28 септем. съм на интервю а незная френски

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
yvs
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 3:55 am
Местоположение: Varna

Bravo!!!

Мнение от yvs »

Kysmet li e, sydba li e... nqma zna4enie... vazen e rezultata :D
4estito i dano vi vyrvi vse taka :thumbsup:
Tova e dosta pokazatelno, majkata mu e spokojstvieto 8)
Em, interesuva me:
Syprugata ti zastiti li "F" i kolko beshe pisala za angl.?
nobleman

До Em

Мнение от nobleman »

Браво Еm! Поздравления! Не му мисли много къде ще кацнеш, важното е да кацнеш. Слушай, то нашата работа с жената е май същата като вашата. Аз мога да броя само до 10, другото ми се губи нейде. Но виж жената ще я бъде. И сега тя ли да е осн. апликант ( без стаж по специалността е, има тр.стаж в др. сфери) или аз - дето бъкел не знам, но за сметка на това съм с 12 год. стаж по специалността.
А сега :beer: :beer: и пак :beer:
Аватар
em
Мнения: 87
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 5:02 pm

Мнение от em »

БЛАГОДАРЯ yvs

Да ти/ви се връща

Не сам погледнал в серификата какво е писал, бързах за работа , като се прибера у дома ще ти отговоря.Пък и не сам в час какво означава това:)

Жена ми писа 4 ниво английски, но въобще не е ставало дума за това.
Направи ми впечатление че "човека" не е добре настроен към англоговорящ който не знае френски. Предпочиташе да ми говори френски чрез преводач а не на английски .Може и моя английски да го е отчаял.Това е само лично мнение. Мисля че човек не трябва да приема от форумите за закон.Просто разсъждавайте логично на интервюто.И поне единия трябва да се напъне.Основно гледат също трудовия стаж, трудова книжка, усигурителна , спражка от НОЙ не сме вадили, знам че не е трудно но не е необходимо.

Късмет!!!
Аватар
ndimitrov73
Мнения: 93
Регистриран на: Чет Май 27, 2004 1:31 pm
Местоположение: Монреал

:-)

Мнение от ndimitrov73 »

Честито и от нас :lol: :lol: :lol:
Ако не Ви затруднява драснете какви бяха вашите отговори на зададените от него въпроси. Благодарим предварително :D
"Всички знаят, че нещо е невъзможно, един не знае и го прави"
A. Айнщайн
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

еее браво бе пич,
отлично си се справил, явно френския се учи за 1 седмица :D а аз те бях умислил :beer:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
em
Мнения: 87
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 5:02 pm

Мнение от em »

на жена ми в сертификата за еика пише "F" а на моя "NF"

на въпросите към жена ми - тя трябва да обясни, общо взето баналните неща са. При нас основен мотив са децта - училище от три години, много грижи екскурзии, училища и т.н. тя така е и казала.

за работата вие съответно си представяте док. и обяснявате по тях - ние и двамата сме работещи /с усигуровки/

целта на емиграция, може да кажете всичко което ви хрумно но не плюйте БГ, поне пред мосюто .

абе стига за днес
Аватар
St.Anger
Some Kind of Monster
Мнения: 712
Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от St.Anger »

Само така пич, който си има късмет си има :wink: !
To Live Is To Die
Аватар
em
Мнения: 87
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 5:02 pm

Мнение от em »

Ей sasho благодаряти че мислисш за мен!!!малко хора го правят!!
Вярно е че не успях да науча френския за седмица но може пък да стана ДОКТОР за две.

ЩЕ ПОМАГАШ ЛИ?:)

торонто не е лошо място за кацане , макар сега да разбрах че процедурата продължава още 3-4 месеца и ще се забавим с ИЗЛИТАНЕТО!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

em написа:Ей sasho благодаряти че мислисш за мен!!!малко хора го правят!!
Вярно е че не успях да науча френския за седмица но може пък да стана ДОКТОР за две.

ЩЕ ПОМАГАШ ЛИ?:)
е за две години доктор няма да можеш да станеш- имаш поне 3 години учене+1 година стаж в учебна болница. но пък лятото може също да стажуваш и то срещу доста добро заплащане. ама за тебе има време,кат кацнеш и усетиш тръпката тука, тогава ще те светна :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Сашо, абе как така само 3? :roll: В Шербрук защо учат 5 ? :?
Нищо не разбирам от калпавото ви обучение... :roll:

em,някои хора са си родени с късмет. Изглежда си този случай...Пожелавам ти да не престава да те следва навсякъде!
Ха честити да са ви сертификатите!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

JOY написа:Сашо, абе как така само 3? :roll: В Шербрук защо учат 5 ? :?
Нищо не разбирам от калпавото ви обучение... :roll:
ами да разясня-
1.за общ доктор(M.D.) се учи 4 години, ако имаш предишна бакалаварска степен и 3 години ако имаш вече магистърска степен/като мен :lol: /
2. за специалист- от 2 до 4 години отгоре след завършване на M.D., за психиатър и хирургия е най-дълго.
3. стажове- една или две години след дипломиране до изкарване на лиценза. през това време "умираш" от глад с 6000$ заплато-стипендия :lol:

от съседния нам факултет на медсестрите знам, че завършват бак за 2 години и ако искат още една за магистър. в макгил имаше даже директен прием за магистър по nurse- 2 години.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Сашка,
ти що не станеш психиатър?ще отвориш частна клиника за тежко зомбясали :lol: :lol: :lol:
Аватар
rose
Мнения: 265
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 9:09 am
Местоположение: Montreal

Мнение от rose »

Chestito Em, :wave2:
Otdavna ne se biah smiala taka ot sartse, ta sas salzi kato chetoh tvoiata istoria... :rotate: , no mai naistina tezi hora izkluchitelno tolerirat chestnostta...tova mi napomnia za nas.
Nie biahme na interview prez april i na M.Rivar shtiaha da mu padnat ochilata, kogato moiat saprug na vaprosa: Zashto tocno v Quebec iskate da imigrirate?, iztarsi: Ami, zashtoto tuk protsedurata e nai-kratka...Napravo da padnesh ot smiah,ama kato si go pomislia sega...
Iskreno vi jelaia kasmet,makar che vie maj si go imate v izlishak!
Botzo

Мнение от Botzo »

Айде Em честито и от мен. Да сте живи и здрави и късмет за напред.
bahama
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от bahama »

Eeee nas Joy ni bie! Nie biahme 2 chasa i 15 min.
Derzai narode, za tolkova vreme izpitvane i da ne znaete frencki - 6te go nay4ite. Uspeh na vsi4ki!
Заключено