Българи в Pierrefonds-Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Българи в Pierrefonds-Монреал

Мнение от pantera »

Има ли българи живеещи в този квартал.Интересува ме кои са училищата ,какво е нивото на обучение и кое е най-доброто.Също така и как стоят нещата с детските градини.
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
montrealka
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 9:28 pm

Re: Българи в Pierrefonds-Монреал

Мнение от montrealka »

има Българи дааааа доста сме :y: .
Ами за какви у4илиста става дума.За детските градини званни тук например 514 6247128, жената има едно местенце за деца над 3годинки :y:
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Re: Българи в Pierrefonds-Монреал

Мнение от pantera »

Трябваше май да уточня,района около булевард Gouint и 13-та магистрала.става въпрос за начално училище ,питам за дъщеря ми ,която ще е в първи клас.Детска градина търся за дете на 1 година.
Мерси
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Българи в Pierrefonds-Монреал

Мнение от yahoo »

Трябваше да уточните, че сте в най-източната част на квартала защото той продължава още близо 15 км на запад. Ние сме по-далеч и моята информация едва ли ще е от полза, но познавам едно бг семейство в източната част минало през проблемите с детска градина/училище и мога да ги попитам за информация. Училищата могат да се видят на картата на квартала.
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Re: Българи в Pierrefonds-Монреал

Мнение от pantera »

Писах ви на лични.Може ли да ми дадете телефонния номер на това семейство ,за да звънна да ми обяснят подробно.Благодаря
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Публикувай отговор