Otkazani Zaem i Stipendia

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Otkazani Zaem i Stipendia

Мнение от Mark »

Dnes edin kolega mi se oplaka, 4e mu otkazali zaem s motiwa, 4e e prestojal powe4e ot 3 meseca s Ontario (a toj si ima sertifikat za selekcia za QC).

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Re: Otkazani Zaem i Stipendia

Мнение от Joy »

Mark написа:Dnes edin kolega mi se oplaka, 4e mu otkazali zaem s motiwa, 4e e prestojal powe4e ot 3 meseca s Ontario (a toj si ima sertifikat za selekcia za QC).
:shock: :shock: :shock:

Марк,тъпотиите на бюрократите нямат край! Нека да оспорва! Да напише писменна молба за преразглеждане и да помоли за обяснение според кой закон му е отказано!
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Otkazani Zaem i Stipendia

Мнение от Mark »

JOY написа: :shock: :shock: :shock:

Марк,тъпотиите на бюрократите нямат край! Нека да оспорва! Да напише писменна молба за преразглеждане и да помоли за обяснение според кой закон му е отказано!
I za men be6e stranno kato mi kaza ... no e fakt.
Utre 6te go posawetwam, toj dnes mi spomena, 4e bil na raba da se otkazwa za drugia trimestar.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Ako pak mu otkajat da mine na 2 kursa na trimestar. Kato mene. Ne mi izliza ujasno skapo i v sashtoto vreme imam dostatachno vazmojnost da raboti i da si dokaram nekoi lev. verno che ne e goliama zabava, no e po-dobre ot nishto :(
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Заключено