Let's All Hate Toronto

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Let's All Hate Toronto

Мнение от ivanko13 »

anxeli написа: Кмета ни е дорк, но поне е човек, какви ги вьршите в Халифакс котарака Тьксидо Стан и бездомния Догфадьр Пиейчди са кандидати за кмет. Тц-тц :worried: ...
Хахах, аз от тебе научих ,че имало кметски избори в Халифакс та сега видях клипчето... И тук не са малко лудите :D
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
GGG
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 4:07 am
Местоположение: Торонто

Re: Let's All Hate Toronto

Мнение от GGG »

Аз имам приятелка, родена в Монреал, и я попитах дали хората от другите провинции не харесват Торонто? Тя ми каза, че има такива случаи и че по-скоро такива хора не биха могли да се справят с живота и забързаността тук. Това е нейно мнение.
На мен лично много ми харесва града.
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Let's All Hate Toronto

Мнение от Omega3 »

Откакто сьм в Монтреал, вече 8 години, никога не сьм чувал някой да казва около мен че мрази Торонто. че не им харесва да, и на мен не ми харесва, ама да го мразиш, от кьв зор?? Защо ще мразиш един град??? Какви са тия австролопитетски отношения на един хомо сапиенс кьм един град???

В бг-то сьм чувал за бьлгари от Сандански и Петрич да казват че мразят софиянци.

Ведньж в Бургас на блусфеста щях да хапна дрьвцето само защото казах че сьм от София на група кроманьонци които ме спипаха на плажа през една вечер.

Бях се бая омагьосал в една крайплажна крьчма и бях полегнал на плажа в спалният чувал. По едно време се сьбуждам от красяците на някакьв индивид с хилядолетна история зад себе си : ''ставай изрод, от кьде си бе нещастник'' - изригва кроманьонеца с група около него и двама от които с нож.

Добре че бьрзо групата от крьчмата с втурна кьм мен та ми се размина леко.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: Let's All Hate Toronto

Мнение от becks »

много е мразено Торонто, но най-мразено е в градовете в Онтарио извън GTA - на север и в Отава. Последните задължително трябва да докажат, че те са "столицата"

На визитката ми, по препоръка на шефа ми, няма адрес, а пише само Южно Онтарио, за да не се разбира къде съм базиран :D
„Летните сензациЙ – нови промоциЙ на хавлиЙ с всички зодиЙ и други джунджуриЙ!”
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Let's All Hate Toronto

Мнение от Omega3 »

becks написа:много е мразено Торонто, но най-мразено е в градовете в Онтарио извън GTA - на север и в Отава. Последните задължително трябва да докажат, че те са "столицата"

На визитката ми, по препоръка на шефа ми, няма адрес, а пише само Южно Онтарио, за да не се разбира къде съм базиран :D
Разбира се, Торонто козирува на Отава, доскоро козируваше и на Монтреал, ама тия тук с играненето на референдуми прогониха една част от тежките на деня.

Гледай с тая визитка да не се заядеш с някой на който пише северен Онтарио, поради факта че северняците са по принцип по солидни от южняците.

А и с това име Торонто не бих бил много горд. Звучи малко като на наименувание на село на зулуси с десет колибки. Други си е да кажеш Монреал, Венкувьр, звучи яко. :) :) :)
Публикувай отговор