uraaa! namerih si i az rabota, po barzo otkolkoto ochakvah!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
emyangels
Мнения: 724
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 8:38 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от emyangels »

ЧЕСТИТО!!!
Само така!!! Още много успехи да те радват и да постигаш целите си с лекота!!!
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

Мнение от anicata »

Evalata Sasho! E taka triabva-nadahano ,s jelanie bez strah! Chestno da ti kaja az kato pristigashta jivot i zdrave sled 4 meseca sam umrela ot strah po povod rabotata. Ama sega kato cheta za teb i niakaksi mi olekva i si kazvam'eto glei' ne e strashno,i takiva raboti se sluchvat'. Samo taka ,uspeh i v drugite ti nachinania/naprimer s aziatkite/. Ama i po tezi frontove kato pojanesh uspehi pak da pishesh tuka ,ei!!

Aide s zdrave i doskoro!
Изображение
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ANICATA,
Az po printzip sam si pesimist i takav shte si ostana, ako doide neshto dobro hubavo. edinstveno me e yad che zavinagi shte tryabva da si ostavya mechtata da bada lekar, ama kvo da se pravi, shte se primirim.
a za rabotata nikakav problem-kat go zakasash obyavi za macdonalds kolkoto shtesh :lol: eee za 8.5 $ ama i s tui se prejivyava, kato gledam dosta hora go pravyat.
no naistina /blagodarenie na forumcheto!!!!!!/ razbrah che ako si mnogo ubeditelen i umeesh ubeditelno da lagesh shte im vzemesh akala. pochvat da te gledat kat gramnati. taka che ne se shashkai!
a che shte izchukame :lol: nyakoia aziatka e yasno, stiga da ne sa revnivi majete im.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

da, no ne kazwa6 za kolko dolara na 4as!!!
a towa e nai-vagnoto, za6toto da zapo4ne6 na bqlo za po-malko ot 10$ na 4as e ne6to mnogo glupawo.
Az naprimer kato tragna ot metro vendom i dokato stigna do prese4kata na sherbrooke i monkland (kadeto giveq), moga da si namerq pone na tri mesta rabota, no za 7,30 na 4as, kakto kazwat francuzite :c'est fou, ca!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Сашо,закъснявам с поздравите-целия форум като гледам се е изредил,но и аз да не остана накрая...
Ха честито да ти е!Не съм се съмнявала в теб нито за миг!А за мечтата,никога не е късно,нали знаеш...Не сме никак престаряли-още много хляб има в нас. :D
Хайде все така и занапред с късмета си! :haplio:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Евалата Сашо!
Само така, разбий ги!
И поздрави на азиатките! :D :D
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
ik
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:18 am
Местоположение: Монреал

Мнение от ik »

И аз да се включа с честитките и за да ти е пълна радостта направо ще те питам какво представлява квартирата ти, за да решим и този проблем. Имам приятели които пристигат след 10 дни в Монреал и ще търсят жилище - поне 3 1/2. Пиши ако искаш лично съобщение - къде е жилището, колко е наема, какво включва. Успех и давай все с това темпо!
Александър Марков
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:58 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Отиваш на място

Мнение от Александър Марков »

Сашо, доколкото разбрах си в Монреал, нали? Значи, когато си подавал документи за SIN номер, са ти дали едно листче, на което, ако не се лъжа, пишеше accuse de reception. Взимаш го, носиш си всичките документи за самоличност и отиваш пак в

Immigration Quebec
276, rue St-Jacques Ouest, 4 etage
Metro Square Victoria

Казваш, че започваш работа и ти трябва твоя SIN номер. Съответно служителя ти го записва на това листче. Това е цялата процедура - и на двамата с жена ми ни се наложи да ходим да си го искаме предварително, тъй като си намерихме работа доста преди да получим картата с SIN номер.
Да сме живи и здрави и с много късмет!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

BLAGODARYA NA VSICHKI ZA DOBRITE DUMI. A NA JOY, PONEJE TYA MI E SLABOST PO-SPETZIALNI BLAGODARNOSTI.
KAKTO VIJDAM IMA I DRUGI HORA KATO MENE, SASHO MARKOV NAPRIMER. DEMEK IMA I EXPRESSNO ZOMBIRANI I DUHOVNO OPUSTOSHENI KAT NAS-OSHTE NA PARVIA MESETZ :lol:
AMA VERNO SUTRIN KAT GLEDAM VSICHKI SA NYAKAKVI MALCHALIVI, GLEDASHTI V EDNA TOCHKA, BEZRAZLICHNI KAM OKOLNITE :oops:
Аватар
alx
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 16, 2004 11:42 am
Местоположение: Bulgaria / Canada
Обратна връзка:

Мнение от alx »

Бравос адаш :lol: и честито.
Дано ти хареса и допадне новото бачкане, а за азиатките - споко :wink: те сами ще си дойдат...
Заключено