Имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе?

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Kalina Boyanova
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 9:01 am

Имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе?

Мнение от Kalina Boyanova »

Здравейте,
Имам един въпрос относно емиграцията в Канада с дете.
Случаят при нас е следниат:
Ние все още нямам дете. Няколко месеца, след като заживяхме заедно с моят приятел, взехме твърдо решение, че ще подадем документи за кандидатстване за Skill Worker в Канада. Така минаха близо две години, след като взехме това решение и за този период успяхме да съберем всички необходими документи. Но през това време дойде и моментът да помислим и за бебе, защото аз вече съм на 34 години.
Искам да попитам, имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе и на каква възраст трябва да е детето, за да можем да кандидтстваме?
Благодаря предварително за отделеното време и отговор!

Поздрави,
Калина
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе?

Мнение от Koko »

Kalina Boyanova написа:Здравейте,
Имам един въпрос относно емиграцията в Канада с дете.
Случаят при нас е следниат:
Ние все още нямам дете. Няколко месеца, след като заживяхме заедно с моят приятел, взехме твърдо решение, че ще подадем документи за кандидатстване за Skill Worker в Канада. Така минаха близо две години, след като взехме това решение и за този период успяхме да съберем всички необходими документи. Но през това време дойде и моментът да помислим и за бебе, защото аз вече съм на 34 години.
Искам да попитам, имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе и на каква възраст трябва да е детето, за да можем да кандидтстваме?
Благодаря предварително за отделеното време и отговор!

Поздрави,
Калина
Няма изискване за възрастта на децата, това да се кандидатства с бебе никога не е било проблем.

Имайте предвид че по федералната процедура през последните две години имаше не малко промени и по-скоро въпроса е дали в момента бихте могли да покриете сегашните изисквания, от тази гледна точка това дали сте с бебе няма да промени съществено нещата.

Всъщност не би било проблем ако сте започнали процедурата и междувременно забременеете и родите, така да се каже да добавите бебето към кандидатурата ви в хода на самата процедура. Това няма да е прецедент, случвало се е и преди, особено когато процедурите отнемаха доста повече време.

Друг момент също е че ако с приятеля ви не сте се подписали може би е по-добре да помислите за сключване на брак и да кандидатствате като семейство – съвместното съжителство без брак се доказва доста по-трудно.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Kalina Boyanova
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 9:01 am

Re: Имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе?

Мнение от Kalina Boyanova »

Здравейте, Коко,

Много благодаря за бързият и изчерпателен отговор!
Ние следим промените в процедурите през цялото време и сме наясно с тях, но ни притесняваяше въпросът с децата. Щом това няма да ни попречи, значи продължаваме смело напред :) .
Благодаря още веднъж за подкрепата!
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе?

Мнение от tonich »

Имайте предвид, че през последните 7-8 години програмата Skill Worker се променя средно на около всеки 1.5 години. Така че следете промените, четете официалния сайт и си смятайте точките!
Успех!
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Kalina Boyanova
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 9:01 am

Re: Имаме ли шанс да ни одобрят за Канада с малко бебе?

Мнение от Kalina Boyanova »

Да, ние следим постоянно промените.
Благодаря много! Успехи и на Вас през цялата година!
Публикувай отговор