Въпрос за допълнителни документи

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
todor1974
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 1:21 pm
Местоположение: Перник,надявам се и в Канада
Обратна връзка:

Въпрос за допълнителни документи

Мнение от todor1974 »

Здравейте.Ще изпращам допълнителен документ за изкарани часове по френски,защото не ми достигат точките и искам да попитам дали да попълвам ново искане или само да пратя документа?Благодаря предварително :wink:
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Какво ти казаха от Виена:
1. не ви достигат еди колко си точки, имате еди какъв си срок да предоставите допълнителни документи или процедурата ви ще бъде прекратена
2. кандудатурата за имиграция се отхвърля поради непокриване на изисквания минимум точки...
Не знам точно как ги пишат тия неща, но обикновено това са сценариите. Ако е 1 - пращай документа. Ако е 2 се налага да се кандиатства наново. Това е моето тълкувание. Успех :beer:
todor1974
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 1:21 pm
Местоположение: Перник,надявам се и в Канада
Обратна връзка:

Мнение от todor1974 »

Ами пишат да им пратя някакъв документ,с който да си дигна точките.Това е дословно.А аз друго не мога да пратя освен този.
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Щом няма какво друго да добавиш, пращай това, пък ще стискаме палци :wink:
Radara
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 5:44 am

Re: Въпрос за допълнителни документи

Мнение от Radara »

todor1974 написа:Здравейте.Ще изпращам допълнителен документ за изкарани часове по френски,защото не ми достигат точките и искам да попитам дали да попълвам ново искане или само да пратя документа?Благодаря предварително :wink:
Щом не ти достигат точките и имаш документи за изкарани часове по френски, най-добре прибави обяснително писмо, в което си актуализирай нивата по френски. Както сам си се оценил в Молбата за селекция, така можеш да се преоцениш на по-голямо ниво с новия документ, който прибавяш към досието си.

Успех!
Публикувай отговор