За БГ-то, Европата и т.н.

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от myhata II »

ivandaman написа:Да не спамя с нова тема пък и нали тази е уж за БГ-то....

Паднахме под 7 млн., 205-ти сме по раждаемост в света
Така ще е ,ще ги търсите цар Борис и Тодор Живков 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от Bistra »

ivandaman написа:Да не спамя с нова тема пък и нали тази е уж за БГ-то....

Паднахме под 7 млн., 205-ти сме по раждаемост в света
Е нищо, де! Строят се молове. Това е важното! А бъдещите ни управници ще си внесат кюрди, да ни оправят генотипа, а и религията. Трябва някой да пазарува в тия молове, нал тъй?! :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от Marto »

Ето ги челниците в класацията:

1 Niger
2 Mali
3 Afghanistan
4 Burkina Faso
5 Malawi
6 Uganda
7 Zambia
8 Chad
9 DR Congo
10 Somalia

Всичките до един са сили!
:D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от myhata II »

Marto написа:Ето ги челниците в класацията:

1 Niger
2 Mali
3 Afghanistan
4 Burkina Faso
5 Malawi
6 Uganda
7 Zambia
8 Chad
9 DR Congo
10 Somalia

Всичките до един са сили!
:D
Всичките от тия изброените отгоре си живуркат в Канада,а в България не са чували за такива :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Всичките от тия изброените отгоре си живуркат в Канада,а в България не са чували за такива :lol:
Сега може би не толкова, но по любимото ти Бай Тошово време беше пълно. Нали бяхме нещо като побратими. :lol:
Подготвяйки се за изпитите във ВИАС ходех на частни уроци при един преподавател по математика в Икономическия.
Той водеше подготвителен клас чуждестранни студенти и няколко пъти ме е взимал със себе си на упражненията.
Все ме беше страх ....да не ме изядат.(Знаеш младо невинно създание) Имаха страховит вид....особено черно-сините. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от mwanza »

Joro, добър постинг. Ма сека 2ра дума е София. В смисъл тия 6 милиона след табелата да мрът в кофите. Физически е невъзможно да живеем всички в София, а някои и не искаме та за тва сме тука. Дреме ми на сайдера кво било метрото.
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от tochica »

това банско като почнат да го хвалят .....
то преди десет години беше коза до кокошка до ски училище ,а сега - 4-5 звездни хотели , до двора на баба ти със стоката отзад...
има къде къде по приятни места и незастроени градчета / курорти .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: За БГ-то, Европата и т.н.

Мнение от the_coach »

Варна е любимият ми град, наистина. Освен, че е прочута като пристанище на Шумен и шопинг център на Добрич, някога се славеше като „най-добър град за живеене“( преди Бургас да я отвее с адекватна местна власт). Понастоящем се слави като най-добър град за живеене на кмета. Останалата част от страната може и да се подсмихва на твърдото варненско „нье“, пазаренето и „него ден“, но всяко неварненско дете поне веднъж си е мечтало да има баба тук и да кисне по цяло лято на южния плаж. Затова още през Април Варна започва да се препълва, първо с млечно бели германци по сандали и потници, а после и с твърдоговорящи туристи от Западна България. Но общият им брой е нищожен на фона на бройката на Негово Величество Руския Турист. Откъдето и да идват варненските туристи обаче, винаги ги обединява това, което им се случва в автобус 409 - биват ловко обрани от четири каки, които дори аз познавам по физиономия, само Полицията не ги знае кои са. Задължителните елементи на Варненския пейзаж са вятърът, палмите в саксии, Иво Димов и плитките дънки на девойките от ВИНС-а . Най-известните варненци са, разбира се, Мишо Шамара, професор Вучков, Филип Киркоров и Дядото с пуканките. Най- медийните събития: Любовта е лудост и балетът в летния театър. Най-престижно е да живееш в Гръцката махала, а най-непрестижно е да си с автомобилна регистрация ТХ. Тези с гореспоменатата регистрация обаче ( както и с РР, СС и Н) като деца също са си мечтали да имат баба на морето и затова като големи най-често живеят под наем във Владиславово, а за децата им няма място в детските градини, понеже е трудно да си с връзки, когато си първо поколение емигрант. Икономиката на Варна се крепи на два стълба – ТИМ и моряците. Според местния фолклор ТИМ са едни лоши момчета, които искат да ни застроят хубавата морска градина, а моряците са едни добри момчета, които работят здраво, пращат на жените си, а те движат оборота на четирите варненски мола, когато рускините си заминат по родните места. Особеност на варненското кметстване е, че се кандидатират много странни личности, но винаги печели само един, когото даже извънземните биха подкрепили, ако имаха основана партия. Но Варна е най-любимият ми град и винаги ще обичам да ми мирише на море от терасата, да гледам нощем светлините на моста и да снимам как хора плуват с лебеди
Публикувай отговор