Кратък тест за кандидант-имигранти

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
малката Мечка
Мнения: 193
Регистриран на: Съб Дек 11, 2010 4:17 pm
Местоположение: Голямата Мечка

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от малката Мечка »

ivanko13 :rofl: :rofl: :lol: :clap: :D :rofl: :rofl: :lol: :clap: :D :rofl: :rofl: :lol: :clap: :D :rofl: :rofl: :lol: :clap: :D :rofl: :rofl: :lol: :clap: :D
Разликата между това,което си и това,което искаш да бъдеш, е това КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ.
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от bp_de »

Californian написа: Ми незнам човек - може да ме мислят за циганин, ама ще ме мислят за Американски циганин когато си взема гражданството и забегна натам...мен подобен ми беше и за Канада плана преди този бай дъ уей....да взема паспорта и да забегна към европа...........щото едно е да те смятат за български циганин в европа, мисля си малко по различно е да те смятат за канадско или американско цигане....... :tmi: :angel:
Пълни глупости ...ти ако мислиш че в европата замитат за американци .....
Като те питат къде си се родил -ще ги лъжеш че си родом от америка ли.......
Веднага ще те разконспирират...и добре че имаш Бг паспорт щото само с американски или канадски паспорт в ЕУ ще си при опашката дето не са от ЕУ заедно с голямата камара цигани -изпробвано е в немско например- мои приятел канадец по едно време ме питаше дали и срещу каква сума мога да го уредя с Бг паспорт ...колкото и идиотски да звучи -100% истина.
Освен в немско ,тук там дават некоя по голяма заплата в Кралството ,и тук там Франция, но чужденец трудно се докопва до такова място.
Другаде е сиромашия а пък кави данъци ще плащаш......
Любимата ти Австрия -заплащането е кофти дори и за квалифицирани -само около Виена има некаква индустрия-има 5 завода на кръст и това е - другото е дива селска пустош и работа само в туризма.
Стои си на топло в Кали.....нали ти дават някои лев... дали там или в ЕУ -все гребане на помия е -те затва викат чужденци...
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

bp_de,

не е баш така - Америка и Канада са Ок - ама за семействата....защото на семействата дето искат да емигрират - в съседните два форума дето се питат за взаимопомощ.......на тях в главата им е и си мечтаят за невероятната къща и хубавите 2 нови коли........да за това Америка или Канада е ок.....

Ма аз си мечтая за неща които са по-скъпи от горните - да ходя често по заведения и всеки уикенд насам натам......и да имам 2-3гаджета....такъв живот в България излиза евтино ама тука ....хах не всеки може да си позволи всеки ден по 2 ресторанта и всеки уикенд на някъде........а в България това нищо особенно не е.

Тия дето израстват по тея страни въобще не знаят какво е живот - алкохол, жени, секс забавления.....по Българско му.............

А на всичкото отгоре и знаеш ли що се дразя...намерил съм си една готина жена.

Говори ми ги хубави - свинско със зеле, домашно сладко от горски ягоди.....как щяла да се грижи за мен, да ми готви и такива готини неща.....
Сигурен съм, че ако взема да я взема след има няма няколко години...ще стане неузнаваема.....ЗАЩО БЪЛГАРКИТЕ СЕ ПРОМЕНЯТ....като емигрират. :tmi:

Аз мисля да си живея в България след като взема паспорта и да ми се готви, чисти, слугува от бъдещата жена :) - която ще е на моите години
и да си имам любовница на 20-24години 8) Ей това е истинския живот не като на мизерник емигрант. ;)
sommer
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 12:06 pm

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от sommer »

Californian написа:bp_de,

не е баш така - Америка и Канада са Ок - ама за семействата....защото на семействата дето искат да емигрират - в съседните два форума дето се питат за взаимопомощ.......на тях в главата им е и си мечтаят за невероятната къща и хубавите 2 нови коли........да за това Америка или Канада е ок.....

Ма аз си мечтая за неща които са по-скъпи от горните - да ходя често по заведения и всеки уикенд насам натам......и да имам 2-3гаджета....такъв живот в България излиза евтино ама тука ....хах не всеки може да си позволи всеки ден по 2 ресторанта и всеки уикенд на някъде........а в България това нищо особенно не е.

Тия дето израстват по тея страни въобще не знаят какво е живот - алкохол, жени, секс забавления.....по Българско му.............

А на всичкото отгоре и знаеш ли що се дразя...намерил съм си една готина жена.

Говори ми ги хубави - свинско със зеле, домашно сладко от горски ягоди.....как щяла да се грижи за мен, да ми готви и такива готини неща.....
Сигурен съм, че ако взема да я взема след има няма няколко години...ще стане неузнаваема.....ЗАЩО БЪЛГАРКИТЕ СЕ ПРОМЕНЯТ....като емигрират. :tmi:

Аз мисля да си живея в България след като взема паспорта и да ми се готви, чисти, слугува от бъдещата жена :) - която ще е на моите години
и да си имам любовница на 20-24години 8) Ей това е истинския живот не като на мизерник емигрант. ;)
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Моля ви се за нищо на света не го спирайте да пише!

Ето ти една, дето изпълнява всичките ти критерии, без този за възрастта. Но пък ще ти позволи любовница :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=JryakaT9BD4
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от haimana »

Абе Батето да не е се мувнал в Калифорния :rofl:
Аватар
Gotina
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 8:56 am
Местоположение: Montreal

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Gotina »

Californian написа:Ма аз си мечтая за неща които са по-скъпи от горните - да ходя често по заведения и всеки уикенд насам натам......и да имам 2-3гаджета....такъв живот в България излиза евтино ама тука ....хах не всеки може да си позволи всеки ден по 2 ресторанта и всеки уикенд на някъде........а в България това нищо особенно не е.
Тия дето израстват по тея страни въобще не знаят какво е живот - алкохол, жени, секс забавления.....по Българско му.............
А на всичкото отгоре и знаеш ли що се дразя...намерил съм си една готина жена.
Говори ми ги хубави - свинско със зеле, домашно сладко от горски ягоди.....как щяла да се грижи за мен, да ми готви и такива готини неща.....
Сигурен съм, че ако взема да я взема след има няма няколко години...ще стане неузнаваема.....ЗАЩО БЪЛГАРКИТЕ СЕ ПРОМЕНЯТ....като емигрират. :tmi:
Аз мисля да си живея в България след като взема паспорта и да ми се готви, чисти, слугува от бъдещата жена :) - която ще е на моите години
и да си имам любовница на 20-24години 8) Ей това е истинския живот не като на мизерник емигрант. ;)
Брато, ти направо си готов за президент на България, с готова политическа платформа, евала ... :clap:
“Човекът е единственото животно, което се изчервява и има защо.”
Марк Твен
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от ivandaman »

Калифорниан понякога се чудя нарочно ли се опитваш да звучиш като "Total Loser" или просто ти се отдава?
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от pavelyankov »

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

България си е супер страна - пълна е с жени които обичат да правят секс и с евтин алкохол. Демек пълна е с евтини жени и евтин алкохол, кво му трябва повече на човек. :inlove: :inlove: :inlove:
Навсичкото отгоре доларчетата ми - в Америка не се ценят много ама в България.....тази сума дето в Америка е нищо особенно в България можеш да си живееш кат пич и да се забавляваш всяка вечер :devil:

България е нещо като Тайланд.....за мен, ама само дето и двете са ми много далече. ;( ;( ;( ;( ;(
Аватар
Gotina
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 8:56 am
Местоположение: Montreal

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Gotina »

Californian написа:тази сума дето в Америка е нищо особенно в България можеш да си живееш кат пич и да се забавляваш всяка вечер :devil: (
пич, те тука платформата ти се пука, щото в Бг въобще няма да взимаш американската си сумичка :D
“Човекът е единственото животно, което се изчервява и има защо.”
Марк Твен
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Gotina написа:
Californian написа:тази сума дето в Америка е нищо особенно в България можеш да си живееш кат пич и да се забавляваш всяка вечер :devil: (
пич, те тука платформата ти се пука, щото в Бг въобще няма да взимаш американската си сумичка :D

Не е задължително.......моят пример в живота ми е един от бившите ми шефове....емигрирал в америка, учил, работил та така 10 години.....накрая фирмата решила да прави нов офис......и оп с американската заплата в България.
Ей това и аз искам.....(убивам за горното)
Никак няма да ми е зле да плащам 20тина процента данъци на сегашната заплата и да си я взимам в България - ще си живея като ......пич с москвич :rofl:
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от pavelyankov »

Младежо, внимавай какво си пожелаваш, щото обикновено се сбъдва 8)
Да не викаш после "Голям съм пич с тоз москвич" :rofl:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

pavelyankov написа:Младежо, внимавай какво си пожелаваш, щото обикновено се сбъдва 8)
Да не викаш после "Голям съм пич с тоз москвич" :rofl:
Първата ми кола дето съм карал беше москвич пак бих си карал такава.
Това си е безценно всеки може да има Порше.....не всеки може да кара Волга или Москве. :emo:
Аватар
Gotina
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 8:56 am
Местоположение: Montreal

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Gotina »

Californian написа:
pavelyankov написа:....не всеки може да кара Волга или Москве. :emo:
Правилно, и аз не мога - искам автоматик! :dance:
Последно промяна от Gotina на Вто Юли 26, 2011 4:21 pm, променено общо 1 път.
“Човекът е единственото животно, което се изчервява и има защо.”
Марк Твен
Аватар
Californian
Мнения: 853
Регистриран на: Сря Дек 30, 2009 5:23 pm
Местоположение: Texas --> Seattle, WA

Re: Кратък тест за кандидант-имигранти

Мнение от Californian »

Gotina написа:
Californian написа:
pavelyankov написа:....не всеки може да кара Волга или Москве. :emo:
Правилно, и аз не мога - искам автоматик!
Ти си ми типичния пример за доказателство, че Българските жени се променят като стъпат на тукашна почва. :envy:
Публикувай отговор