Специален поздрав за празника - посмейте се

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
mama_kenga

Специален поздрав за празника - посмейте се

Мнение от mama_kenga »

ххх написа:
Зрасти,

Не знам дали се помним, но още сме Ви благодарни за вело столчето за детенцето ни, което ни донесохте миналата година в края на лятото.

Пиша ти това съобщение, понеже ми стана много интересно как Мама Кенга се изказва за промяната в работата си, а си помислих, че не си я засичала на истинското и работно място Smile

Би ми се искало, да беше успяла да работи към затвора, към министерствата и т.н, но за жалост се доказва за пореден път приказката: наяла се въшката, та повела стадото. Ако беше си прочела добре документите с правата и възможностите при статус Permanent Resident, щеше да измисли някоя работа подобаваща, която да не е в разрез с твърдите и строги регламенти на статуса, а именно: Нямаме право да гласуваме, да работим във каквито и да е държавни и управленски органии (Полиция, пожарна, ЗАТВОРИ, тайни служби и и и и ).

Първоначално мислехме, че се базика, но сега като гледам как е "сменила" работата за друга в по-добро министерство, вече наистина ми стана ясно, че или страда от раздвоена личност, или просто избива поредните комплекси.

Всъщност истинската и работа е тук в Монреал в един търговски център. Не че много ме бърка кой какво работи, но все пак не бих работил работа, която ме е срам да кажа Smile))))))

Имаме доста общи познати с нея, та това е 10000% потвърдена информация, но не съм се задълбочавал да разбера точно кой е центъра да ида да се запиша при нея като бивш затворник или министерски представител.

Не че нещо, просто реших да ти драсна да се позабавлявате малко.

П.С. Честита баба Марта и 3-ти март, ако го усещате като праздник.

Поздрави,
ххх
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

аз пък вчера видях мама кенга да си паркира камиона до моя :D
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Ама в търговския център ли или в секс-магазина, където работя облечена в униформа на Министерство на външните работи ( палка и белезници също нося). :D

Моля, намерете ми друг търговски център, че ми е много далече от Южния бряг да се разкарвам чак до Монреал.

Това всичко са на Кримон конспирации, което за пореден път доказва лудостта й.
Освен това съм се била и развеждала, горката аз. :D
Последно промяна от mama_kenga на Съб Мар 08, 2008 12:11 pm, променено общо 1 път.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

сега ,ако си признаеш и за камшика :D
на ц200та май не му е леко :D
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Не е приятно да предизвикваш клюки по свой адрес за това какво работиш и за колко работиш, но май е неминуемо- клюкари винаги е имало и ще има.
Обаче постъпката ти да изваждаш на показ лични съобщения е още по-грозна.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Ти откъде знаеш, че е лично съобщение - да не си го писала ти? :D
Nonika

Мнение от Nonika »

Това някакъв несполучлив опит за самонаплюване ли е?
dartcherniat
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 10:45 pm
Местоположение: Acer

Мнение от dartcherniat »

Егати , някои хора не са уред. Все си мислят ,че светът се върти околУ тЕх.Па дали нЕкой е секретарка у министерството или па му мие кинефу все ми е тая. Аман от комлексари.

Ако ти се заяжда с кримон , що не и пишеш на лични.
"О, картофът е злочест зад желязната завеса.
Вадят го с ръка до днес враговете на прогреса.
А в нашия лагер го вадим с багер! " AT
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

Nonika написа:Това някакъв несполучлив опит за самонаплюване ли е?


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

dartcherniat написа:Егати , някои хора не са уред. Все си мислят ,че светът се върти околУ тЕх.Па дали нЕкой е секретарка у министерството или па му мие кинефу все ми е тая. Аман от комлексари.

Ако ти се заяжда с кримон , що не и пишеш на лични.


Айде спрете се, де - сега и секретарка и чистачка, и продавачка, и камионджийка --ми то вече си ебало майката.
:D
dartcherniat
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 10:45 pm
Местоположение: Acer

Мнение от dartcherniat »

mama_kenga написа: --ми то вече си ебало майката.:D
Ми то на теб животът ти е явно скучен, та си търсиш някой да те е**ва ....
"О, картофът е злочест зад желязната завеса.
Вадят го с ръка до днес враговете на прогреса.
А в нашия лагер го вадим с багер! " AT
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Хехе, ми то и аз съм я виждала мама кенга в мола ...
Изображение

Слиза от ракетата, сваля униформата и обува пайетите :roll: ...
Интересно защо е тази подмолна съпротива, ако някой има проблем с достоверността на мамините приказки трябва да се обърне към нея или към частен детектив :roll:, иначе започват да се носят митове и легенди :).
От друга страна е гадно да се публикуват чужди съобщения, има ли консент подписан от получателя че е съгласен да се поства писмото ?
И какво е вело столче, проходилка ли :? ?
Циганите - на Сатурн !
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

mama_kenga написа:Ти откъде знаеш, че е лично съобщение - да не си го писала ти? :D
Как от къде? От текста. Ако на теб не ти е ясно че не е предназначено за твоите и на широката общественост уши, на нас ни е ясно. Обикновени женски клюки, споделени най-често тет-а-тет.
Nonika

Мнение от Nonika »

dartcherniat написа:Ми то на теб животът ти е явно скучен, та си търсиш някой да те е**ва ....
Скучен, изпълнен със самота, липса на контакти ... всичко това води до едно постоянно изхвърляне на индивида от всякакъв вид среди.
За това той се ориентира там, където не може да бъде изгонен, и понеже няма как да привлече вниманието върху себе си използва средновековни методи за самобичуване, комбинирани с цинична самокритика

Жалко ...
heat
Мнения: 124
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 2:14 pm

Мнение от heat »

anxeli написа:Õåõå, ìè òî è àç ñúì ÿ âèæäàëà ìàìà êåíãà â ìîëà ...
Îáúðêàëè ñòå ìîëà, åòî òîâà å êåíãàòà :

Изображение
Публикувай отговор