БГ ГИНЕКОЛОГ В ТОРОНТО

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
irina_77
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 4:11 am
Местоположение: Toronto

БГ ГИНЕКОЛОГ В ТОРОНТО

Мнение от irina_77 »

Здравейте, молбата ми е насочена към нежния пол. Моля ви да ми препоръчате български гинеколог в Торонто, ако не познавате българи ще съм благодарна да ме насочите и към друг добър гинеколог.
Много ви благодаря.
Ирина
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Мила Ирина, вероятно е някой и да може да ти отговори, но да не чете този форум. За съжаление аз не мога да ти помогна. За български гинеколог не съм чувала в Торонто, но това не означава, че няма. А моята гинеколожка в момента не приема пациенти.

Пробвай в бгмама. Там има подфорум Родители в чужбина, след това влизаш в По държави и намираш седмичните теми на мамите от Канада. :wink:

Поздрави!
irina_77
Мнения: 14
Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 4:11 am
Местоположение: Toronto

Мнение от irina_77 »

Жени, благодаря ти, ще проверя в този сайт. Само ти ми отговори и аз честно казано съм доста учудена при толкова много жени от Торонто, които посещават този сайт, и всяка от тях със сигурност има гинеколог.
Поздрави,
Ирина
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: БГ ГИНЕКОЛОГ В ТОРОНТО

Мнение от Koko »

irina_77 написа:Здравейте, молбата ми е насочена към нежния пол. Моля ви да ми препоръчате български гинеколог в Торонто, ако не познавате българи ще съм благодарна да ме насочите и към друг добър гинеколог.
Много ви благодаря.
Ирина
Доколкото си спомням в медицинския център на улица Шербърн работеше доктор Харизанов, само че това беше преди преди 5-6 години, а той и тогава вече беше на възраст за пенсия, така че незнам дали информацията ми е все още актуална.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Мнение от leaf »

416 398 4500
Walk-in-clinic Keele & Wilson intersection
2737 Keele Str.
Др. Карамболова
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

leaf написа:416 398 4500
Walk-in-clinic Keele & Wilson intersection
2737 Keele Str.
Др. Карамболова
Мисля, че тази докторка вече не работи там - поне на мен преди около 2 години като пристигнахме ми дадоха точно тези координати. Обаждах се и ми отговориха, че вече не е в Онтарио.

Но може да е било нещо временно! Пробвай отново! :wink:
niko76
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Яну 26, 2009 5:59 pm

Мнение от niko76 »

до колкото знам др.карамболова работи на хуронтарио и queens way mississauga , на north west corner , поне така ми казаха че там работи преди 3 месеца
Junior
Мнения: 40
Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 1:57 am
Местоположение: Toronto / Варна
Обратна връзка:

Мнение от Junior »

здравей Ирина, съжалявам, че толкова късно отговарям, но едва сега видях постинга. Не познавам български гинеколог тук, но мога да ти препоръчам моя. Казва се Dr. Richard Pittini, New Women's College Hospital, Downtown Toronto. Той ме преглежда, както и изроди първото ми дете. Препоръчвам го горещо, защото е изключително внимателен и невероятен специалист. Няма да съжаляваш. Координатите му са на страницата на болницата.
Стефана
Публикувай отговор