Ne polzvaite bezplati saveti - te tolkova i struvat

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Ne polzvaite bezplati saveti - te tolkova i struvat

Мнение от HisShadow »

tova beshe ot edin dosta izvesten sofiiski advokat :-)

ne tshe iskam da pravia niakomu reklama, no e dobre da zapotshem da se dopitvame do profesionalisti ili pone do hora reshili da posvetiat tsialoto si vreme na tova

ta: po vsitshki diskutirani tuk vaprossi mojete da proverite i tozi link

http://dvk-canada.com/

informatsiata e dosta sistematizirana, izfiltrirana e ot litshni, da gi naretshem "zakatshki" i spored men e dosta viarna, pone po problemite s koito sam se boril, a te tuk sa mnogo ...
Plamen

Мнение от Plamen »

Абе Дани, къде се загуби...беше ми домъчняло за тебе...сега Неговатасянка ли се казваш....ДаниК си беше готин НИК...ОК. Казвай колко ти струват съветите и да почваме да събираме пари...от тука долар- от там долар току виж сме събрали за един съвет.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Хайде,бе! :D Това Дани ли е?Не може да бъде! :D Имам му доверие на Пламен-той всичко знае!Ех,Дани,как си се конспирирал,значи!Много ни липсваше! :D

Изображение
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

tsitata e ot advokat Skolagerski, toi e balgarin i prodava savetite si predimno na balgari, do sega ne sam tshul niakoi da kaje tshe tova e neredno ...

bihte li obiasnili s kakvo "bednia" Dani si e navlikal "omrazata i prezrenieto na trudeshtite se" (respektivno "trudeshtia se") i na "viarvashtite" nemu.
Plamen

Мнение от Plamen »

abe choevk kade ia vidia taia omraza...az vidiah edni rozi (mai biaha simvol za neshto drugo) i edna priatelska zakachka...aide stiga sega. Nikoi en te mrazi...naprotiv...az lichno se radvam che si otnovo sred nas...inache s taia "reklama" shtiah da te iztria na sekundata...ama nali si stara drujka, pak i sas dosta zaslugi kam foruma...ta reshih da te pozdravia...sorry ako sam ti pretsakal anonimnostta ...ako iskash smeni si NIK-a i az poveche niama da spomenavam imena...ama nali znaesh nie ovnite ne sme ot nai taktichnite...sorry :oops:
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

mai beshe kazano "da si pomagame, da ne si pretshim"

zashto shte triesh reklama na balgarin opitvasht se da napravi neshto tuk, pomagaiki na drugite

tshovetshe, ot kade ste ia nabrali tazi zloba ... jivota ni naistina e truden, no da se opitame da ostanem hora

kato si spomnia i za Dodo, ti si zapotshnal da se izjiviavash kato "Vojd i Utshitel" ... mi,potarsi pomosht ot spetsialisti .... i gledai da ne sa ot "bezplatnite", tshe shte ti struva mnogo skapo ...
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

HisShadow написа:mai beshe kazano "da si pomagame, da ne si pretshim"

zashto shte triesh reklama na balgarin opitvasht se da napravi neshto tuk, pomagaiki na drugite
Защото въпросния българин изкарва пари, а не плаща и стотинка за поддържанито на сайта. Не е много коректно... макар че си е чиста далавера :D :D
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

Saita, za koito govorish struva okolo 35 euro na godina

na tozi address mojete da si registrirate forum kato tozi + domain za vaprosnata suma

http://www.aruba.it/

veliki pari sa tova, no moje bi ti iskash da kajesh tshe triabva da polutshish dopalnitelni pari za tova tshe imash forum ?

ne ti li stigat parite, koito polutshavash ot parvitelstvoto i ot BG obshnosta v kanada ?

mi, hubavo, shte si platim za reklamata, bi li ni dal tsenova lista ?
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

Първо аз вече не работя по сайта но симпатизирам на тези които сега го поддържат.

Предишните два форума лично съм ги писал аз като програми. Ако сметна труда си ще излезе доста. Хостинга за миналата година беше определено много над 35 евро. Сегашния портал включва труда на програмисти като ссттоо, и автори (неизчислимо множество) който струва доста пари. Но въпроса не е в парите защото в този сайт никой не пита за пари - има по-важни неща от парите (макар, че едва ли бе могъл да го разбереш).

Защо не си направиш ти форум и портал като е толкова лесно?

А това че някой получава пари от някое си правителство си е чиста параноя... :D :D :D
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

mi, obiasni mi gi tezi vajni neshta

a na saita, osven bezplaten software, ne vijda nishto drugo,
shte ni obiasnish li kakvo totshno si programiral, a kolko e struval foruma predi ne e vajno - Tova koeto e sega struva 35 Euro na godina
Plamen

Мнение от Plamen »

Eh, Dani...ima li smisal da zahvashtame starata pesen na nov glas...nali znaesh "Premenil se Ilia, pak v tia"...karai da varvi... :?
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

mi, poneje vetshe ia zahvanahme

kaji ni kakvi zaplati plashtash na programista si i drugite "shtatni" satrudnitsi

i ot kade idvat tezi pari

osven tova darja da polutsha tsenova lista za reklama, kakto i obiasnenie zashto balgari ne mogat da reklamirat tuk
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

HisShadow написа:mi, obiasni mi gi tezi vajni neshta
За сега не е по силите ти да го разбереш друже...
HisShadow написа:a na saita, osven bezplaten software, ne vijda nishto drugo,
Проблема е твой тек има много софтуер писан от интусиасти, като мен ссттоо и други
HisShadow написа:shte ni obiasnish li kakvo totshno si programiral,
Мои програми
http://www.bgcanada.com/oldforum/
http://www.bgcanada.com/oldforum2/

Програми на ссттоо
http://www.bgcanada.com/portal/

Ти просто завиждаш :D :D :D
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

Vladi, shte se iznenadash kolko mnogo neshta sam spossoben da razbera


portala e bezplaten - edinstveno instalirash i konfigurirash
foruma sashto - instalirash i configurirash

ako tova razbirash pod programirane, iasno e zashto edinstvenata rabota koito si nameril e kato programist na foruma
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

tshudia se ... ako kam kraia na denia mi ostane vreme, dali da ne ti spretna edno konkuretno forumtshe ....

prodaljavam da tshakam tsenovata lista ....
Заключено