В Монреал било студено?!?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от bucca »

ivannklv написа: Как ли - ами "малко" по-топло - в Четвъртък в Торонто беше 48 градуса с влагата.
Ако знаеш как ви завиждам неблагородно. Ние тук тази година умряхме от студ. Само три дена през тази година е имало над 25 С. Абсолютен ужас. И аз ходя със зимното си сако и шал в чантата за всеки случай - и това през юли и август...
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от bp_de »

bucca написа:
ivannklv написа: Как ли - ами "малко" по-топло - в Четвъртък в Торонто беше 48 градуса с влагата.
Ако знаеш как ви завиждам неблагородно. Ние тук тази година умряхме от студ. Само три дена през тази година е имало над 25 С. Абсолютен ужас. И аз ходя със зимното си сако и шал в чантата за всеки случай - и това през юли и август...
Абе може и лятото да е студено но е по добре тъй отколкото през зимата да е кучи студ минус 20 и т.н ...
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от roumensp »

bucca написа:
ivannklv написа: Как ли - ами "малко" по-топло - в Четвъртък в Торонто беше 48 градуса с влагата.
Ако знаеш как ви завиждам неблагородно. Ние тук тази година умряхме от студ. Само три дена през тази година е имало над 25 С. Абсолютен ужас. И аз ходя със зимното си сако и шал в чантата за всеки случай - и това през юли и август...
Аз пък никак даже не им завиждам. В последните 3-4 седници през половината от времето съм по къси гащи и се чувствам много добре. По-топло от това хич и не ми трябва.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от ivandaman »

Подкрепям мнението на Брежнев.

Само някой който не е живял в Торонто може да завижда на жителите му за лятото..

Може би мнението ми е за една друга тема (за влагата) но лятото в Торонто често е отвратително.. Без майтап веднъж май ме тресна слънчев удар там.. Забравих, кой съм , как се казвам и накъде бях тръгнал..

It's not the heat, it's the humidity както обичат да се израяват местните..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от bucca »

Да, аз не съм живяла в Торонто, но просто тази година при нас е СТУДЕНО и на практика няма лято. Всяко прекалено нещо не е хубаво - нито това нашето, нито тяхното най-вероятно. Както писах и в другата тема, съм живяла на източното крайбрежие на САЩ, където е жега и непоносима влага и рядко може да се разхождаш спокойно навън поради тези причини, но аз това вече съм го забравила, след като съм на място, където температурите през лятото са като тези през зимата.
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от 7George »

bucca написа:неблагородно. Ние тук тази година умряхме от студ. Само три дена през тази година е имало над 25 С. Абсолютен ужас. И аз ходя със зимното си сако и шал в чантата за всеки случай - и това през юли и август...
Аз пък чакам да паднат максималните под 20 гр., бая жеги имаше тва лято, то нито огън да си запалиш, нито някакви нормални дрехи да си облечеш.. после пак ще кажат зиморничавите, че нямало лято тая година. Е, днес е към 12, шава се.
Embrace your climate change!
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от IRA »

Ааз това лято малко го пропуснах, но цял август времето е перфектно - топло, слънчево, не задушно, дори не влажно.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Stanislav Yuriev
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Сеп 19, 2011 2:40 am

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от Stanislav Yuriev »

Колко най-студено става в Монреал през зимата и колко продалжава тя?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от ablood »

През февруари нерядко нощем пада под -20. Март месец си е още зимна гледка, макар, да има много топли дни.
Лятото обаче е жега.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
angelheart
Мнения: 247
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:02 am
Местоположение: Montréal, Québec

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от angelheart »

Stanislav Yuriev написа:Колко най-студено става в Монреал през зимата и колко продалжава тя?
Колко най-студено през зимата е от компетенциите на метеорологичната служба, а колко продължава - от края на октомври, та чак до края на март. Последното е според графика за снегопочистването :D
Най-големите разочарования в живота са победите. От тях няма полза.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от ablood »

Ето това е сняг. Скъсах си задника от ринене и ми е много кеф. Раздвижих се супер.

Преди 3 години през зимата се позалежах и напълнях, та напролет трябваше всеки ден да търча из квартала като малоумен докато се стегна. Тогава си продадох снегорина и минах на лопати. Яко ринене и хвърляне.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от the_coach »

ablood написа:Ето това е сняг. Скъсах си задника от ринене и ми е много кеф. Раздвижих се супер.

Преди 3 години през зимата се позалежах и напълнях, та напролет трябваше всеки ден да търча из квартала като малоумен докато се стегна. Тогава си продадох снегорина и минах на лопати. Яко ринене и хвърляне.
Да ви е честит снега :) Като гледам снимки от Монреал си е като в бяла приказка.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от yahoo »

ablood написа:Яко ринене и хвърляне.
И аз така но с лопатата беше до днес. Отивам да видя какви са най-добрите снегорини че това което ме чака отпред си е за трактор.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от Bistra »

Приключих с риненето още миналата зима и съм много доволна. Предпочитам да се раздвижвам на колелото. Все пак е в сутерена на топло.

Днес гледах Тайгър от прозореца. Тайгър е кучето на съседа. Плуваше в снега направо, а той е един много внушителен пес. Не знам само как си свърши работата, ама това са подробности. :D

Моят мъж ми събщи преди малко, че щял да разрине само пред страничната врата на гаража, защото тракторът не стига дотам. Голям кеф, ще има сняг за ски :party:
Ето доказателство ;)
Изображение
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: В Монреал било студено?!?

Мнение от Rall »

Абе падна малко снежец, колко да не е без хич, ама още е много далеч от това което трябва да бъде ;(
Dead Eyes See No Future
Публикувай отговор