vsitchki balgari v Canada shtastlivi!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

vsitchki balgari v Canada shtastlivi!!!

Мнение от Valdi »

Еееее, ама направо ми писна вече от сополивите излияния на някои хора. :x Пишете си каквото искате, но дайте да сменим само заглавието, а? Само това! Нищо повече! Пак си плюйте Канадата, както си плюехте и Българията, но поне тия които не искат да четат темата да се избавят от натрапчивото и заглавие! Благодаря ви предварително!

П.С. И ако Ви е възможно, преди да си тръгнете от Канада, пускайте по някой постинг, я за квартира, я за обзавеждане, все ще сте ни от полза! А, щях да забравя! Мисля да организирам безплатно посрещане и подпомагане в реадаптацията на най-закъсалите завръщащи се! :beer:
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
debel
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Яну 19, 2004 3:04 pm

Мнение от debel »

Фондация ли ще правиш или си решил да действаш както по възродителния процес?
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

Не се възражда туй, що сей не родило йощ!!! :wink:
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

типично изказване на човек, който тепърва ще идва насам и не е видял много неща. :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
debel
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Яну 19, 2004 3:04 pm

Мнение от debel »

sasho71 написа:типично изказване на човек, който тепърва ще идва насам и не е видял много неща. :D
sasho71, дали ще му се размине зомбацията?
Аватар
sara
Рошава гарга
Мнения: 888
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 2:49 pm
Местоположение: на клон монреалски

Мнение от sara »

sasho71 написа:типично изказване на човек, който тепърва ще идва насам и не е видял много неща. :D
сашо, аз съм тук и подкрепям мнението на валди :)

гледна точка просто!

хайде със здраве
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

sasho71 написа:типично изказване на човек, който тепърва ще идва насам и не е видял много неща. :D
Саше, ти май ме взе за пациент! Споко бе човек, може пък и да съм видял доста повече неща от теб!? И затова да ми е интересно да видя още! Това е свободата! Да можеш да опиташ от всичко! Вярно че тя е на върха на копието и то понякога боцка, но какво да се прави, щом си се прежалил.
И един личен съвет! Като бъдещ лекар се опитай да сдържаш песимизма си и не давай воля на негативните си емоции щото ще са пагубни за пациентите ти!
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

Valdi написа:И един личен съвет! Като бъдещ лекар се опитай да сдържаш песимизма си и не давай воля на негативните си емоции щото ще са пагубни за пациентите ти!
Това си има и своите предимства - така човек ще може да се уреди
с час за преглед и само за няколко дена :D
Botzo

Мнение от Botzo »

Ей браво на Влади.
Влади имам предложение да смениш заглавието от всички българи на всички хора. Иначе темата е трпач.

Поздрави.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Abe neznam vsichki balgari v Kanada staslivi ili neshtastni sa ,no povecheto deto gi poznavam vse se oplakvat i sa vse nedovolni.Ama ay stiga veche s tova plakane ,che mi pisna ,vzemete se v race i pravete pari navmesto da hlenchite i stiga s opravdanieto-ami niy zaradi decata si nalyagame parcalkite.

Marzeliv-po Marzeliv-nay Marzeliv.

Az sam ot poslednite i zatova si opicham akala da ne ostana da opavam kaisha cyal givot tuk.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Be kakvo i e na Canada. Davat sotsial na koito e pritesnen, davat ti pari da uchish, grijat se za tebe kato za pisano iaitse. Are stiga. Az sam dovolen i to mnogo. Super si e Canadata.
V Bulgaria biah mnogo zle, a sega ima po nekoi lev ot rabotata na cherno daje moga poniakoga da prashtam na roditelite si (za da si misliat che sam mnogo dobre, a ne zashtoto mnogo im triabvat). Hora, ne pluite v izvora ot koito piete, shtoto nekoi den shte triabva pak da piete i togava kofti :roll:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

bateto написа:Abe neznam vsichki balgari v Kanada staslivi ili neshtastni sa ,no povecheto deto gi poznavam vse se oplakvat i sa vse nedovolni...
Повечето дето аз ги познавам пък са доволни и не се оплакват :roll: . Ама то си е нормално - човека е такова животно дето гледа да се събира с подобномислещи ... :)
:beer: :beer:
Botzo

Мнение от Botzo »

VanBC написа:...човека е такова животно дето гледа да се събира с подобномислещи ...
Нали :wink: :beer: :beer: :beer:
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

VanBC написа:Повечето дето аз ги познавам пък са доволни и не се оплакват :roll: . Ама то си е нормално - човека е такова животно дето гледа да се събира с подобномислещи ... :)
:beer: :beer:
Може би ще прозвучи невероятно, но откакто съм в БиСи не съм срещнал лице в лице нито един българин който да се оплаква и хленчи... (което за човек живял в Монреал е доста необичайно), а съм говорил поне с 20-30 души. Може би е случайно... или пък западния бряг привлича хора с особена менталност?... или пък източния бряг привлича хора с особена менталност?... незнам...
ivaiilo
Мнения: 165
Регистриран на: Вто Окт 21, 2003 8:42 am
Местоположение: Vancouver

Мнение от ivaiilo »

просто западният бряг си е супер място...
снимки от Ванкувър.
http://ivaiilo.myphotoalbum.com/albums.php
Заключено