uraaa! namerih si i az rabota, po barzo otkolkoto ochakvah!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

uraaa! namerih si i az rabota, po barzo otkolkoto ochakvah!

Мнение от sasho71 »

zdraveite priateli!!!
iskam da se pohvalya i spodelya ogromnata mi radost che si namerih rabota, dnes 2.02. /den na........ :lol: / Ne sam i mechtal che tolko barzo shte stane. az sum ot desetina dena v Canada. edinstvenoto neudobstvo e che shte tryabva da se mestya v Toronto, ama kvo da se pravi. za montreal byaha svarshili mestata. firmata e apotex, farmazevtichna, kazaha che bila dosta golyama.
a nyakoi moje li da mi kaje kak stava havata sas SIN nomera shtoto vse oshte nyamam nikakvi dokumenti, a dnes mi go poiskaha i az smotolevih neshto. nyakade vav foruma byah chel che moje po barzo da ti go pratyat ako rabotodatelya se obadi v human ressource. ama kak da karam mastitia doktor da zvani nalyavo nadyasno.
kakto i da e , pojelavam na vseki sashtia kasmet kato men!

p.s. ne sa mi iskali nito preporaki,nito proslovutia canadian experience nito dipploma, nito nishto, iskam da podchertaya debelo. iskaha mi samo SIN nai nakraya. eeee, pravihme vsichkite kandidati edni testove v prodaljenie na 3 chasa kato se zasichashe vreme za vseki edin razdel.

sega otivam da se napia zdravo s rakiata koiato si vzeh ot sofia, ako ima i edna aziatka ili mulatka da mi pravi tui-onui, kefa shte e palen, ama po natatak , kato zabogateya :wink:
Rosi

Мнение от Rosi »

Последно промяна от Rosi на Пет Апр 23, 2004 12:37 pm, променено общо 1 път.
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

Ti izbi ribata napravo!

Apotex e nai-goliamata farmacevtichna kompania v Canada. Vse edno az da pochna na 10-ia den v Nortel Networks :wink:

Chestito i nazdrave! :beer:
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Гост

Мнение от Гост »

Честито, Саше. Хайде, да ти е по вода преместването и новата работа. Добри колеги, добра заплата и само хубави работи в Канада. :P :P :P
:beer: :beer: :beer:
И да не ни забравиш нас - кебекарите. :wink:
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Rosi написа:Evala sasho.Davai samo taka! :D
stiga be, aidvash i abetvash prostitucia i living off the avails of...

a ti pich kakto kakav shte se vodish v apotex?
chestito
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
imalizna4enie
Мнения: 296
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 11:57 pm
Местоположение: montreal

Мнение от imalizna4enie »

4estito! Vse taka da ti vurvi!
Za SIN-a, otiva6 utre v MRCI i im kazva6 4e zapo4va6 rabota, 6te ti poiskat imeto na kompaniata. Ima6 SIN-a sled 24 4asa, a kartata mislia idva do sedmica. Pri men daje niama6e i 24 4asa, napravo mi dadoha nomera na koito da pozvunia i ot tam sled 6tatelna proverka, napravo mi izdiktuvaha nomera. Uspeh!
Rien n'est si dangereux qu'un ignorant ami, mieux vaudrait un sage ennemi.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

KOLIO,
Kato na badesht sagrajdanin shte ti spodelya- kato biochimiste.
samo ne znam kakva kasha shte stane s dokumentite, podal sam v kvebek, oshte nishto ne e izlezlo i ticham kam ontaryo. :roll: i mai sas naema shte mi go zabiat, che sam na 1 godishen dogovor, a tez kanadzi sa prinzipni i mai nyama da moga da mina metar.
Аватар
Sneji
Най-любезен форумец
Най-любезен форумец
Мнения: 1356
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Sneji »

Знаех си аз, че скоро ще пием сокче на онтарийска територия :D
Честито! И все така да ти върви!
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Браво. Явно човек като знае и може си намира бързо работа.Ако не тайна на тебе кой език ти е по силния- Английският или Френският? Просто си правя проучване .
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Abe yavno kadarnoto si e kadarno kato mu slogish i 5% kasmet.No sega gleday da ne ni izlogish s aziatkite i mulatkite.Day boge da ne ti se sluchva da te sakratyat i dalgo da izkarash tam ,ama ako sluchayno stane ste e ot konykturata na pazara ,obache ako se sluchi sas vtorite ste tryabva da se chervish pred stroya ,tam i 5% lipsa na kasmet nyama da sa opravdatelni.
imalizna4enie
Мнения: 296
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 11:57 pm
Местоположение: montreal

Мнение от imalizna4enie »

Sory sasho sega se setih ne otiva6 v MRCI, ami tam kudeto si podade molbata za SIN!
Rien n'est si dangereux qu'un ignorant ami, mieux vaudrait un sage ennemi.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Bravo, Sashe! Yavno, uchenoto si e ucheno :lol: Prosto misli poztivno, ne se shashkay, presledvay si celite kato tigr plyachka i shte viidsh kak shte pochnesh da se kefish vse poveche na Canada. Dano da te zasipe Canada s mnogo drugi nepodozirani priyatni iznenadi! :lol: :beer:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Браво, Сашо!!!

Само така да ти върви! Само напред! Пък за наема не се ядосвай.
Човек не знае, когато губи какво печели и когато печели, какво губи!!!

Най-важното е, че си успял да си намериш работа. Разбий ги тези прословути канадци и им докажи, че ние българите сме по-добри от тях във всяко едно нещо.

Само така!!!!!!!!

Много успехи!!!! :lol:
alexa
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 5:29 am

Мнение от alexa »

ЧЕСТИТО!!!!!
:beer: :beer: :beer:
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Евалата Сашо71! Ти направо изби рибата! Само така!

Виж сега за наема - трябва да си намериш някой, който да дойде на твое място. Хазяинът ти няма право да му откаже, освен ако няма наистина основателна причина. А той няма да има такава. Наемането на жилище е трудно, но пък от друга страна наемателите имат големи права. Намери си някой (пусни обява на портала) и няма да се наложи да плащаш наем за цяла година. Мой колега сега така се мести - старата наемателка иска да си вър'и, пуска обява, намира го него и назяина няма къде да мърда.

Успех!
Заключено