Поправка на автоматична пералня

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
tuti
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 12:38 pm
Местоположение: Montreal, Quebec

Поправка на автоматична пералня

Мнение от tuti »

Търся техник за автоматична пералня. Моята е Кенморе (купена от Сиърс) преди малко повече от 1 година, но преди края на всяка програма излиза надпис "Пауза" и накрая винаги остава вода в пералнята.
nikolinka
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 3:07 pm

Re: Поправка на автоматична пералня

Мнение от nikolinka »

Аз търся човек, който да разбира от електроника на автоматична пералня Самсунг. Проблемът е, че не отчита време на нито една програма. Благодаря предварително!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Поправка на автоматична пералня

Мнение от ablood »

Проблемите с електрониката в съвременните перални обикновенно са елементарни... и ужасни.
Техникът идва (минимум $75 за визитата) вхърля бърз поглед и заявява, че трябва да се смени контролния панел. Колко струвал? С труда колкото половин нова перялня? Не, не можел да се поправи. Поне не в Канада. Не искате? Е, тогава дължите само $145 за визитата и диагностиката.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Agnes
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 9:33 am
Местоположение: Longueuil

Re: Поправка на автоматична пералня

Мнение от Agnes »

514-994-8938 Кристиан Ангелов
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Re: Поправка на автоматична пералня

Мнение от Godis »

Не сте ли в гаранция още ?
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Поправка на автоматична пералня

Мнение от ivalin »

Ако наистина няма никаква гаранция, която да ползвате, според мен по-добре се опитайте да я продадете в Кижижи. Ако успеете доплатете си и си купете нова, но вече друга марка. Според мен не се мъчете да я правите, защото може да ви излезе дори много по-скъпо от новата и пак ще си знаете, че може да даде фира отново. В случая става въпрос за нов програматор или както и да го наричат сега.
ablood написа:Проблемите с електрониката в съвременните перални обикновенно са елементарни... и ужасни. Техникът идва (минимум $75 за визитата) вхърля бърз поглед и заявява, че трябва да се смени контролния панел. Колко струвал? С труда колкото половин нова перялня? Не, не можел да се поправи. Поне не в Канада. Не искате? Е, тогава дължите само $145 за визитата и диагностиката.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Re: Поправка на автоматична пералня

Мнение от AnnaR »

Ако, още търсите човек, свържете се с Иво.

http://www.euroservice.ca/"
Публикувай отговор