Някой да е летял с LOT (полски авиолинии) ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Някой да е летял с LOT (полски авиолинии) ?

Мнение от becks »

Някой да е летял с LOT (полски авиолинии) до Торонто ?

Въобще интересуват ме мнения за авиокомпанни - главно Чешки, Полски, Малев, Бритиш еъруейз.

И цени? Най-евтиното, което намерих е 420 евро, София - Торонто, с всички такси. Тва ми изглежда ОК, ама дали е така?

:?: :?: :?:
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Вземай най-евтините билети, които са без преспиване и ако можеш да избегнеш кацане в Англия най-добре. Важното е излитанията да са равни на кацанията :lol:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

Важното е излитанията да са равни на кацанията
То да ти кажа излитанията винаги са равни на кацанията. Излети ли веднъж самолет, няма начин да не се приземи (освен ако не лети над Бермудския триъгълник :wink: ). Въпросът е дали ще се приземи на пистата или некъде другаде. :smoke:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Дог, що без Англия?
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

British Airways се гласят за някакви стачки.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

kat за начало гледай най евтиното, макар и да ти дойде нанагорно някоя мизерна компания, ама ще издържиш 8-9 часа. После кат станеш канадец-баровец си фащай Бритиш и не се занимавай с глупости :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

az sam letial s lot min godina i sam dovolen .vzeh bileta na dobra cena ,razlikata mejdu poletite e po malko ot dva chasa .dokato sviknat da ti govoriat na angliski a ne na "proshe pane " i shte pristignesh
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Бритиш щяха да са идеални, ако не им беше толкова много времето между полетите. Как може, питам аз, да ми дават 22 часа престой в Лондон :twisted: Иначе много хубаво са го казали хората - като за първи път най-евтините билети с най-малко престой по летищата.
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

Mersi na vsi4ki :)
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

Бритиш щяха да са идеални, ако не им беше толкова много времето между полетите. Как може, питам аз, да ми дават 22 часа престой в Лондон
Абе така е, но пък ще имаш възможност да разгледаш и Лондон. Ние така като летяхме преди време с Еър Франс през Париж за САЩ, имахме една нощ престой в Париж и успяхме да се разходим по Шан,з елизе, да се качим на Айфеловата кула, да се повозим на едни корабчета по Сена и т.н., така че тези билети които са с такъв престой, също не са за пренебрегване. Така ще можете да съчетаете две неща едновременно -хем така или иначе пътувате и минавате през съответния град, хем ще можете и да го разгледате за мнооого по-малко пари.( "2 в едно - неочаквано добра комбинация!") :wink:
cinderela
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 4:55 pm

Мнение от cinderela »

и аз се интересувам от тия полските авиолинии.Това че престоят е само 55 минути първо ми се стори супер , обаче при евентуални лоши метереологични условия може и да изпуснеш втория полет и трябва да чакаш като алтав на летището.Сега се отправям към бюрото и подробно ще разпитам и за тези и за чехите, чиито билет между другото е малко по-скъп и престоят е по- дълъг.Накрая обаче , като часове полет, и поляците и чехите кацат по едно и също време... още се чудя?!!!
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

cinderela написа:и аз се интересувам от тия полските авиолинии.Това че престоят е само 55 минути първо ми се стори супер , обаче при евентуални лоши метереологични условия може и да изпуснеш втория полет и трябва да чакаш като алтав на летището.Сега се отправям към бюрото и подробно ще разпитам и за тези и за чехите, чиито билет между другото е малко по-скъп и престоят е по- дълъг.Накрая обаче , като часове полет, и поляците и чехите кацат по едно и също време... още се чудя?!!!
Cinderela, я кажи какви цени ти дадоха и от коя агенция.
На мен за LOT - 430 евро
CSA - 460 евро
София - Торонто

:?:
cinderela
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 4:55 pm

Мнение от cinderela »

becks, за LOT беше 450 евро, за чехите мисля че беше 465 , а за Бритиш въобще не запомних като ми казаха че има престой от един ден , но беше по-скъпо от чешките авиолинии.Явно при тебе е по-ефтино....аз съм от Пловдив , ако това има значение за цените.Сега отивам да си резервирам билет и ще ги питам защо се гаврят са хората от провинцията така :evil:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

А, аз съм от Варна, но явно цените са +/- 10-15 евро според агенцията.

:wink:
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

А с електронните билети как стои работата? Не е ли по ефтино от агенциите?
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Заключено