Боя пред българската църква в 0:30 - въпроси.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Marginal39

Боя пред българската църква в 0:30 - въпроси.

Мнение от Marginal39 »

Драсти на сички и Честита Новата 2007ма година.
Аз няма да ви деля на европейци, северно американци или квито и да било, честитя на сички които могат да четат тва а дори и на тези които не могат ( тия които могат ше им преведат ).
Та вчера бяхме с жената на купона в църквата ма на излизане в и трийсе бяхме свидетели на поредното българско осиране.
На стълбите преди изхода видяхме да влиза в църквата млада жена с разкървавена глава.
Като излезохме пред църквата на Sauve някви държаха някакъв който след малко почна да яде бой от много хора включително и от въпросната жена.
Гризна як бой ( нормално след като беше сам срещу около 5 души ).
Малко ослед тва викнаха куките и те дойдоха бързо също както и линейката.
Чухме че причината за сбиването била че тоя който биеха, праснал жената по главата с бутилка щото пушела и после праснал мъжа и.
Та на мене лично тва ми се струва като научно - фантастичен роман ( причината за сбиването ) иначе не ме учудва много че имаше сбиване.
Та знам че никой от вас не е бил на купона :) ма ако някой е чул или разбрал от някого подробности моля нека пише щото се пак ми е интересно, имаше много кръв и оня лежеше на земята гол до кръста на леда и снега и ония го маргясваха яко.
Айде сполай ви на сички.
:beer: :beer: :beer:
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Евалла, машалла, аферим, ашколсун...
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

По всичко личи, че е било доста весело посрещането на Новата година.
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

ivanko13 написа:По всичко личи, че е било доста весело посрещането на Новата година.
Беше СУПЕР като се изключи гореспоменатия проблем.
:beer: :beer: :beer:
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Боят си е бой - ти кажи чалга имаше ли? :D
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Imashe i chalga, ama savsem ne samo chalga. Az lichno dobre si potancuvah na hubavo disco. Jasno e che kato se sabirat 150 dushi, njama nachin da se ugodi na vsichki na 100 %. Nastroenieto beshe super. Decata se zabavljavaha prekrasno. Vseki si beshe s kompanijata i si obshtuvashe s neja. Za incidenta chuh postfactum, kato go objavi vodeshtija. Ako ne go beshe objavil, izobshto njamashe da razbera. A da, shtjah da se usamnja po-kasno zaradi sledite ot krav navan. No misalta mi e che v nikakav sluchaj ne e bilo njakakva pijanska sbirshtina, kakto mozhete da si pomislite ako chuete samo novinata za sbivaneto. Tova beshe savsem izoliran sluchaj. Ot 150 dushi edin se napil... Edva li e bil edinstvenija sluchaj na Nova godina v Montreal.
Sazhaljavam za Latinicata, na tova PC njamam Kirilica.
Последно промяна от survivor на Пон Яну 01, 2007 1:56 pm, променено общо 1 път.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

mama_kenga написа:Боят си е бой - ти кажи чалга имаше ли? :D
Чух само едно парче чалга, иначе имаше много готина музика.
:beer: :beer: :beer:
Mr.Gecko
Мнения: 98
Регистриран на: Вто Апр 18, 2006 7:14 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Mr.Gecko »

Честита Нова година и от мен!
Иначе за случилото се мога да кажа че отново се проявихме като
големи " ПИЧОВЕ "
Ако искаш приятел вземи си куче!
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Боя пред българската църква в 0:30 - въпроси.

Мнение от Mark »

Marginal39 написа:... причината за сбиването била че тоя който биеха, праснал жената по главата с бутилка щото пушела и после праснал мъжа и...
survivor написа:....Ot 150 dushi edin se napil...
Не бе, survivor, от 150 души един пушил :")) ... ето още една от лошите страни на пушенето :")) :beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

На някои българи емиграцията им влияе много зле на психиката. Един си разстрелва цялото семейство, друг праска с шише по главата срещнатите пушачи...Колко ли още са психопатите на свобода си мисля, като отчетливо се вижда огромно количество подобни тук, във форума. :roll:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Joy написа:На някои българи емиграцията им влияе много зле на психиката. Един си разстрелва цялото семейство, друг праска с шише по главата срещнатите пушачи...Колко ли още са психопатите на свобода си мисля, като отчетливо се вижда огромно количество подобни тук, във форума. :roll:
Ше забравиш.
"Един" умоножен по много пъти ( няколко стотин ) си застрелва цялото семейство ( + останалите които си застрелват половината семейство щото останалата половина не е на разположение ) и те не са българи имигранти а други имигранти и най-вече тукашни.
А 100% съм сигурен че праснатите с шише по главата по същите или подобни причини в БГ са МНОГО повече от тия тука.
:beer: :beer: :beer:
Kiriloff

Мнение от Kiriloff »

Г-н Marginal39 явно сте тук от скоро и не сте запознат че такива инциденти стават всеки път именно в споменатата църква. Та понякога стават и вътре.
По закон на празници там не се ходи освен ако не държи някой да преспи в болница или в участъка.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Kiriloff написа:Г-н Marginal39 явно сте тук от скоро и не сте запознат че такива инциденти стават всеки път именно в споменатата църква. Та понякога стават и вътре.
По закон на празници там не се ходи освен ако не държи някой да преспи в болница или в участъка.
Г-х Кирилофф, тук съм от 02/03/1991.
А такива инциденти да стават колкото искат, мене не ме притеснява тва кой знай колко.
Както заглавието на темата подсказва а после и описанието вътре, на мене ми е любопитно да разбера причината поради която оня е праснал оная с бутилка в главата ( ако тва въобще се е случило ).
А аз снощи си спах в къщи.
:beer: :beer: :beer:
Kiriloff

Мнение от Kiriloff »

Какво точно се е случило едва ли има значение, а причина е ясна - простотия.
Дали са се жили с бутилки или стикове за голф и кой кого е почнал да сваля първи няма никакво значение.
На лице е стандартното поведение в църквата, а хубавото е че сте си спали у вас, но не за всички явно са имали тоя шанс.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Kiriloff написа:Какво точно се е случило едва ли има значение, а причина е ясна - простотия.
Дали са се жили с бутилки или стикове за голф и кой кого е почнал да сваля първи няма никакво значение.
На лице е стандартното поведение в църквата, а хубавото е че сте си спали у вас, но не за всички явно са имали тоя шанс.
Начи твойта версия е че трябва да се правят купоните за нова година на друго място освен църквата за да не стават такива сакатлъци ли?
:beer: :beer: :beer:
Заключено