Ново място за срещите в София !!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Ново място за срещите в София !!!

Мнение от vnenovbg »

Здравейте приятели! Искам да ви предлажа да помислим
за нещо по-добро като място за срещи .Защото в " Бохеми " просто не ни запазват маси и направо се нервирам.
А в края на краищата нали всички напускаме , защото не можем да се примирим с подобни неща. Аз имам нещо предвид , но все пак искам да идем с още някой във вторник за да поогледаме и да решим нещо. Мисля , че мястото около Спортната палата и баба Яга трябва да остане , а само да сменим заведението . :?: :beer: :evil: :idea: :shock:
Всеки прави , каквото може !
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

По-големия Дон Домат дето е до МВР-то не става ли? Доста е широко.
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Мнение от vnenovbg »

Незнам , трябва да поогледаме . Но ... като стана въпрос за М В Р се се тих , че има един стол на М В Р на ъгъла на ул.ГУРКО и бул.България точно срещу стадион " Васил Левски " . Вечер е със свободна консумация и е доста културно и прилично в ценово отношение . Мисля ,че е отворено от 18 до 22 часа вечер - ще проверя ! Хубавото е че е точно срещу Баба Яга! Но пишете , за да знам мнението Ви ! нали трябва да отида и да уговоря Двайсетина места за всяка сряда !! :?: :?: :beer:
Всеки прави , каквото може !
venzi-canadeza
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 12:31 pm

Мнение от venzi-canadeza »

Haide po-seriozno malko , 4e kakto e tragnalo nakraia i v MVRto ste se sabirame da sme im nakup i da ni po4vat.
A SEGA NAKADE
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

аз мисля че е време вече да се срещаме в канада :lol:
има едно заведение баба яга на веслец, където ходихме веднъж миналата зима
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

!

Мнение от holy »

На ул.Веслец има и Дон Домат
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Мнение от vnenovbg »

Във вторник вечерта ще ви кажа какво съм направил . Все пак търсим приевливо място и добри цени ! Нали !!! :beer: :beer: :beer: :shock:
Всеки прави , каквото може !
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

vnenovbg на мен ще ми издадете ли входна виза за срещите или ще трябва горския да ми издаде :D
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

Все пак търсим приемливо място и добри цени !
Аз предпочитам добро място и приемливи цени. :) :beer:
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
Аватар
estoyanova
Мнения: 628
Регистриран на: Съб Авг 23, 2003 1:34 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от estoyanova »

Моето предложение е Джепето на ул.Гурко до мебели Neoset.Добро място+добра кухня+добри цени и е лесно за откриване.
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ
tavroniti
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Апр 26, 2004 12:36 pm
Местоположение: bg

Мнение от tavroniti »

estoyanova написа:Моето предложение е Джепето на ул.Гурко до мебели Neoset.Добро място+добра кухня+добри цени и е лесно за откриване.
a colite cade da ostavja me.....
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

имайте в предвид че в никое от по-авторитетните заведения няма да се зарадват всяка седмица много хора на голяма маса, които повече си говорят отколкото консумират, но и в кимизарник не ми се ходи, трябва приемливо като интериор, но не много популярно, а и колите наистина също са проблем
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Какви коли бе, няма ли да пиете 2-3 бири или ракийки???
:shock: Чудни хора сте значи...
Оставете колите в петък да почиват, разпуснете малко...
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Мнение от vnenovbg »

Приятели /наричам Ви така , защото наистина вече сме такива / , от стола на МВР - то ми отказаха , защото не съм служител . От една друга пицария ми отказаха , защото искаха консумация от 8 лв. на човек. Единствено в "Мачу Пикчу" на " Шишман" и " Славянска " , казаха , че нямаме проблеми , за който и ден да е ! / С изключение на утре 8 декември /.
Предлагам да се уточним в кой ден да се срещаме за в бъдеще , за да мога да говоря с хората в заведението.
Моля ви като четете това съобщение , отговаряйте ми , за да имам обратна информация ! Благодаря ви!
Вече има предложения да се събираме в събота следобед около 16.00 часа . Неделя около 16.00 часа. Сряда към 18.00 часа .
Всеки прави , каквото може !
Аватар
coolcoldy
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 3:44 pm
Местоположение: Mоntreal
Обратна връзка:

Мнение от coolcoldy »

Здравейте,на всички от форума!
Мого се радвам,че тази тема влезе на дневен ред и започна за се дискуитира.Надявам се обаче дискусията да не продължи дълго.
Моето мнение по въпроса/надявам се да е като на повечето от тези,които искат да се срещаме в София/ е да направим срешите в дните-вторник,четвъртък,неделя.Предполагам,че повечето от нас ходят на курс по френски и никой от тези дни не съвпада с курса.
Благодаря Ви за мниманието!
"...ако сме сами във вселената си е чиста загуба на пространството..."
Заключено