Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
Borko
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 3:26 am

Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от Borko »

Продавам Dodge Neon 1996г. - 190 000км В настоящия момент няма какво да му се оправя. Колата си пали без никакви проблеми сега зимата. Последно преди 2 дена й смених стартера, свещите и маслото. 450$. Имам и документ за което, който е и гаранция за стартера. Предишни ремонти през миналата година - спирачни тръбички за задните спирачки, двата предни спирачни диска + накладките, наскоро спирачната помпа и картера. Няма и много ръжда. прагчетата са си здрави като цяло и от долу положението е добро. Никога не губи охладителна течност. С две думи купуваш и ползваш без първоначален ремонт :). Гърнето е малко за смяна поради което е леко по-шумна но не е кой знае какво. Така я купих преди година и половина, така я и продавам. Причината за продажба е покупката на друга кола. Според мен е идеална за новодошли. Нас ни изкара година и половина като се има предвид че доста си попътувахме двете последни лета. Днес ще я снимам и ако някой се интересува ще изпращам снимки по e-mail. Започваме с 1000$ :)
514 756 3301 - По добре е за мен след 16:00h през седмицата, но ако на някой много му напира да я купува (гледа) да звъни и през останалото време :))))
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от myhata II »

Е колко му търсиш и как са гумите ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от John Smith »

Мухите нямаха ли много очи? :)
Borko написа:Започваме с 1000$
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Borko
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 3:26 am

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от Borko »

Гумите са си съвсем наред. Ще изкарат още 2 - 3 зими ако не се карат през лятото. Пазарлъка за цената предполагам че идва веднага след огледа. ;)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от myhata II »

Не е лошо наистина,на който му трябва непретенциозна кола да си взима американска,само не разбрах автоматик ли е ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Borko
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 3:26 am

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от Borko »

Автоматик
Nov_emigrant
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 9:06 am

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от Nov_emigrant »

за 96-та и то Неон , твърде много му търсиш ама ти си знаеш !
zeg
Мнения: 83
Регистриран на: Пон Ное 26, 2007 12:25 pm

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от zeg »

Човека казва за новопристигнали бе,значи цената е ОК .........те още не знаят :envy: ......аз имах такова преживяване ,за добре дошъл едно пръстче отзад .
Ние вярваме
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от pumpy »

zeg написа:Човека казва за новопристигнали бе,значи цената е ОК .........те още не знаят :envy: ......аз имах такова преживяване ,за добре дошъл едно пръстче отзад .
А да си купиш кола за 500 кинта от някой местен тарикат е ли нещо друго от "пръсче отзад". НА мен първата кола в Кебек ми струва около 600-700 долара през първите няколко месеца с един тп датчик, докато накрая не разбрах, че трябва просто да го игнорирам, както и направих.
Според мен да си купиш кола за 1000 кинта - с тази година няма да платиш никакви такси на провицията, и да я караш 6 месеца без да я ремонтираш, това прави по 150 кинта на месец. Накрая можеш да я хвърлиш за скраб за 150 кинта и реално не си се охарчил особено. Не виждам защо трябв ада е прецакване, всеки път когато някой предложи нещо за продаване. Когато аз си продавах колата щях да се радвам да я купи някой новопристигнал, защот аз знам как съм я поддържал и знам, че е щяла да му изкара тези 6 първоначални месеци без проблем. Но не ние сме тарикати, които някой винаги иска да прецака и напрая се наденваме сами на.....как беше "пръсче отзад"
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от NaviD »

Защо спамите на човека темата? Дори не сте виждали колата, а давате акъли и мнения...
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от Ascao »

NaviD написа:Защо спамите на човека темата? Дори не сте виждали колата, а давате акъли и мнения...
Ами защото така я повдигат нагоре... ;)
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Borko
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 3:26 am

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от Borko »

zeg написа:Човека казва за новопристигнали бе,значи цената е ОК .........те още не знаят :envy: ......аз имах такова преживяване ,за добре дошъл едно пръстче отзад .
Колата е продадена но в твоя чест Zeg ще дам и някой допълнителни разяснения :).
Ако беше забелязал съм написал че започваме от 1000 което ще рече че всеки който се интересува може да се пазари. Както Pumpy спомена ако колата изкара 6 месеца е на сметка, аз мога да допълня че ако не се случи нещо което никой не може да предвиди според мен тя ще изкара много повече защото не съм си позволил да я карам с нещо нередно. Продадох я на един новодошъл българин за 750 долара като се рабрахме да ми ги дава на части защото му е трудно в момента. Това ако е прецакване значи не знам кой на кого какво прави отзад, но понякога ние сами си го правим и именно затова сме толкова мнителни и асоциални към сънародниците си.
Хайде жив и здрав Zeg, и пази се от любезни лосове :)

Системен, моля затвори темата!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Dodge Neon 1996 - готов за употреба

Мнение от ablood »

Borko написа:Системен, моля затвори темата!
Неееееееееееееееееееее. Моя те недей!
Нека им гледам още малко сеира!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Заключено