otnosno polu4avane na samite vizi

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
dizzy
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 10:15 am

otnosno polu4avane na samite vizi

Мнение от dizzy »

Zdraveite vsi4ki

Znae li niakoi dali ako se otide v posolstvoto vizite ste badat dadeni vednaga?
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Znae6 li,Dizzy, i az imam sa6tia vapros,no misleh da go zadam sled niakolko meseca! Ne iskam da si pra6tam pasporta po nikoi ,nito po kurier,a iskam sam da otida do posolstvoto v Bucurest.Iskam hem da se razhodia,hem da razgledam Bucurest,hem da ne mislia pasporta.Osven tova iskam da otida i v edin sporten club v Bucurest da im razgledam bazata.Ima varianti za patuvane s vlak 14 lv. ot Ruse v edna posoka i s Hemus Air SOF-BCR-SOF okolo 170 Euro v dvete posoki kato ima variant za fiksirani i nefiksirani dati.Za variant s avtobus ne znam,a s kola e debelo zaradi zastrahovkata ot 150 lv.
neli
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:22 am
Местоположение: bulgarie

Мнение от neli »

az sashto iskah da ida do bukoresht , no se zamislih ;ako ne mi gi slojat vednaga vizite i se naloji da ostavia pasportite, niama s kakvo da mina obratno granicata. triabva spored men da zvannesh v bukoresht i da gi popitash. az v kraina smetka si gi izpratih s dhl i si platih 180lv/izprashtane i vrashtane/ i ostanah mnogo dovolna . ot ofisa vav veliko tarnopvo mi zvannaha i mi saobshtiha v kolko tchasa i koi e priel pratkata pri pristiganeto. izumih se tche pasportite prestoiaha v bukoresht 3 rabotni dni i si gi polutchih obratno za 2 rabotni dni. variant e kolio trankov , no toi patuva prez sedmica. izbora si e tvoi . uspeh v novia ti givot otvad okeana.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

abe vie ste ludi da hodite dotam bbre, davaite gi na dhl
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Abe vseki si ima vijdane,be Sashe!Az naprimer ne bih si dal dokumentite na nikoi,a iskam i da se razhodia i da sa4etaya niakoi ne6ta s vizata.Imam si interesi.A i za 180lv DHL - predpo4itam da ida li4no.
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

Maverick написа:Abe vseki si ima vijdane,be Sashe!Az naprimer ne bih si dal dokumentite na nikoi,a iskam i da se razhodia i da sa4etaya niakoi ne6ta s vizata.Imam si interesi.A i za 180lv DHL - predpo4itam da ida li4no.
Няма как да стане, защото не ги подпечатват веднага, а трябва да го оставиш и да го получиш след около 15 дни.
Hrisi
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:31 am
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Hrisi »

Waw staria forum biah 4ela 4e vlaka ot Sf do Bukures bil 100lv. za dvete posoki kato savetvaha da se vzeme miasto za wrastane oste ot Sf
I tam kato se ide da se vzemel parvo Nza red v posolstvoto.

A sam si zapisala i za drug variant "Balkan Travel "veroiatno tova e za avtobusi koito e na Rakovska 60.

Hris
anitsa
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Авг 09, 2003 9:22 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от anitsa »

Ние преди 2-3 месеца си изпратихме паспортите с UPS и ни излезе за 3 паспорта отиване и връщане около 100 лева и всичк беше перфектно.
Визите не ги слагат веднага. По принцип пише че са им необходими около 15 дена.
Румъния не е най-доброто място за разходки. По-добре пийнете по една бира и се отпуснете.
dizzy
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 10:15 am

Мнение от dizzy »

Blagodaria na vsi4ki za otgovorite.

Izbrahme TNT - dnes pasportite triabva da sa v Bukurest.
Sled kato gi baviat tam 15 dni, mojem li da raz4itame, 4e do 3 sedmici ste si gi polu4im obratno sas zavetnite vizi?
Питам, защото сме си направили резервации за 3 октомври, а до 20 септември триябва да ги потвардим.
Заключено