ВЪПРОС ЗА БРАКА

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
MIRELLA
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 11:05 am
Местоположение: Asenovgrad

ВЪПРОС ЗА БРАКА

Мнение от MIRELLA »

Аз и приятеля ми нямаме сключен брак, а живеем на семейни начала, но бихме искали да заминем заедно като семейство за Канада. Сключването на брак не е проблем, но дали няма изискване за определен период от който трябва да сме женени преди да подадем документи за емигриране в Канада, или след това?[/code]
Аватар
Sven
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:57 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Sven »

...niama takova iziskvane! mojete da kandidatstvate za Quebec i bez da ste jeneni - tui nare4enoto suvmestno sajitelstvo.
Tova e obsujdano i komentirano mnogokratno vuv foruma, tui 4e ako se porazrovi6 po-nazad bi mogla da nameri6 otgovor na pove4eto vuprosi, koito te interesuvat!
...uspeh! :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: ВЪПРОС ЗА БРАКА

Мнение от Koko »

MIRELLA написа:Аз и приятеля ми нямаме сключен брак, а живеем на семейни начала, но бихме искали да заминем заедно като семейство за Канада. Сключването на брак не е проблем, но дали няма изискване за определен период от който трябва да сме женени преди да подадем документи за емигриране в Канада, или след това?[/code]
Няма такова изискване.
Аз бих ви посъветвал да сключите брак и да кандидаствате като семейство, защото много по-трудно ще ви бъде да докажете че живеете като де-факто семейство, но не сте се подписали, отколкото ако сте семейство и прилагате свидетелство за брак.
Заключено