burnout и "щастливи" на работа

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Мнение от Rall »

Hullman написа:за награда че са се опитали да ви създадат работа на вас за да имате вие заплата с която да си плащате сметките. Така че айде малко респект към работодателите. Ако не бяха хора като г-н Форд хиляди хора щяха да са без работа и още щяхте да пътувате с каруци по кални пътища.
Mалеее, ма те горките дебели мазни боклуци направо плачат за канонизация , тез ангели на милосърдието...
Г-н Форд не е спал цели нощи да мисли как да нахрани горките хора, некои да не си помисли, че е мислил за собствения си *** първо неее нема такова нещо.
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

7George написа:
ninka83 написа: но ако си остана вкъщи в понеделник сутрин рискувам изобщо нищо да не ми се случи до края на деня, та затова направо с мерак чакам понеделника :wink:
то не че и в работата нещо ще се случи, ама все некой ще обади нещо :P абе незнам как да ти го обясня, ама не ми пречи :wink:
Ясно - щастлива на работата... :lol: Кво ще правим след пенсия, не знам. Ти ще бродираш гоблени, знам аз. :wink:
неееееее, не е така....бе всякакви кретени има и там, ама очевидно взаимно се отсвирваме :wink: има и печеняри.като теб :beer:

не разбрах само каква ще е далверата от гоблените :roll:
колекция ще правим :D
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Да допълня че г-н Форд е бил слаб, висок, елегантен ( като Хълман ) и много работлив.
Дебели, мазни работодатели , са определения от хора които не могат да се сравняват дори с малкия пръст на крака на г-н Форд и други работодатели.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Хълка, разпаряш ли се още девици и лее ли се яко кръв ???
:beer: :beer: :beer:
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

Maй че бьрнаут е започнал да афектира писатели мислеШти се за работодатели и/или наемници :shock: :shock: :shock:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Hullman написа:Да допълня че г-н Форд е бил слаб, висок, елегантен ( като Хълман ) и много работлив.
Дебели, мазни работодатели , са определения от хора които не могат да се сравняват дори с малкия пръст на крака на г-н Форд и други работодатели.
Чикенман става дума за "fat cats" :wink: Даже и да си като "кука",можеш да си фат кат :wink: :lol: Ти не се ли чувстваш Фат Кат :wink: поне тука :lol:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

7George написа:
ninka83 написа: за някои хора понеделник сутрин може и да е гаден момент, но не за всички :D аз нямам нищо против понеделник сутрин :wink:
Нинка, признай си какво ти се случва в понеделник сутрин.... :D Или ти е почивен ден...

"Burn baby,burn" :lol: Абе, никой ли не се сеща за "Изгори ,за да сФетиш" :wink: :lol: Това се случва обикновенно във "викенда" :lol:
В работата горенето може да бъде двутактово ,или четиритактово,според дипломата ти :wink: :lol: :beer:
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

На мен не ми харесва това, което работя. И стига с тва бърнаут.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

valioiko написа:На мен не ми харесва това, което работя. И стига с тва бърнаут.
Приличаш на "Студента" от "На всеки километър" :wink: В България лесно ли се сменя работата,независимо дали си "бърнаут"?
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Sunny boy написа:
valioiko написа:На мен не ми харесва това, което работя. И стига с тва бърнаут.
Приличаш на "Студента" от "На всеки километър" :wink: В България лесно ли се сменя работата,независимо дали си "бърнаут"?
В България вече има много работа. Не е проблем да си смениш работата.
Аз може би не се изразих правилно. Не ми харесва сферата, в която работя. Работата си трудно ще сменя, защото фирмата, за която работя е моя.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Ако фирмата е твоя,кой ти избра сферата? :wink: Или я закупи/фирмата/разработена?
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Сферата аз си я избрах, ама не за друго, ами щото тва съм учил и така се изкарват по-добри пари. Ако имам възможност, ще работя друго. Аз специално такава възможност нямам :)
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

valioiko написа:Сферата аз си я избрах, ама не за друго, ами щото тва съм учил и така се изкарват по-добри пари. Ако имам възможност, ще работя друго. Аз специално такава възможност нямам :)

Значи си "бърнаут" :wink: :lol: Няма спасение
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

Бърнаут съм не ами......пушек се вдига :D
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

krimon написа:[
ти в България като не си си харесвала работата направи ли бърнаут ? или просто я смени ? или положението е такова, защото не си била на средна възраст и не си изплащала ипотека ?
Хич не беше просто да я сменя, точно защото си имах отговорности. Чаках няколко години за този шанс който ми позволи да я сменя, и който можеше изобщо да не дойде. Не бях на средна възраст и не изплащах ипотека, но пак имах деца, заради които не можех да си позволя намаляване на дохода, каквото би било наминуемо ако просто се бях отървала от неприятната ми работа без да съм намерила друга поне толкова платена. Не искам да си мисля какъв щеше да ми бъде животът ако още бях на тази работа. Ама наистина ако човек не го е изпитал трудно може да си го представи. Между другото случвало се е тук и във фабрика да работя и не ми тежеше психически, защото знаех че е временно и имах ясен план за действие.
Публикувай отговор