Ima li i drugi kato nas?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
mira
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:43 am
Местоположение: Québec

Ima li i drugi kato nas?

Мнение от mira »

Eh, mnogo se radvam kato 4eta, 4e horata polu4avat pisma za vizi tolkova barzo, no vse pak malko mi doma4niava, 4e nie si sedim i 4akame i ni vest, ni kost ot Bukure6t. Iskate li da se prebroim? Ima li drugi kato nas? Molia, koito e pravil meditsinski mai- iuni, da drasne edno red4e. Dori i samo za uspokoenie, 4e ne sme edinstvenite.
Na6ite med.-02.06.
Uspeh na vsi4ki 4aka6ti i na vsi4ki 6tastlivtsi s vizi!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

и ние сме така. чакаме си от 26 май и вече ми писва :(
но имаме ли избор, все се надявам, че няма да се наложи да чакаме до 26 май 2004 год.
Аватар
Rosi i Bobi
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:45 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Rosi i Bobi »

Nie pravihme medicinski na 27-mi may. Na 9-ti yuni sa zaminali s "palen OK" (spored MOM) za Viena. Ottogava - ni vest, ni kost.

Kasmet i uspeh na vsichki i dano skoro ni zaradvat pisma za vizite!!!
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

i az sam s vas

Мнение от David »

hello i ot men,David
I az sam parvil meditsinski na 26.05 i ottogava ni vest ni kost
dai Boje
skoro da gi darjim vav racete
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

Ние правихме медицински на 17 май. На 2 юни са ги пратили от Букорещ във Виена. Писмото за паспортите получихме на 13 август и на 17 август ги пратихме по Трънков. Днес 4 септември вече държа визите в ръце!!! Успех на всички, които чакат! И да знаете, че докато дойде писмото за визи бях изпаднала в нервна криза! не го правете и вие, нервите ще ни трябват от тук нататък много повече!!!!
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

re

Мнение от titi »

Честито, ik!!!!!!!!!
Много се радваме за вас. Дай боже и нас чакащите да ни сполети скоро тази хубава вест.
Пожелаваме ви попътен вятър и много успехи и късмет в Канада.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Ние направихме медицински на 9 май, на 22 май са изпратени с ОК от Букурещ за Виена. И оттогава - нищо...
Писах няколко емайла на Букурещ - нищо... Юлия Баховски е в отпуска още 2 седмици... Писах и до Виена - казаха ми, че не отговарят за досието ми, и ще препратят мейла до Букурещ...
Абе ние все си чакаме...така беше и с вторите документи... и с поканата за интервю... и с медицинските...
Единственото хубаво в случая е, както казва Шекспир, че добрия край оправя всичко...
Или, както беше написал Едмон Дантес, "Чакай и се надявай!".
:D :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
daniel
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 8:35 am

Мнение от daniel »

zdraveite!
nie minahme na med. na 19.05. polu4ihme pismoto za vizite na 16.08. i pratihme pasportite po DHL na 21.07. sega gi 4akame da se vyrnat obratno.

pozdravi na vsi4ki
Заключено