ВЯРВАЙТЕ ми ХОРА!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Добре си ти,какво ти е ....:)
Тук в България Ауди от 2005 нагоре е много пари ,затова по-добре от там си докараш.А и един малък нефтен кладенец също :idea:
Аватар
paparazzo
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 3:01 pm
Местоположение: Софето

Мнение от paparazzo »

-не бе Драго ша бодне един метанец/може и газчица/и ша си перка доволно-кво толко....
:lol: :lol:
-АЗ СЪМ ЗА КЮЧЕКА....
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Папзрацо,туй Ауди 2.5TDI V6 дали ще тръгне от нашите неграмотни специалисти по метанови и газови уредби :?:
Аз искренно се съмнявам от опит от други "нечий" коли :wink:
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Мнение от haimana »

Dparo u TaHq написа:Папзрацо,туй Ауди 2.5TDI V6 дали ще тръгне от нашите неграмотни специалисти по метанови и газови уредби :?:
Аз искренно се съмнявам от опит от други "нечий" коли :wink:
Че то е дизел, ако ще го правиш на метан, трябва да го изкорубиш цялото-както са(бяха) Икарусите в градския транспорт :shock:
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Цитат от “Semeen”:
“Приемам, че написаното е адресирано до мен (и други като мен), защото съм в съответното състояние. Ще имам предвид твойте точки. Кажи ми, обаче, как човек разбира, че е готов за емигрантския живот? Това не се ли вижда когато вече си имигрант. Да, това е парадокс, но живота е пълен с такива. Друго - как се държи човек от държава с история? Като се има предвид, че отива в държава с кратка история. Трябва ли да изнеса две-три беседи на тема българска история? (Последното беше шега)
Не казваш нищо за семейните с деца. Каква точка ще включиш по този въпрос? Децата са невръстни.”

За мен, този Форум, е невероятна възможност /поне за кратко да се почувствам като в България/ - защо ли?
Ми защото се срещам /дори да е виртуално/ със сънародници: обменяме ифо, шегуваме се , съпреживяваме и плюем, радваме се и страдаме -понякога се караме – Такива сме!, Тука сме!/във Форума/- защото родината ни е обща.
Никой не избира къде да се роди, но всеки може да избере начина си на живот.
По една или друга причина /политическа, икономическа , авантюризъм/- ние сме Тук./Канада/ :wink:
.....та апела ми е: Не си харчи времето и парите да идваш до тук, ако не си абсолютно убеден в това.
Ако не си подготвен –шока е голям /всичко им е на обратно: :shock:
Голямото е малко, а малкото- голямо; хаоса е организиран, а организацията им е хаос / :nut:
......и всичко е в пъти по- голямо от БГ-то: кат започнеш – то- територия, заплащане, спокойствие; дори кучетата не лаят а котките им не мяукат и жените им са в пъти по-големи от нашенките/на килограми/,а умствено е обратното; тревата им обаче е по-зелена от нашата , а “тръстиката”/на “батето”/- необятна! :roll:

Английският си трябва/ в краен случай руски или китайски- а съм чувал ,че на някои места на север от 45 паралел вървял и френски- ОПА!- с’я шъ стане една!??/ :uhoh2:
, но ако пристигаш с повечко пари и тук можеш да го научиш! :wink:

За децата е рай! :dance:
От 1 до 8 клас ги учат на: език, рисуване, да броят пари, пеене и Gym; после обаче става- майка жална.
Ако са по-малки: се усложняват нещата за жена ти да започне работа или да учи,
но има варианти. :freak:

И накрая:на въпроса ти: Как се държи човек от държава с история?
Дръж се като човек с история.:thumbsup:

Успех и късмет.
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Army, вече бях захубил надежда да ми отговориш :lol:
Разбрах, че преди 1 клас и след 8 клас децата трябва да си стоят вкъщи :lol:
За историята - нали правиш разлика между човек с история и държава с история. Ако е жена с история пък да не говорим :?

Аз знам, че този форум е място за упражнения по български език. Тук хората се упражняват, за да не загубят форма. Затова не се съобразяват какво и как казват, важното е, че е на български. А българският е свещен език на нашите деди. И аз не мога да им се сърдя каквото и да кажат. Щом го казват на български.
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Голямото е малко, а малкото- голямо; хаоса е организиран, а организацията им е хаос /
......и всичко е в пъти по- голямо от БГ-то: кат започнеш – то- територия, заплащане, спокойствие; дори кучетата не лаят а котките им не мяукат и жените им са в пъти по-големи от нашенките/на килограми/,а умствено е обратното; тревата им обаче е по-зелена от нашата
Army, понякога си мисля, че нещата в България ще се оправят ако всичко се обърне с главата надолу. То и ние вече ходим на ръце, само и само да постигнем нещо. По-точно като се обърне всичко и ще си дойде на местото.
Нека видим какво е да ходим и на краката си. :D
Публикувай отговор