mafioz rabotil za Party Quebecois i za Bloc Quebecois

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

mafioz rabotil za Party Quebecois i za Bloc Quebecois

Мнение от KolioBalkanski »

Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Те всичките са мафиози...
:D :D :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

IvHaydu написа:Те всичките са мафиози...
:D :D :D
da i sa prevurnali reketa v oficialna politika :beer:
sub0

Мнение от sub0 »

Аз предлагам като станем малко повече да си основем една българска мафия тук начело с Кольо - той като гледам и без това май има опит :)

А за хитман ще се вземем Хайдука.

Само не знам с какво ще изкарваме пари - с котрабанда българско сирене може би?
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

sub0 написа:Аз предлагам като станем малко повече да си основем една българска мафия тук начело с Кольо - той като гледам и без това май има опит :)

А за хитман ще се вземем Хайдука.

Само не знам с какво ще изкарваме пари - с котрабанда българско сирене може би?
whachya takin' 'bout Willis?
:shock:
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
sub0

Мнение от sub0 »

yu tokin' tu mi!? yu tokin' tu mi!? Get out of hiiir.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

sub0 написа:Аз предлагам като станем малко повече да си основем една българска мафия тук начело с Кольо - той като гледам и без това май има опит :)

А за хитман ще се вземем Хайдука.

Само не знам с какво ще изкарваме пари - с котрабанда българско сирене може би?
Ааа, аз вече съм си основал своята...нЕма вас да чЕкам я... :D
БГ сиренето го държат колегите от гръцката мафия, по-добре засега да не си мешаме капите с тях, че са много и са силни, да не останем без място за поставяне на капата...
Аз лично смятам да пренасоча голяма част от дейността на Фамилията към ре-реекспорт (контрабанда звучи тъй грозно) на чубрица и пирински чай...
:D :D :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

IvHaydu написа:Аз лично смятам да пренасоча голяма част от дейността на Фамилията към ре-реекспорт (контрабанда звучи тъй грозно) на чубрица и пирински чай...
:D :D :D [/color]
ti vnimavai che ot taia chubrica se vzimat godinki - v toronto pochnaha da gi bustvat
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
sub0

Мнение от sub0 »

Аааа не съм съгласен!

Гръцката мафия да си работи с Маслините обаче смятам че Фетата трябва да си е наша. И ще си го преименуваме на Саламурено сирене а не тъпа Фета - и без това при нас си става най-хубаво.

А за "чубрицата" остави - тя вирее най-добре на сухи места като Афганистан и Пакистан така чре да си я оставим на тях заедно с маковите производни.

Къжете сега откъде ще си набавим ютии 7.62 например - десантен тип със сгъваем ....хъмм...кабел ?
Заключено