Заплетена история

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
rosenradev
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 22, 2012 6:07 am

Заплетена история

Мнение от rosenradev »

Здравейте,

Наскоро ме викнаха на интервю най накрая от посолството на Канада в Румъния.
Кандидатствам за работна виза и имам ЛМО . Та - такааа до тука лесно. Има надежда да замина. Имах 2 отказа до този момент. Този 3-ят има надежди да стане. Проблемът е там че никъде не съм писал за приятелката ми. за6тот не можем да докайем съвмесно съжителство за повече от година. не сме мислили никога за такъм момент.
Смятаме да се оженим преди да замина и след като получа вазата.
Но не ми еяско как може тя да дойде при мен после?!

Ще се радвам ако някой има мнение по въпроса.
vlaleva
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Окт 19, 2011 8:06 am
Местоположение: Бургас

Re: Заплетена история

Мнение от vlaleva »

А не може ли да се ожените преди визата?Намерил си любовта на живота си,взели сте се,кои са те да ви спират?Според мен трябва да питаш на самото интервю каква е процедурата в този случай :?:
IELTS-01.12.2012-5/4,5/5/5,5
TCFQ-31.01.2013- B1/A1;B1/B1
DCS Montreal-22.03.2013 - върнати документи
DCS MontreaL - 28.06.2013(повторно изпращане)
март 2014-искане за подновяване на чека
акюзе-04 април 2014(по имейл)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Заплетена история

Мнение от Kpetrov »

Да, но като пита на самото интервю не се знае дали няма да се самозастреля. Според мен има такава вероятност, особенно ако визата за която кандидатства е работна.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Заплетена история

Мнение от Koko »

Мисля че отговорите на твоите въпроси могат да се намерят в раздела за работни визи в официалният сайт

http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... /index.asp"


Work permits
Can my spouse or common-law partner and dependent children come with me to Canada?
Your spouse or common-law partner and children can come with you to Canada or visit you in Canada, but they must meet all the requirements for temporary residents to Canada: they must satisfy an officer that they will only stay in Canada temporarily, and they may have to prove that they have no criminal record. If your spouse or common-law partner and children need temporary resident visas, they must also meet all the conditions for obtaining those visas.

All applicants must complete and sign their own individual form, including persons travelling as a family. Applicants who are under the age of 18 must have their form signed by a parent or guardian.

If your spouse or common-law partner and children all apply separately, they must each fill out an application form.

If your family members want to follow you to Canada later, they must each fill out a separate application form.

Important: You may have to provide a marriage certificate and birth certificates for any accompanying family members. If you are in a common-law relationship and your common-law partner will be accompanying you to Canada, you may have to complete the form, Statutory Declaration of Common-Law Union, and provide the evidence listed in it to support your relationship.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Заплетена история

Мнение от Павел »

rosenradev написа:Здравейте,

Наскоро ме викнаха на интервю най накрая от посолството на Канада в Румъния.
Кандидатствам за работна виза и имам ЛМО . Та - такааа до тука лесно. Има надежда да замина. Имах 2 отказа до този момент. Този 3-ят има надежди да стане. Проблемът е там че никъде не съм писал за приятелката ми. за6тот не можем да докайем съвмесно съжителство за повече от година. не сме мислили никога за такъм момент.
Смятаме да се оженим преди да замина и след като получа вазата.
Но не ми еяско как може тя да дойде при мен после?!

Ще се радвам ако някой има мнение по въпроса.
Сложи във вазата цветя и ше те земат...ако не те накарат да напишеш два реда.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Публикувай отговор