Някой да е летял с LOT (полски авиолинии) ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

Ето ти Бритиш бях обещал да потърся:
14:35 30 Apr 15:55
30 Apr Sofia Heathrow (London) BA0891
British Airways Traveller
17:30 30 Apr 20:40
30 Apr Heathrow (London) Toronto BA0097
British Airways Traveller
€465.82
цената е с вклюени 88.82 Евро летищни такси
NO PAIN NO GAIN
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

Не е ли по ефтино от агенциите?
Пише се евтин. :wink:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

alkaponbg написа:А с електронните билети как стои работата? Не е ли по ефтино от агенциите?
амчи то кои компании останаха с хартиени билети? дори Българиа Еър май е вече с електронни. До края на таз година над 90% от всички билети ще са електронни
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

RobinHood написа:
Бритиш щяха да са идеални, ако не им беше толкова много времето между полетите. Как може, питам аз, да ми дават 22 часа престой в Лондон
Абе така е, но пък ще имаш възможност да разгледаш и Лондон. Ние така като летяхме преди време с Еър Франс през Париж за САЩ, имахме една нощ престой в Париж и успяхме да се разходим по Шан,з елизе, да се качим на Айфеловата кула, да се повозим на едни корабчета по Сена и т.н., така че тези билети които са с такъв престой, също не са за пренебрегване. Така ще можете да съчетаете две неща едновременно -хем така или иначе пътувате и минавате през съответния град, хем ще можете и да го разгледате за мнооого по-малко пари.( "2 в едно - неочаквано добра комбинация!") :wink:
А, спор няма. Само че това вАжи само за първото преминаване през съответния град. Да си призная и ние направихме точно така в Лондон - от Гетуик на рейсчето към Хийтроу, багажа там на гардероб, метрото до Пикадили, Бъкингамския дворец, Биг Бен, Парламента, Двете кули (хихи, Тауър Бридж). Ма напоследък почват да ме хващат бесните от висене по летищата, та затова така.
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

RobinHood написа:
Не е ли по ефтино от агенциите?
Пише се евтин. :wink:
с Ф ми звучи някак си по еВтино :lol:

добре де аз например намирам в да кажем едно yahoo с ориентировъчна дата за заминаване 6 юни, за семейство с едно дете на 5г, за Монреал с чехите за 520$ средно на човек, това много ли е или малко?
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

днес ми предложиха за чехите 467 за възрастен и 377 за дете....

poleti.com ми предложиха за 21.04 цени през прага 446 за възрастен и 351 за дете.
т.е. те предлагат със същата компания с 20 евро по малко от тези, които ми предложиха днес.

а сега де?
cinderela
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 4:55 pm

Мнение от cinderela »

Явно или никой не е летял или на никого не му се пише ...Аз засега имам две резервации и още не съм решила , но като че ли те ще са! Ако пристигна жива и здрава обещавам да пиша! :D
Аватар
Lucien_vr
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 2:29 pm
Местоположение: Vratsa,Montreal i kude li ne...

???

Мнение от Lucien_vr »

Tezi ot LOT ne6to ne mi "vduhvat" doverie a i ako razlikite sa 30 -40 eu. za6to 4ovek da riskuva?Ima li sred vas nqkoi koito smqta da putuva prez mart mesec?
Ride to live, live to ride
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Re: ???

Мнение от nikito »

Lucien_vr написа:Tezi ot LOT ne6to ne mi "vduhvat" doverie a i ako razlikite sa 30 -40 eu. za6to 4ovek da riskuva?Ima li sred vas nqkoi koito smqta da putuva prez mart mesec?
а някой да е паднал от въздуха като е летял с ЛОТ?

имаш ли инфо или съкращението ти навява некви спомени?
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Letial sam sas Lot....Ne saloshi poliacite no e mnogo skapichko sas tiah....Inache sa super.I Malev sa o.k no prestoite im vav BudaPeshta sa mnogo dalgi(9) ch.
kakвото потърсило,такова намерило
pufa
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 7:17 am
Местоположение: BG

Мнение от pufa »

Летяхме с LOT през септември и останахме много доволни.Престоят беше малък във Варшава.Обслужването също на ниво.Нямям база за сравнение, но не съжаляваме, че избрахме тази авиокомпания.
pufa
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 7:17 am
Местоположение: BG

Мнение от pufa »

Между другото и аз съм от Варна и най-евтини билети ни предложиха в "Елит тур" срещу училище "Кирил и Методий".
Заключено