Ако някой е пътувал до Канадското посолство в Букурещ

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Milenita la Bonita
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:18 am
Местоположение: Burgas,Bulgaria

Re: Ако някой е пътувал до Канадското посолство в Букурещ

Мнение от Milenita la Bonita »

Бях пред посолството в 8.00,а те отварят в 8:30.Пуснаха ни вътре,за да не мръзнем на вън.Отвориха гишето за приемане на документите около 8:50 и чак около 10:30 започнаха да викат в стаичките за интерву.Мен ме извикаха трета към 11:00.Интервуто ми го проведе румънка мисля(имаше акцент)разпитва ме към 10 мин и ми каза,че няма отговор да дойда в 3:00.Върнах се в 3:00 без да зная дали имам виза или не.Окло 3:30 си чух името.Извикаха ме в стая за интерву ОТНОВО,но този път беше канадка.И тя ми проведе дълго интерву,като накрая ми каза,че ще ми откаже виза,защото съм потенциален имигрант.Аз и казах че уважавам решението и,но съм била вече в САЩ и не съм искала да оставам нелегално,защото така не се живее лесно и не си струва да не видиш семейството си 5 или пове4е години и за щастие тя си промени мнението.Аз имам 2 американски визи,но тази беше мнооого трудна за вземане,но все пак успях!!! :D После ми каза да изчакам да ми сложат визата и така до 16:40,излязох пред последна!!!Това е! :D
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Ако някой е пътувал до Канадското посолство в Букурещ

Мнение от hadministratora »

Браво на теб!

Явно наистина са те поизмъчили, но важното че нещата са свършили добре :)
Milenita la Bonita
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:18 am
Местоположение: Burgas,Bulgaria

Re: Ако някой е пътувал до Канадското посолство в Букурещ

Мнение от Milenita la Bonita »

Мерси,и аз много се радвам!А от Ванкувър смятаме да подадем и за PR,за да можем да съберем на време вторите документи,ако сме одобрени,резбира се!Така че и ние скоро ще тръгваме по стъпките на толкова много хора :)
Публикувай отговор