Котенца

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
ivanq
Мнения: 73
Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 4:22 am
Местоположение: Bulgaria

Котенца

Мнение от ivanq »

Моя любим котарак ми го скопиха в Русе на ок.5 мес.,въпреки сериозните ми резерви по въпроса трябваше да го направя,че направо не се търпеше!Та мисълта ми е ,че цялата операцийка трая ок 25 мин.-лично присъствах по покана на ветеринарния му доктор,тъй като самата аз съм хуманен такъв!Излизането от упойката наистина беше бавничко -със съответните смешно-жални залитанки при опитите му да се раздвижи трая ок.4ч.,но аз си го прибрах веднага почти след операцията и му осигурих възстановяването в къщи-макар че гледката през тия няколко часа от излизането в комплект с понакървяването от оперативната рана бяха наистина затормозяваща картинка!Затова пък сега вече ок.1,5г. след това не съжалявам-отървала съм се от разгонващите му историйки и продължава да си ми е абсолютен игривец и сладурчо напук на притесненията ми,че щял след туй да се отпусне,омързеливи ,надебелее и т.н.Нищо подобно! :lol: Лошото е ,че не смея да си го взема за Монреал като новопристигаща там на 28.09,но пък по-късно може и да го направя при малко повече късмет! :roll: Поздрави на всички котелюбивки и котелюбивци! :D
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Кримоне,от цялата тая полемика тука стана ясно,че аз съм единствения сериозен осиновител на единия от котараците!
Едната била с алергия,другата имала хамстер,третата мъжът и не давал...................еее.........значи пак оставам аз.
Ще го обуча Ентилигентно и в разкошна голяма къща на 5 етажа/трите само са мои/,да сваля махаленските котки и да се бие с конкуренцията/другите котараци/.
Ще се научи да си лови врабчета,гълъбите на комшиите и многото мишки които се въртят около фурната на другите комшии.
Изобщо..................царски живот!!!
Чат пат и аз ще му давам по някоя дивечова мръвка или ранен пъдпъдък.
Тва за кеф и развиване на инстинктите.
Женски котки около нас бол!Само здрав к**.. да има.
И НИКАКВО СКОПЯВАНЕ !
Мисли за пращането-давай мързеливеца Чарли.Тъкмо със сина мми ще станем трима такива!
Док............... :beer:
TROUBLEMAKER
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Мерси, Док!

Мисля, че от теб би излязъл страхотен татко на коте. Обаче с радост искам да заявя, че двамата хулигани си намериха страхотни обичливи стопани, наши съфорумници :D И така, канадци родени, засега остават в родината докато не се наложи имиграция :wink:

Изображение

Въпреки удобното "кондо", което съм им взела, предпочитат да спят в едно кошче за вестници :lol:

Изображение
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Stoni

Мнение от Stoni »

Крими, колко ги продаде :D 8)
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Дано не ги скопят хайванчетата!
Док............. :(
TROUBLEMAKER
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Търси се нов стопанин на едното котенце: този, който си го беше заплюл се отказва, поради намерен съквартирант :D Ако някой иска да осинови малкия сладур, да пише, вече е за даване. Мерси :cat:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Още не съм намерила дом за малкия сладур. Помогнете, моля!
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

krimon, ottuk li trqbva da e stopanina? zashtoto mai nqma mnogo vazmoznost tuk... :? obqvi ako pusnesh? tuk gledam, che obqvite ne se zadurzat mnogo-mnogo, qvno horata si vzimat zivotinki :roll:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

ми аз разлепих из квартала навсякъде - преди дъжда и след дъжда :) , по кварталните магазини, библиотеки и спортни площадки ... обадихме се на всички познати приятели/приятелки/съученици ... никой. Накрая опитах в СПСА http://www.spcamonteregie.com/Frames/French.html, а там ми казаха, че нямат място да го приемат. Лоша работа, защото мъжа е дал срок до Хелоуин :wink: - и после и ние, и котето :( А то е такъв разкош, нито една от котките ми до сега не съм я обичала толкова и така добре се разбираме /практикуваме "привързано родителство", хаха/. Ама на, нямам шанс, трябва да си гледам голямата маца :cat:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Stoni

Мнение от Stoni »

Imam mqsto v susola, ela Krimon s kotetata ako te izgonqt po haluin, 6e pla6im decata :D
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

Бе не знам за упойката, ама на една позната котарака й набара тревата дето си я беше скатала в едно чекмедже... после два дни само спа, голям майтап.

Скопяването между другото си е най-хуманното нещо, щото както вече си разбрала котета бол, домове малко. Аз предпочитам да скопя едно животинче, отколкото да дам 100 на доктор Кеворкян, иф ю ноу уот аи мийн.

Най-веселото е обаче, че стана ясно кои от вас са "cat people"... то не че не си личеше де :)
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Кримон,
пусни обяви (ако не си пуснала) в kijiji.com и lespac.com, в руските форуми...
Поддържай нависоко темата, все някой ще си направи добро, взимайки малкото хайванче...
Специални поздрави на Чарли и майка им от Тери - той вече стана голям и (без)умно "досаден"...голяма скица е... :wink:
Поздрави от нас!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Хехе, поздрави от Чарли, мяу :cat: :cat:
Мерси за пожеланията и предложенията! Ще пробвам всякакви варианти пухчо да си намери добър дом.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Vodolei
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Юли 08, 2005 10:01 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vodolei »

Кримон, получи ли ми личното съобщение?
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Благодаря на всички са предложенията, съчувствието и симпатиите към Чарли! Той също намери своя дом - взеха го семейство молдованци, които се надявам много да го обичат и добре да го гледат.

Пожелавам ви разкошни домашни любимци, такива каквито бяха двете мъничета, за съжаление вече не са при нас :( за радост на новите си стопани.

Мяу :cat: :cat:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Заключено