Скоро може да махнат визите за Канада

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от joro »

Канада се готви да махне визите за всички страни от ЕС!
http://www.mediapool.bg/kanada-se-gotvi ... 28025.html"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от Bistra »

Супер! Хубаво е да пуснат за желаещите наши "индианци" една реклама, че Ванкувър е най-топлата канадска дестинация. :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от joro »

Bistra написа:Супер! Хубаво е да пуснат за желаещите наши "индианци" една реклама, че Ванкувър е най-топлата канадска дестинация. :rock:
Ние в Банско от студ и сняг не се боим :shake:
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от Bistra »

Ама ние имаме много феминистки в нашата провинция и съскат на френски при това. :D Те са по-лоши и от леда. Докато по Ванкувърско послушни китайки с японско възпитание на гейши - бол! Там, там е мястото! :y:
Павел покани вече Давидко на гости, да види кое как е и да го ориентира в ситуацията. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от joro »

Bistra написа:Ама ние имаме много феминистки в нашата провинция и съскат на френски при това. :D Те са по-лоши и от леда. Докато по Ванкувърско послушни китайки с японско възпитание на гейши - бол! Там, там е мястото! :y:
Павел покани вече Давидко на гости, да види кое как е и да го ориентира в ситуацията. ;)
Аз си падам по феминистки, владеещи много добре френски устно :lol: :lol: :lol:
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от Bistra »

Е, ти си знаеш! Да не се оправдаваш после, както казва Мухича, че не си бил предупреден и си се набутал в (на това място би трябвало да има нецензурен израз) провинция. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от joro »

Bistra написа:Е, ти си знаеш! Да не се оправдаваш после, както казва Мухича, че не си бил предупреден и си се набутал в (на това място би трябвало да има нецензурен израз) провинция. :D
То където и да иде човек все се набутва. Особено ако е българин :D :D :D Световни шампиони сме по набутването :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от Bistra »

Хеx, аз пък вярвам, че не съм се набутала, ама то е, щото съм "зла" и "феминистка".
Със здраве! ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от roumensp »

Bistra написа:Супер! Хубаво е да пуснат за желаещите наши "индианци" една реклама, че Ванкувър е най-топлата канадска дестинация. :rock:
Ще сбъркат, ние не сме Цоциални като вас, а и билета е доста по-скъп от тоя до Монреал. Пък и вече имат опит с приспособяването във френскоговоряща среда. :D
Mielle
Мнения: 1318
Регистриран на: Съб Фев 01, 2014 7:32 am

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от Mielle »

О,да!И аз чух от снаха ми,че Ван е ужсно,ужасно скъп.
беше там през октомври по една програма.
За китайките сподли същото.Направо на рояци.ком каза,че са :lol: :lol:
Ама те мелезите после са уникално красиви та добре да мисли човек преди това... :rofl:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от Bistra »

roumensp написа:Ще сбъркат, ние не сме Цоциални като вас, а и билета е доста по-скъп от тоя до Монреал. Пък и вече имат опит с приспособяването във френскоговоряща среда. :D
А, не, не, моля ти се! Почвам да лепя линкове на MeteoMedia. Да видят хората, че зимата ни продължава дори и през лятото. :rock:
Хичкок, ако беше жив щеше да започне и новият си филм "Катериците", вследствие зачестилите случаи на оплаквания за нападения от побеснели екземпляри. :lol:
Ти остави тази работа за социалността, като стресът те преследва на всеки сантиметър, можеш да се споминеш от притеснения направо! :!:
Билетът ще си го избият много бързо, като предадат 2-3 решетки за шахти на вторични суровини. В Кебек трябва първо да ги размразяват или изчукват от леда. :(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от the_coach »

На скрап ярда не можеш да предадеш нищо просто ей така. Има си форми за попълване. Освен това плащат с чек, не каш. Което означава че банк акаунт трябва.
А и тук полицията хич не си поплюва. И не само полицията, бъмовете ще ги изядат с парцалите.
Плюс това циганите отиват там където има помощи ;)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от roumensp »

В друга медия попаднах на същото и от коментарите ми стана ясно колко наивни са хората ... гОрките си мислят, че отмяната на визите ще им позволи да работят и стоят колкото си искат, както е в Европа.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от Bistra »

Щото не са минавали сухопътно канадско-американската граница с български паспорт. :D
На баща ми последният път американският митничар му иззел всичките градински домати. И то що, въпреки че е с канадски паспорт? Ами, щото надникнал в колата и видял всичките му инструменти. След това пълна инспекция, заради съмнения, че отива да работи там...И съответно - чао на доматките! :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Скоро може да махнат визите за Канада

Мнение от roumensp »

Bistra написа:Щото не са минавали сухопътно канадско-американската граница с български паспорт. :D
На баща ми последният път американският митничар му иззел всичките градински домати. И то що, въпреки че е с канадски паспорт? Ами, щото надникнал в колата и видял всичките му инструменти. След това пълна инспекция, заради съмнения, че отива да работи там...И съответно - чао на доматките! :rofl:
Това няма нищо общо, имам впредвид, че някои си мислят, че ще могат да работят законно, както в страните от ЕС.
Публикувай отговор