Разведена!?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
SMS
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 10:52 am

Разведена!?

Мнение от SMS »

Здравейте!
Имам следният въпрос : Мога ли да кандидатсвам за емиграция за Квебек при положение че съм разведена с дете и нямам приятел/съпруг, т.е. сама съм. Това дали няма да се окаже пречка за одобряване на документите?
Надявам се някой да може да ми отговори или даде съвет.
Предварително Благодаря
Аватар
darklady
Непокорна
Мнения: 2132
Регистриран на: Пон Дек 06, 2004 8:25 am
Местоположение: Под звездите

Мнение от darklady »

Може.
А съвет не искай, реши го сама.
Успех!
Невъзможното е предизвикателство!
Tony Amorety
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Фев 06, 2006 10:28 am
Местоположение: Montreal

SAGLASIE

Мнение от Tony Amorety »

TRYABVA BIV6IYA SAPRUG DA E SAGLASEN INA4E SI STOI6 V BG
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Re: Разведена!?

Мнение от Doktora »

SMS написа:Здравейте!
Имам следният въпрос : Мога ли да кандидатсвам за емиграция за Квебек при положение че съм разведена с дете и нямам приятел/съпруг, т.е. сама съм. Това дали няма да се окаже пречка за одобряване на документите?
Надявам се някой да може да ми отговори или даде съвет.
Предварително Благодаря
Може!
Аз пък съм с документи за пребиваване в Ка и съм вдовец.
А сега де............
Док.......
TROUBLEMAKER
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

Niama formalni prechki razvedena jena da poluchi statut na PR stiga da sabira neobhodimia minimum tochki za saotvetnata provintsialna ili federalna programa i da otgovaria na iziskvaniata za nalichni sredstva, zdravoslovno sastoianie, da ne e osajdana i t.n.

Zа da se izvede dete ot stranata obache se iziskva saglasieto i na drugia roditel.

Uspeh!
julianadiwa
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 3:03 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от julianadiwa »

SMS нямаш никакъв проблем да кандидатстваш, нито пък пречки, освен естествено бивш съпруг. Аз също нямам придружители - съпруг, гадже или друг навлек и не съм имала проблеми. Ще ти искат само нотариално заверена декларация от съпруга че е съгласен детето ви да емигрира с теб. Тази декларация е много важно да я направиш в 4-5 екземпляра оригинал!!!!! Ще ти я искат на няколко пъти!!!! За летището също трябва да имаш - искат я на излизане, след това не, но на излизане я унищожават, т.е. пишат че вече не е валидна. На излизане от страната също така ще ти искат акт за раждане оригинал (не го слагай в багажа) за да докажеш че си майката, ако са ви различни имената с детето, т.е. ако то носи името на бащата.
Успех! :D
jdiwa

-Колко езика знаете?
-Три.
-Име?
-Ламя Триглава.
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Tony Amorety
toia laje ,shtom si razvedena imash zelena svetlina !!
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Razvedena

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Doc. i az tova si pomislih sutrinta kato go prochetoh oste tvoeto mnenie go njmase daze, ama nali ne sam otvoril agentsia za zapoznavane oste.

Inache viz pomogni i na zenata ti si minal po tozi pat.
Tvoja opit nai polezen za neja

Hullboy
SMS
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 10:52 am

Мнение от SMS »

благодаря за отговорите
сега вече спокойно мога да започна процедурата :)
Приятен ден и успех на всички
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Re: Razvedena

Мнение от Doktora »

hullboy написа:Zdraveite

Doc. i az tova si pomislih sutrinta kato go prochetoh oste tvoeto mnenie go njmase daze, ama nali ne sam otvoril agentsia za zapoznavane oste.

Inache viz pomogni i na zenata ti si minal po tozi pat.
Tvoja opit nai polezen za neja

Hullboy
Разбира се Хълбой!
С каквото мога.
Док......
TROUBLEMAKER
Аватар
Shock
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 10:08 pm
Местоположение: Solun
Обратна връзка:

ре

Мнение от Shock »

SMS, най-точно на всичките ти неясни неща по твоя случай може да отговори Доктора, така че не се срамувай ами го питай, според мен трябва да се интересуваш не само от прецедурата като сам родител, но и от живота там като сам родител, можеш да питаш пак Док за това.Има много неща, които трябва да знаеш, и за които няма да се сетиш сама защото просто си имат собствени закони непознати нам неживеещите там . Опита на Док може много да ти помогне, а това че може да те посъветва добре в твоя случай, мисля че всички във форума ще се съгласят!
SMS
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 10:52 am

Мнение от SMS »

Здравей Shock,
вече успях да се свържа с Док, и наистина той ще може да ме ориентира за живота там,а пък и попрочетох доста неща във форума. Знам че няма да е лесно...... :)
Благодаря за отзивчивостта!
Успех на всички!
arci
Мнения: 257
Регистриран на: Вто Яну 31, 2006 8:44 am
Местоположение: Notre Dame de ile Perrot

Мнение от arci »

Аз също съм сам с две деца.Сега подавам документи за втори път,така че опитаи и не губи надежда
mariwa
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 22, 2004 8:58 am
Местоположение: Ottawa

Здравей,

Мнение от mariwa »

Аз съм разведена с едно дете,минах процедурата успешно и от 9 месеца съм в Канада.Ако имаш въпроси,пиши ми ЛС.Ще ти помогна с каквото мога.
И смело напред!!!
Заключено