Котенца

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Котенца

Мнение от krimon »

Подарявам две разкошни оранжеви котета на хора, които обичат животни и знаят как да се грижат за тях.

Изображение

Изображение

Изображение



Днес стават точно на 1 месец :cat: :cat:

Изображение

Изображение
Последно промяна от krimon на Сря Сеп 13, 2006 10:23 am, променено общо 1 път.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Отвратителна си!!!! Можеше да пуснеш по-грозни снимки!!!
Знаеш ли как се дразня!
:twisted: Обади се на Еким и си направи среща с него - кажи, че е много важно! После като го видиш - хвърляш му в ръцете едно коте (не двете!!!) и изчезваш! У него ще заговори любящ татко на котета и ще ми го донесе!
Друг начин няма!
Милинкте котенца...
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

А от какъв пол са? Страхотни са иначе, направо ме изкушаваш да си взема още едно, ама...
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

:lol: :lol: :lol:

и аз преди година и половина отидох да взема едно котенце, а пък ми хвърлиха 2 в ръцете ... та ... в мен заговори мама-котка и станах майка и на котета :rotfl: :rotfl:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

и двете са ми момчета - Тери и Чарли се казват, обаче може собственика им да си ги прекръсти :D
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Скопени ли са? :lol:
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Кримон, само едно съветче. Ако котетата си имат мама-котка, изчакай още месец, преди да ги разделиш. Знам, че тогава вече няма да ти се дават, но така малките се разделят прекалено рано от мама-котка и може да не са научили всичко от нея.

Целувки на двата писанковеца! (не знам защо, ама на момченца ми приличат)
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

А кой е бащата :lol: в смисъл не са роднини , нали?
Леля Екимка написа:Скопени ли са? :lol:
Те сигурно не, че са малки, ама майка да .
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Леля Екимка написа:Скопени ли са? :lol:
Аа не, аз такива работи не правя ... то затова и котката ни забременя още неотживяла си - само на годинка и нещо. Това е некотелюбиво, неприродолюбиво и т.н. ..... обаче ако не се скопят около 6-тия месец в къщи ще мирише зле. Гадост! Аз затова съм написала в обявата - за хора, които обичат котета и знаят как да се грижат за тях.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

IRA написа:А кой е бащата :lol: в смисъл не са роднини , нали?
Леля Екимка написа:Скопени ли са? :lol:
Те сигурно не, че са малки, ама майка да .
Ами таткото е един нахал от отсрещната къща :twisted: Само задяваше нашата котка месеци наред - много е смешен - черен с бели петна по муцунката. Обаче идваше да наглежда любимата си докато караше бременността и си говореха през балкона като Ромео и Жулиета. Обаче има и едно голямо куче, което не му дава възможност да доде да види поколението си :wink:

Мамата още не е, ама май трябва да се занимая, защото на всеки три седмици не се издържа - по цяла нощ вием и не спим :roll:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

А кримон, за кастрирането, ако не го направиш ще трябва да приемеш ,че ще ражда по два пъти в годината . След 4-5 раждане стават усложнения и пак ще ти се наложи да я оперираш. Не и давай от ония гадните химикали .
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

трябва нещо да се направи, няма начин ... никви химакали, както се разбра от една тема тук, не обичам химията :) Освен това, за пръв път израждах котета, не съм сигурна че пак искам да израждам, голям купон беше, но си заслужаваше преживяването :rotaeye:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Бе то не са химикали ,а хормони, не се изразих точно.
Ти пък ги израждаш, котките си знаят как :lol: .На майка ми котката на 5-та бременост пометна и се наложи операция, вече е на 16 години и си е ОК , на другата котка биехме тези хормони да не се разгонва и на 10 години се разболя от рак на млечните жлези, гадно :?
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Съгласен съм.
Пращай едното!
Тва дето се казва Чарли.
Обещавам,че няма да го скопявам и като порасне ще го пускам навънка да откършва махаленските котки.
Като се върне от love story-дезинсекция,къпане и силна храна.
Имах преди години същото такова оранжево и се казваше Моки-щото мясаше на цвета на мокета в квартирата ми/студентската/.
После имаше кампании за лов на котки и при една от тях той изчезна.
Док..............
TROUBLEMAKER
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Нема проблем Док, само да не ме накарат да му платя и билет за стюарт в самолета. :lol: :lol: Чарли е по-поспаливият и по-разгаленият. Тери е изследовател и много игрив (любимецът на децата) :)
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Заключено