Зъболекар ми трябва!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

OK, tria mnenieto
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Veliko написа:OK, tria mnenieto

евала
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Poumpy,Не знам защо и аз се хабя,ама за момент просто си изпуснах нервите!
Мерси ,че се включи в таз ожесточена дискусия. :lol: :lol:
Айде пиши ми на лична или на мейла.
Весели празници на теб и твоето семейство!!!!!
Как е между другото процедурата?
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Kwon-Do, недей да се отваряш толкова, все още си в БГ-то, след 10на години, като си вземеш тукашната диплома и почнеш на $15/час при някой китаец да чиракуваш, тогава ела да ми се хвалиш по форумите колко си велик зъбар...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
toncho
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 1:54 pm
Местоположение: toronto

Мнение от toncho »

Kwon-Do написа:прекалено дълго време чета този форум и стигнах до извода....

нарекох Тодор "нещастник"....

Разбира се извинението ми по никакъв начин не омаловажава всичко написано по-горе и продължавам да държа на мнението си.

батка, не се задържай в този форум дълго.
я си се премести във форума на news.bg където ти е мястото, там поне ще комуникираш със себеподобни и ще отстоявате мненията си които никой не ви е искал - човека питаше за координати на зъболекар, ти му обясняваш защо руснаците били по добре от българите и как ти нямало да пушиш и да пиеш. не намирам житието ти за особено интересно.
Който може нещо - го прави, който не може - учи другите, който не може да обучава - ръководи.
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

[които има масово пациенти руснаци, заради предимството да си говорят на руски )[/quote]

Абе Poumpy, хората да не ходят при зъболекар да си говорят тинтири-минтири :lol: :lol: ?
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Велико, имаш ли си идея колко много емигранти не говорят нито френски, нито английски :wink: Иди да напазаруваш нещо в чайна таун да видиш как ще се разбереш с жълтурите - освен знаци и мучене друго няма да видиш и чуеш :lol:
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Veliko написа:[които има масово пациенти руснаци, заради предимството да си говорят на руски )
Абе Poumpy, хората да не ходят при зъболекар да си говорят тинтири-минтири :lol: :lol: ?[/quote]

тези които ходят при ветеринар нямат нужда да говорят
хората когато ходят на стоматолог трябва да могат да приказват за да разкажат какво ги боли
преди много години по време на воината баба ми е била лекар в едни радомирски села. един ден влиза една баба и когато бива попитана от лекаря от какво се оплаква она огговаря : епа нали ти си докторицата познай ..... :shock:
милата ми баба, в слу4ката лекаря й отговаря: а нещо си сбъркала кабинета - ветеринаря е отсреща.
днес пове4е от 60 години по-късно някои все още са на същото ниво - много жалко......

между другото все още 4акам обяснение защо няма да може да лекува руснаци ? или само си приказваме да си 4ешем езиците

Lubo къде е този зъбар които ба4ка за 15 кинта на 4ас при някой китаец. ти сигурно не разбираш - не става дума за зъботехник а за стоматолог, нищо здраве да е
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

ще бачка като стоматолог след сто години учене, плюс инвестиции за кабинет, плюс плащане на заемите си за учене .... през това време може да ти мине живота
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Егати лекаря, щом не може да познае болестите. Затова сме на тоя хал, щото докторите чакат пациентите сами да си сложат диагнозата, ако може и сами да се лекуват. Както и правят бедните хора. А за руснаците, ти не можеш ли да видиш отговора сам?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

toncho написа:
Kwon-Do написа:прекалено дълго време чета този форум и стигнах до извода....

нарекох Тодор "нещастник"....

Разбира се извинението ми по никакъв начин не омаловажава всичко написано по-горе и продължавам да държа на мнението си.

батка, не се задържай в този форум дълго.
я си се премести във форума на news.bg където ти е мястото, там поне ще комуникираш със себеподобни и ще отстоявате мненията си които никой не ви е искал - човека питаше за координати на зъболекар, ти му обясняваш защо руснаците били по добре от българите и как ти нямало да пушиш и да пиеш. не намирам житието ти за особено интересно.
скъпи кога по4на да пишеш кога да даваш акъл а ?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Veliko написа:Егати лекаря, щом не може да познае болестите. Затова сме на тоя хал, щото докторите чакат пациентите сами да си сложат диагнозата, ако може и сами да се лекуват. Както и правят бедните хора. А за руснаците, ти не можеш ли да видиш отговора сам?

абе за какво са ни изобщо лекари - вси4ките в треблинка.....
странно защо ли темата беше "търся стоматолог" - интересно за какво ли го търси

ние да ли сме способни да уважаваме някого освен самите себе си ?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

krimon написа:ще бачка като стоматолог след сто години учене, плюс инвестиции за кабинет, плюс плащане на заемите си за учене .... през това време може да ти мине живота
ти ха ниго не му прави сметката - тои си я е направил сам, парите той ще ги дава и той ще ги взима после за д аси плаща заемите
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

poumpy написа:
krimon написа:ще бачка като стоматолог след сто години учене, плюс инвестиции за кабинет, плюс плащане на заемите си за учене .... през това време може да ти мине живота
ти на него не му прави сметката - тои си я е направил сам, парите той ще ги дава и той ще ги взима после за д аси плаща заемите
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

ок, слуш' :lol:

само че не ми беше идеята в парите, а в живота ... на 50 години човек му е минал живота 1/2
Заключено