Боя пред българската църква в 0:30 - въпроси.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Начи ...
Ето пресните новини от тези които са останали до по-късно и които са чули кво се е случило:
Тоя дето го биха излизал с бутилка в ръка за да се разхлади и отваряйки вратата удря жената с вратата ( тя не знам що стояла точно от другата страна на вратата ) и жената му обадила: що не се извиниш а той и отговорил че не и е мястото да стои точно зад вратата и тогава мъжа и който също бил там се намесил и му казал да не е груб а да се извини и оня го праснал с бутилката и жената скача и той я праска и нея, след тва сички почнаха да го маргясват.
Ако някой има по-яка версия ( ако е бил свидетел ) да каже.
Чао.
:beer: :beer: :beer:
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Kiriloff написа:Г-н Marginal39 явно сте тук от скоро и не сте запознат че такива инциденти стават всеки път именно в споменатата църква.
:shock: :shock: :shock:
Някой друг чувал ли е нещо за друг побой в църквата? Майка ми не пропуска литургия, ама не само че е здрава и невредима, ами за друг побой не е чувала.
Stoyan_Chonev

Мнение от Stoyan_Chonev »

Добре го даваш Марги...значи си дежурен офицер бил тая нощ от наблюдателния контингент...продължи сега с разследването а по натам ще си намеся...все пак началниците почиват по празниците :wink:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Marginal39 написа:Начи ...
Ето пресните новини от тези които са останали до по-късно и които са чули кво се е случило:
Тоя дето го биха излизал с бутилка в ръка за да се разхлади и отваряйки вратата удря жената с вратата ( тя не знам що стояла точно от другата страна на вратата ) и жената му обадила: що не се извиниш а той и отговорил че не и е мястото да стои точно зад вратата и тогава мъжа и който също бил там се намесил и му казал да не е груб а да се извини и оня го праснал с бутилката и жената скача и той я праска и нея, след тва сички почнаха да го маргясват.
Ако някой има по-яка версия ( ако е бил свидетел ) да каже.
Чао.
:beer: :beer: :beer:
Браво бе монреалци. 150 човека се събирате и влизате в новините. Да не са ви подбирали със специален конкурс. :rotfl:
При нас партито беше от 300 души и си прекарахме страхотно. :P
:lol: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Па ние също си изкарахме страхотно.
:beer: :beer: :beer:
dobsan
Мнения: 198
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 2:59 am
Местоположение: Някъде........................

Мнение от dobsan »

Ako tozi naistina e udaril jenata makar i pu6e6ta ili prave6ta mu zabelejka.......................abe malko sa go bili aidde 4estita nova godina i dogodina 2 boia.
Stoyan_Chonev

Мнение от Stoyan_Chonev »

Ако боевете стигнат до 3 на вечер 4-я ще е промоционален...

А сериозно погледнато...организаторите си нямат и идея какво ще им се случи ако се стигне до сериозен проблем и не са изпълнили условията като в качеството си на такива.Съветвам ги при последващите такива да се консултират ако щът и с мен, за да не носим някакви лентички от сорта "не сте сами" 8)
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

Още по последна информация: Оня с бутилката не е имал никаква бутилка всъщност, а са ударили него с бутилка, затова му беше затворено окото. Освен това, тези мъж и жена много културни ми се виждат нещо??? Направо да не повярва човек...
Аватар
atanas_f
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 4:31 am
Местоположение: Канада-Монтреал
Обратна връзка:

Мнение от atanas_f »

Здравейте . "Papi"Защо пишеш глупости .Истина е това което пише по нагоре .Като си толкова отворен кажи ми -защо познатите на този пияния -младеж ,побързаха да съберат стъклата от бутилката .А може и ти да си ги събирал " а" .Не знам сигурно не си видял как изглежда момичето и съпругът и .За мен малко са го били този пикльо.А колко нагло се държеше след това ,абе намам думи .Иначе партито беше много хубаво и ако диско- водещият не беше съобщил повечето хора нямаше и да раберат за случилото се .Както казваме ние Българите - "Във всяко стадо си има и мърши " .Аз лично се срамувам ,че един пикльо ни посрами всички нас "Българите ".
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

К'во праите вий бре ,ш са избиете за едното чудо :shock:
Stoyan_Chonev

Мнение от Stoyan_Chonev »

Явно се събрат достатъчно данни за една преписка, за дребно хулиганство...но според мен, за сега е само нарушение на наредба, понеже се изисква обществено възмущение от деянието на извършителя, който до момента е неизвестен.Ако медицинския преглед констатира лека телесна повреда..ок..но по тежка ли е нещата стават дебели...ще се преобразува в изв.пр.от ОХ..туй по Кр.З-ни 8)
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

atanas_f написа:Здравейте . "Papi"Защо пишеш глупости .Истина е това което пише по нагоре .Като си толкова отворен кажи ми -защо познатите на този пияния -младеж ,побързаха да съберат стъклата от бутилката .А може и ти да си ги събирал " а" .Не знам сигурно не си видял как изглежда момичето и съпругът и .За мен малко са го били този пикльо.А колко нагло се държеше след това ,абе намам думи .Иначе партито беше много хубаво и ако диско- водещият не беше съобщил повечето хора нямаше и да раберат за случилото се .Както казваме ние Българите - "Във всяко стадо си има и мърши " .Аз лично се срамувам ,че един пикльо ни посрами всички нас "Българите ".

Аз въоще не съм бил там, ако искаш да знаеш, просто така чух и споделям мнение!!!
А ти откъде знаеш, че това е истината? Беше ли там, видя ли с очите си, а защо този пияния първо се е бил с мъжа, а след това изведнъж вади някаква бутилка и удря жената с нея, откъде я вади, от задния джоб ли?
Просто прекалено съмнително е всичко, според мен са го набили една групичка гамени и това е било цялата работа, както обикновено става по такива партита, били сме свидетели на много подобни геройства от рода на 4-5 срещу един.
Последно промяна от Papi на Сря Яну 03, 2007 7:26 pm, променено общо 1 път.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Да де, та аз за тва исках да знам ако някой е видял и чул на място кво ше каже, щото иначе няма да се учудя ако някой чуе че пребития пред църквата бил кмета на Монреал.
:beer: :beer: :beer:
Stoyan_Chonev

Мнение от Stoyan_Chonev »

Marginal39 написа:Да де, та аз за тва исках да знам ако някой е видял и чул на място кво ше каже, щото иначе няма да се учудя ако някой чуе че пребития пред църквата бил кмета на Монреал.
:beer: :beer: :beer:
Аааа Марги не муе дошло още времето на него :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Знам Стони ма нищо чудно някой да реши че му е дошло -:)
:beer: :beer: :beer:
Заключено