлупени? :roll:

Първото занятие било безплатно за да видят децата (пък и по-големите деца) дали ще им допадне.
Моята дъщеря я записах.
Още да добавя, който има желание да побърза, защото за много кратко време имало вече много желаещи-може скоро да се окаже, че няма място, ако някой се сети със закъснение.

Също да спомена,че Жени не я познавам лично и не правя реклама, но само помагам на заинтересовани в заниманията на децата си (помня,че скоро имаше желание за танцов състав?)
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Какво по-секси от един добре танцуващ мъж!
Все ми се струва,че балета (бил той модерен или класически) не е най-мъжкото занимание :lol: :lol: :lol:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

THC написа:
Какво по-секси от един добре танцуващ мъж!
Все ми се струва,че балета (бил той модерен или класически) не е най-мъжкото занимание :lol: :lol: :lol:
Навремето още като деца, брат ми го записаха на модерни и латиноамерик. танци в същия този дворец. Баща ми го подиграва,че това не било мъжко занятие и той се отказа след няколко урока. Така си и остана за цял живот "дървен" и самият той впоследствие колко пъти се е сещал и съжалявал.Танците, освен добро физическо занятие, развиващо гъвкавост и пластичност, са още и незаменимо средство за разкрепостяване и сваляне на стреса от ежедневието,а в случая на децата на емигранти, първото е особенно актуално. Ако сте имали удоволствието да беседвате с деца на "стари" емигранти, ще ме разберете. По-захлупени, притеснителни, плахи и въобще...често имам чувството, доста по-недоразвити от връстниците си в България. Липсва им общуване-децата ни са затворени като нас и изолирани между четири стени, общуват само в училище и остават комплексирани.
Имам едно познато семейство с две близначки на по 16-17 год. На тяхната възраст,само за дискотеки и гаджета мислех,а тези... :roll: Ужас! На купони,на които вдигаме къщата във въздуха от танци,те не стават от дивана! Всеки пъкт като ги гледам тези деца и силно се замислям струваше ли си да доведа тук детето си...В началото, доста шокирана от поведението им, куп стари емигранти в компанията ме уверяваха,че само след няколко години ще намирам това за абсолютно нормално. :roll: Свикнах с неадекватното поведение на "възрастни" деца,но едва ли някога ще смятам това за нормално.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Танците, освен добро физическо занятие, развиващо гъвкавост и пластичност, са още и незаменимо средство за разкрепостяване и сваляне на стреса от ежедневието,а в случая на децата на емигранти, първото е особенно актуално.
За същата цел аз кикбокса препоръчвам,
пък ако ще ходя на балет ,за да се харесам на жените и да добия "увереност"-де да знам-те може да почнат да ме харесват,ама аз да спра :lol: :lol: :lol: и да добия пластичност в ханша и китките :lol:
карай да върви-стига джънк :beer:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

и да добия пластичност в ханша и китките
:D Не знам ти дали ще спреш, но с риск да заприличам на Сашо, ще спомена, че цена няма да имаш! :D :wink:
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

аз и така съм много секси-да знаеш! :lol: :lol:

Ама такива глупости са както казваш ти "не при чем" в тоя форум и "на надо" да продължаваме :lol: :lol:
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Нее, не записвайте момчета на балет, моля ви :shock: И аз съм за кикбокса :roll:
Познавам едно момченце, което ходеше на гимнастика и самия треньор препоръча на родителите да спрат да го водят, защото походката му започна да става като на момиче, да не говорим за маниерите :D Записаха го на борба свободен стил и сега сигурно е по-як от мен :shock:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

"Истинските мъже не танцуват. Виждал ли си Арнолд Шварценегер да танцува?! Та той едва ходи. Истинските мъже бачкат, поркат и ги боли глава!" Их, това от кой филм бешеее... Нещо с Кевин Клайн...
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

ssttoo написа:"Истинските мъже не танцуват. Виждал ли си Арнолд Шварценегер да танцува?! Та той едва ходи. Истинските мъже бачкат, поркат и ги боли глава!"
:rotfl: :rotfl: :tk:
Аватар
Dino
Модератор
Мнения: 621
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:59 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Dino »

ssttoo написа:"Истинските мъже не танцуват. Виждал ли си Арнолд Шварценегер да танцува?! Та той едва ходи. Истинските мъже бачкат, поркат и ги боли глава!" Их, това от кой филм бешеее... Нещо с Кевин Клайн...
Филмът се казва "In & Out" и българското му заглавие е "Няма скрито-покрито".
Гледал съм го отдавна и си спомням, че ми хареса. Имаше и доста свежи смешки... :lol:


Даниел
Заключено