търся хора за група по френски

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

търся хора за група по френски

Мнение от pumpy »

почти начинаещ, работещ, търся още двама или трима, да си взимим заедно частен учител да ни подготвя относително интезивно по френски език. так ахем ще има хора да си приказваме, хем няма да сме много и ще напредваме бързичко, че ни чака т живот и здраве интервюта :lol: който се интересува да ми пише ЛС
dido
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 12:24 am

...

Мнение от dido »

a,koe nivo?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

зависи, има изкарано едно ниво в Алианс Франсез и сега в момента учи с частен учител два пъти седмично. докато се събере групата от хора може да сме напреднали още и тогава ще се решава нивото в зависимост и от отстаналите. въпрос на добро желание за съвместна работа. крайната минимална цел , колкото и смешно да звучи, е за сега ниво 7/7 за интервю.
Аватар
Morgana
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 4:12 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Morgana »

Ideiata e super. Az tyrsia kurs pod dyrvo i kamyk, no vsichki, na koito popadam sa dosta bavni za moite razbirania. V moia sluchai krajnata cel jivot i zdrave e 5 meseca (kogato pak jivot i zdrave moje bi shte sym na interview) i niamam vreme da se motaia po 2 meseca na edno nivo i da si povtariame Je m'appelle .. do glavozamajvane.
Otzivite za kursovete v ICS ne sa mnogo dobri spored tova, koeto chuh. edna ot prepodavatelkite tam e kazala na moiata uchitelka, che gi baviat narochno, za da se protochvat nivata.
Moiata cel e da napredvam byrzo, i mi e po-vajno da naucha neshto otkolkoto sertifikata.
Ako se syberem 4-ma choveka pri niakoi chasten uchitel (ot izbroenite tuk vyv foruma izpitani takiva) i dogovorim niakakva obshta cena za men e mnogo dobyr izbor.
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от billybg »

dobre,de vsi4ko e mnogo hubavo,ama az kato sym syvsem v na4aloto dali 6te moga da se vkliu4a???
Аватар
Morgana
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 4:12 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Morgana »

i az sym pochti v nachaloto, no znam ispanski i tova mi pomaga. a i hodia veche na chasni urotzi. tova si zavisi ot teb kolko byrzo iskash da naprednesh i kolko ti se uchi. do kyde si s dokumentite i izobshto niakoga poglejdal li si frenski ili si na Bonjour i Merci :wink:
etda
Мнения: 146
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:16 pm
Местоположение: QC,Montreal
Обратна връзка:

Мнение от etda »

Morgana ,az sym navit da se vklu4a v takava grupa ,no:
-samo sled 17.30 h.
-samo ot poned. do 4etvyrtyk
Заключено