Канадския долар нараства значително!!!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от Julian_04 »

Това добре! Само че за да си в течение на събитията и на гребена на вълната както ти казваш...трябва само с това да се занимаваш...Да речем обаче, че то не ти е професия т.е. нямаш интереси в тази област, но имаш свободни пари...Остава да се довериш на някого да управлява парите ти...И тук идва място на отношението ми моето и на моето семейство към така наречените финансови съветници (без да обиждам никoй Моля!)....А то е много скептично... :( щото е много лесно да правиш финансови машинации с чужди пари и ако нещо се обърка....Ууупс не бях аз,... а пазара! ;) Ние също обичаmе да работиmе с чужди пари, но собствените си ги управляваmе саmи!...Та така...инфорmацията ти е mного полезна, но не знаm защо си mисля, че не е за широката публика...приmерно на един форуm. 8)
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от Uspial »

Аз само не разбрах като пита момчето от БГ кога да купува КАД защо МрГиик не му каза:
Купувай веднага щото КАД поскъпва ( както и стана ) а МрГиик сега тук разтяга локуми от които никой няма никаква полза.
Ако искаше да блесне тогава беше момента.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от MrGeek »

Julian_04 написа:Да речем обаче, че то не ти е професия т.е. нямаш интереси в тази област, но имаш свободни пари...Остава да се довериш на някого да управлява парите ти...И тук идва място на отношението ми моето и на моето семейство към така наречените финансови съветници (без да обиждам никoй Моля!)....А то е много скептично...
Когато се търси висока доходност, никой по цялата верига не може да избяга от отговорността да управлява свързания с това риск. Основната грешка на средностатистическия инвеститор е, че смята възлагането на управлението на активите си на трети лица за отърваване от риска, което изобщо не е така. Всеки собственик на финансови активи винаги и по всяко време споделя риска свързан с тяхното движение, затова си е негов проблем как ще управлява този риск.
Казано на прост език ако си довериш парите на някой като хълския тарикат от Гатино, никой няма да ти е виновен за последствията. :D
Uspial написа:Аз само не разбрах
То е пределно ясно, че нищо не разбираш, но наистина все още е за учудване, как продължаваш с дива страст да показваш тоталното си неумение дори да четеш. :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от Julian_04 »

MrGeek написа:Когато се търси висока доходност, никой по цялата верига не може да избяга от отговорността да управлява свързания с това риск. Основната грешка на средностатистическия инвеститор е, че смята възлагането на управлението на активите си на трети лица за отърваване от риска, което изобщо не е така. Всеки собственик на финансови активи винаги и по всяко време споделя риска свързан с тяхното движение, затова си е негов проблем как ще управлява този риск.
Да де и аз така казвам и понеже борсовите пазари не са ми силата...Бих инвестирала парите си в нещо друго... :)
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от Uspial »

Правилно инвестирай другаде а най вече не чети и стой далеч от локумите на МрГиик :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от MrGeek »

Julian_04 написа:Да де и аз така казвам и понеже борсовите пазари не са ми силата...Бих инвестирала парите си в нещо друго... :)
Това е добре, стига да не се заблуждаваш, че това "нещо друго" не носи никакъв риск. Защото винаги ще се намират екземпляри като чейнчаджията от Гатино, които ще те убеждават в противното, за твоя сметка естествено. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от Julian_04 »

MrGeek написа:Това е добре, стига да не се заблуждаваш, че това "нещо друго" не носи никакъв риск. Защото винаги ще се намират екземпляри като чейнчаджията от Гатино, които ще те убеждават в противното, за твоя сметка естествено. :D
Всяка инвестиция носи някакъв риск... това го разбирам добре!... :) А, досега не се е намерил човек, който да ми дава тон в живота... ;) Виж това не съм го наследила със сигурност от татко!... 8)
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от troll »

Канадската банка направи четвърт стъпка на някъде!
Очевидно четът тук!
Да видим сега 20 юли!
:rofl:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Канадския долар нараства значително!!!

Мнение от Julian_04 »

Какво ще става на 20 юли? Я кажи, че няма да съм тук да го окламисам? :tmi:
Публикувай отговор