Забавяне на accusee -то

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
yuli33
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 06, 2010 10:59 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от yuli33 »

ЧЕСТИТО AZZURA СПОДЕЛИ ПОКОНКРЕТНО ЗА ДАТИ ИЗИСКВАНИЯ И ТН.10X
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от azzura »

Кажи какво точно те интересува.Иначе датите се виждат по-долу.

Иначе и аз имам въпрос - как си проверявате статуса он-лайн?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
celicata
Мнения: 153
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 6:58 am
Местоположение: Gatineau / Ottawa

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от celicata »

честито, радваме се много за вас :)
Nescafe
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 4:14 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от Nescafe »

Ей azzura,честито!Хубави новини!
Иначе он-лайн статуса се проверява на етап Букурещ.Така мисля,че беше.Т.е живот и здраве когато минеше интервюто. :)
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от emili_vn »

Nescafe написа:Иначе он-лайн статуса се проверява на етап Букурещ.Така мисля,че беше.Т.е живот и здраве когато минеше интервюто. :)
Така е. За Виена може да се следи докъде са стигнали с обработката и то при положение, че има сесия съответното тримесечие.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
di_liana
Мнения: 61
Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 8:24 am
Местоположение: Canada

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от di_liana »

В него пише че са получили парите и че нашата кандидатура се изследва. След като приключи ще ни уведомят, за взети мерки .
azzura същото ли пише и при вас ? :^)
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от azzura »

Абсолютно, даже благодарят за проявения интерес :D .Това си е стандартна бланка, ако има разлики те са при приоритетните кандидатури сигурно.
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
yuli33
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Май 06, 2010 10:59 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от yuli33 »

здр. azzura ние сме със приоритетни професий и още нямаме акюзе но в един меил ни поискаха документ за съжителство и декларацийте от апликешана макар че ги бяхме пратили.това стана миналата седмица и ни написаха че са ни пратили писмо на 11.10.10 с исканите по горе док. и от тогава ни течат 90 дни.това означава ли че имаме акюзе и досие или как да го разбирам.предварително ти благодаря :D
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от azzura »

yuli33 написа:здр. azzura ние сме със приоритетни професий и още нямаме акюзе но в един меил ни поискаха документ за съжителство и декларацийте от апликешана макар че ги бяхме пратили.това стана миналата седмица и ни написаха че са ни пратили писмо на 11.10.10 с исканите по горе док. и от тогава ни течат 90 дни.това означава ли че имаме акюзе и досие или как да го разбирам.предварително ти благодаря :D
На 11.10 са ви го пратили? лелее... търсихте ли си го в пощата? А за тези писма питай celicata, те са приоритетни, може би ще отговорят по-точно. Акюзето го пращат , за те информират, че са ти получили докс, парите и дали сте приоритетни.Но може би са го пратили заедно с писмото с искани документи знам ли?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Petia7
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Фев 15, 2010 11:23 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от Petia7 »

Здравейте!
Има ли някой, който да е изпратил документите до Виена през октомври 2010год и да е получил вече accusse ?
Изпратих документите на 26.10.2010 год и до ден днешен не сме получили нищо. Писах до Виена и в отговора им на 07.12.2010год ми отговориха, че в момента разглеждат документите от началото на октомври. Досто време мина и все още нямаме отговор. Има ли и др., които да не са получили потвърждение ?
sord_id
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 2:40 pm

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от sord_id »

Моите документи са изпратени в средата на ноември и все още нямам отговор. Явно ще чакаме, чудя се дали да им пиша и аз.
Irentseto
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 4:26 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от Irentseto »

Здравейте!
Какво става с акюзетата? Някой да е получавал скоро. вече втори месец чакам това акюзе.на 17.12 им изпратих и-мейл за кога да го очаквам и ми отговориха че 30 работни дни отнема от получаването до изпращането (автоматичен и-мейл), а после получих отговор че има увеличение на кандидатурите и да чакам. Е чакам, само че започнах леко да се изнервям. на 04,01,2011 изратих отново и-мейл на адрес взет от официалния сайт, но така и не получих никакъв отговор. Мисля да ги изчакам до понеделник когато стават 2 месеца от получаването на документите във Виена и тогава пак ще пиша ако все още нищо не съм получила.
Изпратени документи Виена -10.11.2010
Интервю: 09.03.2012
Мед. формуляри: 29.01.2013
Petia7
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Фев 15, 2010 11:23 am

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от Petia7 »

Здравей Irentseto!
Отговориха ли ти на имейла и какво ти пишат? Аз все още не съм получила нищо и мисля пак да им пиша? Минаха вече два месеца и половина.
dimman
Мнения: 72
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 4:40 pm
Местоположение: alberta,canada

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от dimman »

Irentseto написа:Здравейте!
Какво става с акюзетата? Някой да е получавал скоро. вече втори месец чакам това акюзе.на 17.12 им изпратих и-мейл за кога да го очаквам и ми отговориха че 30 работни дни отнема от получаването до изпращането (автоматичен и-мейл), а после получих отговор че има увеличение на кандидатурите и да чакам. Е чакам, само че започнах леко да се изнервям. на 04,01,2011 изратих отново и-мейл на адрес взет от официалния сайт, но така и не получих никакъв отговор. Мисля да ги изчакам до понеделник когато стават 2 месеца от получаването на документите във Виена и тогава пак ще пиша ако все още нищо не съм получила.

проверете си чековете защото се оказа че моя е още на мое разположение което означава че не са ми отворили досието а са изминали 2 месеца и нагоре.
документи до Виена 12,11,2010г
акюзе 21,02,2011г
интервю 08,03,2012г
баркодове 11,07,2012г
мед.формуляри 17,09,2012г
направени мед. 24,09,2012г
визи 10.04.2013г
gb bg
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Дек 23, 2010 6:16 pm

Re: Забавяне на accusee -то

Мнение от gb bg »

Здравейте! за изпратилите документи до Виена през октомври 2010- търпение, ще получите отговор. нашите документи бяха изпратени на 01.10.2010. и аз така като вас чаках, чаках.По същия начин писах имейл /на англ.ез/ на адрес от официалния сайт/имейла го писах м,11/ и получих първоначално автоматичен отоговор на френски,а на другия ден отговор на англ-в моменнта се разглеждат молбите от септмеври. В чакане премина и месец декември, а на 03.01.11 вече без всякакъв ентусиазъм отварям вратичката на пощенската ми кутия ...и щях да падна- voila :D.самата такса беше дръпната от картата ми на 23.12.10.Акюзето беше типова бланка, подписана от някакъв Себастиан незнамкой,но след като го изчетох първата ми мисъл беше "Себастиан обичам те!" :rofl: .... Bon courage et bonne chance a tous!!!
Заключено